HPV(bradavice) povedat ci nepovedat

Príspevok v téme: HPV(bradavice) povedat ci nepovedat
Gretchen

Riesim povedzme moralnu otazku. uz tak tri mesiace bojujem s bradavicami ktore sa mi objavili okolo analneho otvoru. Chytila som ich od kolegu z prace, s ktorym som sa pred par mesiacmi vyspala. Viem, ze od ineho to byt nemohlo a ze on mal tych partneriek celkom dost. Teraz rozmyslam, ci mu to povedat, i ked nie sme v ziadnom kontake uz lebo ja vo firme uz nejaky cas nie som alebo sa na to vykaslat a sustredit sa len na seba. Je tu moznost ze o tom vedel alebo nevedel

0vecka

Andulienka25 no dobre uz si trochu moc emocionalna na mna. Akoze fakt neviem ako tvoje imunitne ochorenie suvisi s HPV a tym ze sa to liecit neda teda bud sa to vylieci same alebo nie ale lieky ti nepomozu, ale dobre :). Pod daj mi este nech sa ti ulavy :)

Andulienka25

A este nieco im.system sa opravit neda. V tele a na tele cloveka sa opravit nic neda nie sme roboti my sme kudia ludia sa liecia nie opravuju

Andulienka25

Narodila som sa s poruchou i.systemu kt mi vsimli az ked som sa nakazila hpv virusom co je na tom take tazke pochopit ty mudrlant

0vecka

Andulienka25 sak som pisal ze ked mas nejaku chorobu alebo ti nieco chyba tak sa da imunitny system opravit ale u zdraveho cloveka ktory sa normalne stravuje sa to neda...inak si pisala ze si sa vyliecila a teraz pises ze beries lieky na imunitu cize typujem ze tie s HPV nemali nic spolocne..

Andulienka25

Lieky na imunitny System a chodim kazdy 3 m na kontrolu ako stoji cd3 acd4 chapes?beriem 2 lieky na imunytny system nie placebo! A keby ze vy som ti aj sala vediet ako sa tie lieky volaju nevyznas sa vtom

0vecka

Andulienka25 co ti dali na zvysenie imunity? Zvysit imunita sa neda liekmi jedine ze by tam bol nejaky problem tak mozu v konecnom dosledku ten imunitny system posilnit. Vsetko co sa predava s napisom ze zvysuje imunitu je podvod. Takze ak ti daju nieco na zlepsenie imunity tak ti dali placebo. Je jedno ci vit. C alebo hocico ine stale je to placebo kedze to nema proklamovane ucinky.