Pacia sa vam zeny aj po styridsiatke?

kaia

Ďalšia trápna téma zameraná proti ženám... aj ja už o 2 roky budem mať 40tku a teraz čo? Mám sa snáď začať skrývať, alebo sa trýzniť obavami, že som už "stará" a "nikomu sa nepáčim" ??? Ja mám skôr opačný problém, väčšinou mi ľudia neveria, že som už vôbec mala 30 rokov, takže aj takto to môže byť s dámami po 40tke... :) Oslovíte nejakú - podľa vás - okolo 25ky a to už je pani 40+ :)

zahon

No a ake su typy krasy? Bud je zena pekna, alebo nie je. 20 aj 30 rocne zeny su rozumovo este deti. 40 rocne su uz trochu rozumnejsie, ale tiez nic moc.

LogikaNepusti

To je stupidna otazka ci sa niekomu paci zena po 40tke. To by sme ta museli vidiet, lebo niektore su pekne a nie niektore nie. Skorej si sem mala hodit fotku aspon postavu vlasy so zmazanou tvarou.

zdradca

Manzel433 uplny suhlas. Ja som zo svojou uz 26 rokov a stale sa mi paci aj ju lubim ako na zaciatku. Aj ked uz jej zacina to obdobie vykyvov nalad teploty ako vravime mi muzi ze uz stoji na prechode.
Ale co uz to je priroda.
No aj tak by som ju nevymenil za nejaky mladsi model.
A fakt zena po 40 je lepsia ako poplasena 25.

Manzel433

Omnia, len mam mensi problem, lebo ju na ulici oslovuju mladi muzi alebo jej pochvalia, ze ma krasne nohy, ked si da suknu, vcera som s nou isiel do restiky a cely stol talianov zrazu prestal jest a okato mi na nu pozerali :)

Omia

Manzel, tvoja zena je urcite krasna zena, ale aj ty si perfektny chlap. To je take super citat, ze aj taki ludia existuju. Palec hore.

Manzel433

No dnes bola v Co ja viem na stv1 19 rocna studentka, ktora na konci sutazila o peniaze, ja som sa pozrel na svoju 47 rocnu manzelku a velmi uprimne som jej povedal, ze ak by som si mal vybrat medzi tou studentkou a mojou zenou podla vzhladu, tak moja zena to s prehladom vyhrava na celej ciare. O tom to je - moja zena sa o seba stara a velmi to vidno, ludia jej tipuju okolo 30 a to nehovorim, ako super vyzera naha a to som s nou 28 rokov a velakrat jej poviem, ze vyzera lepsie ako ked mala 20 a to jej po tolkych rokoch nepotrebujem bezdovodne lichotit.

Pilcuk

Predpokladám, že autorka mala na mysli, či sa vám fyzicky páčia aj ženy po 40-tke. Vy tu píšete o rozume, osobnosti atd.... Rozum a vzhľad sú dve rozdielné veci.

Adiika

Ahoj, tiez pripajam odpoved na danu temu a uplne suhlasim s nickom-abcdf123,ako to pekne opisal s myslim si ze dievcata do 25 su stale take nevyzrete a az po tej 30-uz maju tie skusenosti a rozum a vedia co chcu, zena dokaze vyzerat v kazdom veku pekne a pritazlivo, ked o seba dba a ide do z nej aj z vnutra, treba uz len najst aj toho spravneho partnera, ktory to vie aj ocenit lebo ako sa hovori,zena je vizitkou muza ako sa o nu stara a naopak. :)