Som fakt tucna? Plnostihla?

Príspevok v téme: Som fakt tucna? Plnostihla?
Ninusinka

Ahojte.
Vek: 19
Vaha: 50 kg
Vyska: cca 164-166 cm
Obvod stehien: 53-55 cm
Obvod pasu (boky): cca 95 cm
Obvos bruska : 63 cm
Prsia: mam A. Su take malicke,ze nosim len sportove podprsenky... Nie a nie narast.

Jeden typek mi povedal,ze mam tucne nohy. Kupujem si oblecenie XS alebo S.
Naozaj mam tucne nohy? Podla neho som vraj (citujem) "tucna bomba" a vraj mam namiesto noh "syrove palicky". Citate spravne.
Co myslite, som tucna alebo plnostihla? Akoby ste mi popripade pomohli schudnut minimalne 1 cm zo stehien? Od zajtra pojdem behat. Hrozne sa ma to dotklo. Co si o tom myslite vy?

Chlap321

Pozri, mne sa tvoje telo nepaci, lebo ti previsa z boku nad nohavickami a dotykaju sa ti stehna, ale to neznamena, ze pre niekoho ineho nemozes byt pekna. Chapes. Je kopa chlapov, ktori maju iny vkus ako ja. hlavne o co ide, je tvoja sebadovera v samu seba - to z teba musi vyzarovat, aby si bola pritazliva.

0vecka

tiez si myslim ze chudnut nepotrebujes. Ale kup si spodare o cislo vecsie lebo sa ti zarezavaju a to potom robi trochu tucnu figuru...

Aliss

Si uplne v pohode a na blbe reci sa vykasli. Pre svoj vlastny dobry pocit a svoje zdravie si aspon dvakrat tyzdenne zacvic. Osobne neodporucam kardio. Ty nepotrebujes chudnut, skor spevnit. Daj si vzdy nejake drepy, cviky na brucho, chrbat a je to :) Hlavne to neprehanaj, si naozaj v pohode :)

Kyblicek

Musis sa naucit rozlisovat, kedy ti chce niekto zle a kedy hovori pravdu. V tomto pripade ti chce niekto ublizit a mieri na jednu z najcitlivejsich oblasti zenskej osobnosti - vzhlad. No ocividne si prilis pekna, kedze sa chyta tak zufalych pokusov akoze teba nazvat tucnou. Ty aj keby si mala o 5 kil viac, stale by si bola stihla. Ber to tak, ze nic na tebe nevidi chybne, z coho by sa dalo smiat. Tak skusil stihlost. Ale trafil vedla, lebo Ty mas peknu postavu. Fakt by si mala byt na svoju postavu skor hrda ako sa za nu hanbit. Ah, hlupost neporazis, ale ignorovat ju mozes. Tak to hod za hlavu. Mnohe baby by isli zosaliet za takou postavou, ako mas Ty.

Coriesis

O co ti ide? Toto je nejaka provokacia, aby sa aj normalne zeny citili ako tlste mrochty? Chces pocut, ze mas mat thigh gap a skoncit ako anorekticka? Vies ako tomu hovoria moji znami? Trtkacia medzera. Ved je to uz na smiech, cela dnesna doba. Ste ludia nacisto chori na hlavy?

Biela Kobra

Máš peknú ženskú postavu, klasickú do X. Okrem toho, v 19 sa ešte len formuješ, dokonca môžeš ešte aj rásť na výšku, aj prsia môžu ešte narásť. Hlavne aby si bola zdravá a pevná. Koľko je vychrtlín, čo majú 5 kg pod váhu, a aj tak sa to na nich trasie ako huspenina. Takže normálne jedlo, dostatok pohybu a hore hlavu, nemáš sa za čo hanbiť. Na neprajníkov kašli.