Pacia sa vam zeny aj po styridsiatke?

Opickaa

Som zvedava manzel keby tvoja zena ochorela a tym ospatnela, alebo pribrala, ako rychlo by si ju opustil. Predvadzas ju ako nejaku opicu v cirkuse. Lutujem ju, urcite sa kvoli tebe musi tyrat a jest jeden salatovy list denne.

Manzel433

Tak som zobral dnes manzelku na vylet na Vespe. Nahodila si pekne letne saty s odokrytymi pleciami a dlzka sukne nad kolena, stylova biela prilba Vespa a ked sme sli okolo aut, tak na nu drzo kyvali chlapi z aut, hoci som soferoval ja. Dokonca zakyval aj jeden, ktory mal vedla seba v aute zenu. Takze sa pacila :)

bezveku

Mám 36 rokov,teda čochvíľa sa aj ja zaradím do klubu 40 tnikov.Ale hádaju mi podstatne menej a hovoria mi že som sa od dvadsiatky ani nezmenila.Nedávno sme sa rozprávali s bratrancom,je moj rovesník,tiež má 36 rokov,nastupil do novej roboty,a pýtala som sa ho ako tam je či je spokojný,aký je kolektív a tak.Hovoril že robia vačsinou samí mladí,a na personálnom oddelení same mlade baby,najviac 20 ročne a povedal to takým tonom alebo mala som z toho taký dojem akoby baby nad 20 už nemali žiadnu hodnotu alebo patrili do šrotu.Alebo je zaťaženy na mlade naivne životom neotrieskane žabky,ktovie...

bezveku

Mám 36 rokov,teda čochvíľa sa aj ja zaradím do klubu 40 tnikov.Ale hádaju mi podstatne menej a hovoria mi že som sa od dvadsiatky ani nezmenila.Nedávno sme sa rozprávali s bratrancom,je moj rovesník,tiež má 36 rokov,nastupil do novej roboty,a pýtala som sa ho ako tam je či je spokojný,aký je kolektív a tak.Hovoril že robia vačsinou samí mladí,a na personálnom oddelení same mlade baby,najviac 20 ročne a povedal to takým tonom alebo mala som z toho taký dojem akoby baby nad 20 už nemali žiadnu hodnotu alebo patrili do šrotu.Alebo je zaťaženy na mlade naivne životom neotrieskane žabky,ktovie...

ageage

toto je primitivna otazka nejakeho degeša...
Ci sa pacia zeny po 40tke?
A pacia sa vam vsetky zeny po 20tke?
Ved to je relativne. Mnohe zeny po 40tke vyzeraju lepsie ako zeny po 20tke. Mnohe z nich su stihle, vysportovanr, vkusne oblecene, maju peknu tvar a dnes ani vrla z nich nevyzera na 40 a viac.
A zase su zeny po 20tke ktore su pribrate, obezne, nevkusne oblecene, zmalovane ako stetky... a vela z nich vyzera akoby mali po 30tke.
Je to relativne....
Poznam jednu co ma 46 rokov a postavu ako prutik a vrtka ako laň. Nik by jej netypoval 46 ale maximalne 35 no skor 28 rokov.
Tak chcete sa bavit este o veku?
Vek je len cislo co nekorensponduje so vzhladom!

Iliosa

Kaia, neber to osobne. V mojom prispevku sa nenachadza ani stipka zleho umyslu. A som rada, ze si tak pozitivna v zivote.