Som fakt tucna? Plnostihla?

Príspevok v téme: Som fakt tucna? Plnostihla?
Ninusinka

Ahojte.
Vek: 19
Vaha: 50 kg
Vyska: cca 164-166 cm
Obvod stehien: 53-55 cm
Obvod pasu (boky): cca 95 cm
Obvos bruska : 63 cm
Prsia: mam A. Su take malicke,ze nosim len sportove podprsenky... Nie a nie narast.

Jeden typek mi povedal,ze mam tucne nohy. Kupujem si oblecenie XS alebo S.
Naozaj mam tucne nohy? Podla neho som vraj (citujem) "tucna bomba" a vraj mam namiesto noh "syrove palicky". Citate spravne.
Co myslite, som tucna alebo plnostihla? Akoby ste mi popripade pomohli schudnut minimalne 1 cm zo stehien? Od zajtra pojdem behat. Hrozne sa ma to dotklo. Co si o tom myslite vy?

Ninusinka

Dobre- dakujem,len mam aj tak blny pocit zo seba a z tych stehien. Vahu mam dobru, brusko som si fotila po veceri, tak je trosku naducane,ale ako v pohode. Cvixit cvicim stale, o to pokoj. Cvicim podla "jmenujisepeta". Zacala vcera.... A potom sa citim fajn, ale inak sa citim hrozne zo seba.

Dobre

Však vyzeráš úplne dobre :D čo by som ja za také telíčko dala. Pekne krásne sa vyserkaj na toho, čo ti to povedal. Závisť je sviňa. Byť tebou, obliekam si to najvyzývavejšie oblečko, lebo si to môžeš dovoliť! :D

Ninusinka

Tu su tie fotky. A este sa chcem vyjadrit k tomu, ze naozaj mate pravdu. Este ma nikto neurazal alebo teda, nikto sa ma nesnazil "potopit"... vzdy som mala kamosov a zrazu, 19 rokov a povie toto. No mam teraz dost blby pocit, ze musim schudnut. Co poviete?

pomocnica

No asi áno, ale ja mám dobrú postavu a mám jeden taký spoj a nemyslím že to je tým že som tučná. Proste tak mám nohy, kebyže schudnem vseetku hmotu tak možno vtedy nie...

Kyblicek

Pomocnica, mne sa stehna o seba netru, mam medzi nimi medzeru odhora az po kolena. Lenze to je dane tvarom a typom noh. Anorekticka nie som. Mam BMI okolo 18,5 - 19. Ak sa aj tru, nie je to absolutne znak tucnych stehien.

pomocnica

Ninusinka-Moja, ale nohy sa ti musia trieť o seba v jednej časti. Kým iba v jednej je to vpohodke. To má tak snáď každý človek, okrem tých najviac vychrtlých anorektičiek. Taká je stavba nôh prosto...Tebe sa asi nestalo ešte, žeby na teba niekto slovne zaútočil, tak si si to príliš zobrala. Ale to nie je dobre, fakt komentáre podo mnou tu správne hovoria.
Čo sa nôh týka, tak nepošleš fotku tu? My to už prípadne zhodnotíme. Teda ak chceš. Tu vieš pridať foto. ;-) Ale to je už na tebe.

Tak pekný večer a netráp sa! Lebo takto začína anorexia u chudých dievčat keď nejaký blbec niečo také povie...pritom to NIE JE PRAVDA.

Ninusinka

Dakujem vam za komentare.
Lenze ma to trapi. A to z toho dovodu, ze sa mi stehna tru o seba. Teda len v jednej casti a to pri rozkroku... Preto sa ma to dotklo.
Ak by bol niekto taky zlaty a dali by sme si na seba mail, aby som mohla poslat fotky noh a uprimne mi povedat co a ako.
Lepsie vodiet, ako precitat... Alebo ako sa vravi, lepsie raz vidiet ako dva krat pocut. Dakujem vam

Zavist

Serie ho ze ta nedostal, to je vsetko. Zazila som to iste, pri 47kg mi tipek hovoril, ze mam tucne stehna. Kym ostatni sa z nich isli pokakat:)

Biela Kobra

Tučná nie si, ale behanie ti určite prospeje. Aj po fyzickej, aj po psychickej stránke. Budeš vyrovnanejšia, vyčistíš si hlavu a určite ti to spraví krajšie nohy. Vyber si hlavne dobré topánky a začni s pozvoľna, aby si si niečo neuhnala. A nezabúdaj na pitný režim :)