Pomohli vam AD na uzkostnu poruchu

Príspevok v téme: Pomohli vam AD na uzkostnu poruchu
Janulka82

Prosim vas, ktory mate skusenosti, pomohli Vam AD na uzkosti. Ja nimi uz trpim 2 roky, navstevujem aj psychologa, odost sa to zlepsilo, ale stale mam v sebe obavy o zdravie, kazde pichnutie ma rozhodi, a brani mi to v zivote. Mam pocit, ze len prezivam, stale akoby cakam, ze sa mi nieco stane, som bez energie, slaba,toci sa mi hlava akoby som bola opita. Preto uvazujem nad AD ale mam z nich strach.Dakujem za pomoc

Janulka82

Tomas,
nie pred rokom som bola na echo, ergometriu, holtera vsetko bolo v poriadku, ale proste mama mi umrela na infarkt, aj jej brat, a moj bratranec ho mal v 30ke. A tym sa moj strach umocnil, este k tomu mam stale nejake tlaky, pichanie, extrasystoly co obavy zvysuje, ja to proste nedokazem ovplyvnit, na zaciatku to boli len uzkosti, ale myslim, ze ten strach je horsi.proste ze ma klepne a bude, mam male deti k tomu dcerka je diabeticka, a ak tu nebudem neviem ako budu fungovat

Tomas12345

Janulka:

Más diagnostikovanu nejaku chorobu srdca od doktora, ked mas obasvy z infarktu ? Alebo z akeho dovodu mas tieto obavy ?

Janulka82

Faith Healer a vy ste trpeli alebo trpite akou poruchou, pomohli vam AD, a myslite, ze ma dokazu zbavit strachu. Dakujem

Janulka82

Prosim vas aj vy ste mali prehnane obavy o zdravie, pretoze moje uzkosti sa pretvaraju na fobiu z infarktu, a neda sa takto zit, cakat kedy ma klepne. Ak ano pomohli vam ad aj v tomto smere. Dakujem za kazdu odpoved

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Gulka32

Ja som trpela uzkostno depresivnou poruchou.Ja uz som rada ze som sa,tych AD zbavila ale na úzkosti beriem este dve tabletky Spitominu.To su nensvykove anxyolitika.

Janulka82

Gulka32 ako poruchou ste trpeli vy a ake prejavy ste mali.Ja som raz bola u psychiatricky a dala mi eliceu, nebrala som ju, pretoze v tom case som mala teda ako aj teraz denno denne uzkosti, ale nie takej intenzity ako prvy rok, vtedy som si povedala, ze ked sa to zlepsuje tak to dam sama, ale zistujem, ze nie, som vycerpana, slaba, mam pocit akoby opitosti, taka akoby mimo a hlavne mam strach, ze uz ma slak trafi.Dr. vravela, ze si musim verit, ze to terapiou dam, chodim tam uz pol roka, ale neviem svoju hlavu presvedcit ze som ok, stale je tam co ak.....
A co vy ostatny ake ste mali prejavy vy

Janulka82

Gulka32 zaujimave ako to na kazdeho vplyva. A ty si mala len jedny AD alebo si skusila viacere. Toho utupenia sa aj ja bojim, ci by som vedela s detmi fungovat

Janulka82

Gulka32 preco nikdy viac AD, a este ste ich brala tolke roky, nesadli vam alebo ste boli otupena?

Babababababa dakujem za podporu, som rada, ze sa nasiel niekto komu lieky pomohli, a teraz je stastny . Asi to musi kazdy vyskusat na svojej kozi ak uz niet inej cesty. Ja stale dufam, ze sa z toho dostanem sama, ale stoji ma to vela sil, a bojim sa aby mi to neprerastlo az do depresie. Lexaurin mam doma uz dva roky, este som si ho nedala, i ked hrozne trpim, mne dost pomahaju citanie si prispevkov podobnych pripadov ako som ja