Pacia sa vam zeny aj po styridsiatke?

petrzlen

Omia
Zalezi len na veku , ak ma niekto 20 pacia sa mu vecsinov mlade pod 20 ak ma niekto 40 su pen krasne aj40tky ak ma niekto 60 tak 50tnicky su este krasavice, zeny su krasne ale cim su krajsie telesne tym su skaredsie zvnutra,

G-Tajovsky

Pilcuk ja mam 28 a pod 20 rokov by som v žiadnom prípade ani len nepozrel ako na možného partnera. Ešte 22 rokov mi prídu, že sú deti. O tebe mám pocit, že máš nábeh na pedofíliu.

Inak 40tničky sú super ak sa vedia o seba postarať, pri tom veku to je s výzorom buď veľmi dobre alebo veľmi zle.
Možno len som ešte nedozrel na staršie, s narastajúcim vekom sa mi aj páčia staršie ženy, možno v 35budú všetky pre mňa sexi. :o)

Ale po mentálnej stránke sa vždy rád s takou porozprávam, sú ostrielané životom, už vedia čo očakávať a čo chcú. Minule mi jedna tak zamotala hlavu ako žiadna iná žena a to ani nebola moc pekná ale proste vyžarovala veľmi príjemnú auru.

Pilcuk

Mne nie, aj ked sa nájdu výnimky. Najkrajšie sú ženy vo veku od 15 do 20 až 25 rokov, potom to postupne upadá. Samozrejme, mám na mysli tú prirodzenú krásu, vynímajúc líčenie, plastiky atd...

Omia

Tak to ste ma potesili, lebo mne uz taha na styridsat, a aj ked sa o seba rada staram a som stihla, mam pochybnosti ako to bude, ked budem mat styridsat hore. Ste super, dakujem za odpovede.

Varlock

Mam 45 ale kazdy mi povie max do 40'moja kategoria je od 35-do 45.zeny do 30 ma vobec nepritahuju su to deti.Samozrejme udržiavaná žena .Mna pritahuju aj vrasky charizmaticke Zeny okolo 25 -su pre mna deti.Asi preto ze mam tak stare deti.

bambam

ano, pacia, maju v sebe to tazko definovatelne nieco, co sa neda pomenovat inak (aj ked to znie vulgarne), ako faktor "milf". to mladych babam uplne chyba. ale zas je fakt, ze takýchto je v takom veku uz pomenej.

abcdef123

Jasne ze ano. Mnoho dnesnych 40 vyzera lepsie ako mnohe 20 a maju vacsie sebavedomie a dokazu si lepsie uzit sex, lebo vedia co chcu, nerobia z toho drahoty a nehanbia sa o tom hovorit. A maju zivotne skusenosti, takze sa da s nimi super pokecat. Samozrejme aj lespie varia a upratuju a nechodia tak casto na diskoteky, ci sa len tak vecer tulat. Vedia sa skratka ovela lepsie postarat o svojho partnera, ale samozrejme o toto posledne nejde, ale potesi to chlapa - len treba takeho, aby im to vedel vratit najma v technickych veciach, pomoc s tazkymi vecami, pohladenie, pusa, slova ako Lubim ta a pod. a nelezat pred TV alebo hrat hry, ale pomoct v kuchyni napr. s riadom, ist jej umyt auto, vybavit servis ak treba a ist tam, pripadne nastavit nieco v mobile, ci PC ak ona potrebuje a tak.