Som fakt tucna? Plnostihla?

Príspevok v téme: Som fakt tucna? Plnostihla?
Ninusinka

Ahojte.
Vek: 19
Vaha: 50 kg
Vyska: cca 164-166 cm
Obvod stehien: 53-55 cm
Obvod pasu (boky): cca 95 cm
Obvos bruska : 63 cm
Prsia: mam A. Su take malicke,ze nosim len sportove podprsenky... Nie a nie narast.

Jeden typek mi povedal,ze mam tucne nohy. Kupujem si oblecenie XS alebo S.
Naozaj mam tucne nohy? Podla neho som vraj (citujem) "tucna bomba" a vraj mam namiesto noh "syrove palicky". Citate spravne.
Co myslite, som tucna alebo plnostihla? Akoby ste mi popripade pomohli schudnut minimalne 1 cm zo stehien? Od zajtra pojdem behat. Hrozne sa ma to dotklo. Co si o tom myslite vy?

Kyblicek

Mne jedno obezne nechutne vyzrate tupelo spoluziak stale opakoval, aka som skareda, pritom som vkuse mala chalanov okolo seba, co chceli so mnou nieco mat. Lenze bola som aj inteligentna, oblubena u ucitelov a dosahovala som najlepsie vysledky lavou zadnou. Nevedel ovladnut vlastnu zavist, tak ma sikanoval, tipujem, ze tomu blbcovi, co tebe povedal, ze si tucna, riadne lezis v zaludku kvoli niecomu. Rozhodne nema pravdu. Som postavou podobna tebe a som stihlunka. Neblbni. Nemozes pri kazdom komente zavistlivych primitivov skakat podla toho, co ti hovoria. To by si bola hlupejsia ako oni. Ublizit, dat ta dole, zneistit ta, to je to, o co tymto dusevnym chudacikom ide. Ty musis byt chytrejsia!

lubby

podla tej vyska a vahy si myslim, ze vobec nie si tucna... neber si to tak len preto, ze ti to povie nejaky zakomplexovany chlapec...

pomocnica

Ak chces behať tak iba kvôli zdraviu, lebo si chudá. Môžeš mi veriť. Tamten bol idiot, ktorý je asi zakomplexovaný a už ani si nevie vybrať normálnu obat na adekvátnu urážku. Takých ľudí si neber k srdiečku. ❤ Taaak nemusíš chudnúť, beh je ale fajn pre zdravie. Jeho vyhod z hlavy a keby niekedy ešte niečo vravel, kľudne ho vysmej a daj smeč späť. Takým treba, plus ty sa trafiť môžeš, on ale fakt nemá právo urážať tvoju evidentne veľmi dobrú postavu. ❤

stracenka

Tak ja z tvojej váhy a výšky usudzujem, že nie si plnoštíhla a už vôbec nie tučná... Aj podľa veľkosti oblečenia to nevychádza... Chlapcovi evidentne niekto znižuje ego takže si to potreboval on na niekom vybiť...

jedenkvietok

zlatinko v prvom rade by si mala vedieť že obvod bokov
a obvod pásu sú dve sakra rozdielne veci!
obvod pásu sa meria "driek" pod rebrami v najužšej časti...

a y tým že ti nejaký magor niečo povedal čo sa ti nepáči by si sa mala vedieť psychicky vysporiadať, a nechudnuť koli tomu že on je retard..
v živote ti vela ludí povie veci ktore sa ti nebudu páčiť... ALE! to neznamená! že budu mať vždy pravdu,....!

miesto stehien by si mala riešiť svojej sebavedomie...