Ženy si nemajú čo sťažovať...

Príspevok v téme: Ženy si nemajú čo sťažovať...
katalog541

Neustále hovoríte ako si nemôžete nájsť dobrého muža, ale keď takého nájdete tak ho odkopnete... a potom spadnete do náruče nejakému hajzlovi, ktorý vás využije na sex a potom na fórach plačete že muži sú svine a ide im o jedno!

Keby ste dali šancu tým menej výrazným, ktorým nejde len o sex, tak by ste možno mali dobrého muža... ale vy asi len hovoríte... a pri tom robíte niečo iné.

A najhoršie je na tom to, že sa samy dobrovľne nechávate oklamať niekoľko krát a nahovárate si že ho zmeníte, ale to len preto že chcete to "dobrodružstvo", ktoré by vám milý nudný chlapec nedal. OK. Ale aspoň neklamte a nerobte sa nevinné keď samy na lep skáčete hajzlom. O dobrého chlapca žiadna ani nezakopne lebo je vraj "nudný".

A najhoršie je potom to, že keď máte 20-30 rokov a vybláznite sa s tými svojimi úžasnými alfa-samcami tak až potom dáte šancu tým dobrým chlapcom, ktorých ste v mladosti tak veľkoryso ingorovali. A chudáci zúfalí vám skočia na vaše trápne reči a psie oči a usadia sa s vami...
Si predstavte aké to je, žiť v podstate polovicu života sám, lebo vás žiadna nechce lebo nie ste priebojný alfa samec... a potom nejaká prejazdená 40 ročná krava s deckami na krku sa zrazu začne tváriť sväto a zoberie si aj toho chudáka aby sa o ňu mal kto postarať, a postarať sa o mláďatá nejakého hajzla, ktorý vás opustil...
Nadávate že nemôžete mať dobrých mužov, ale to čo im robíte je neodpustiteľné a ani si takého nezaslúžite!!!

Ja som tiež jeden z nich, mám 23 a nikdy som nemal babu ale našťastie som si uvedomil ako to je takže ak by na mňa nejaká stará krava niečo skúšala tak som pripravený... ale tam vonku je mnoho chlapcov, ktorí na to neprídu a keď prídu tak už je neskoro :( Chlapci ak si toto čítate tak si to dobre zapamätajte. Viem, že zo zúfalosti robí človek nerozumné veci, ale je lepšie byť sám než nechať sa využívať nejakou fuchtlou, ktorá vás má len preto že na nič lepšie už nemá a má už veľa rokov. Nenechajte sa takto ponížiť...

ToCoUzJe

Presne ako píše Aliss, všetky ženy sú dokonalé, chýba je vždy v mužovi a on sa má meniť podľa jej nálad, vkusu, módnej vlny, ...

Aliss

SklamanyZoZien, napadlo ti co i len na sekundu, ze primarne nie je chyba v tych zenach, ale v tebe? :) To je to iste ako si namyslat, ze si v poriadku, potom ist k lekarovi, ktory zisti, ze v poriadku nie si a hnevat sa na neho, ze to on zavinil tvoj stav. Hladaj probuh chybu v sebe :) Ked mam s niekym zly vztah, tak bud budem obvinovat vsetkych naokolo, alebo sa zamyslim nad sebou, co mozem zmenit, aby to klapalo. V prvom rade, kasli na zoznamky. Netvrdim, ze tam nikto nikdy nenadviazal vztah, ale vidis, ze to nefunguje v tvojom pripade, tak to vypni a chod von. Staci, ze mas 2-3 kamosov, ktori maju dalsich 3 kamosov. Ti zas maju dalsich kamosov...stretnite sa na pive, na ture, na bowlingu, bars kde, len chodte medzi ludi. A zoznamuj sa. Ten kamos ta zoznami so sestrou svojej manzelky, ta sestra ta zoznami s kamoskinou svagrinou, potom sa kdesi pri tenise/biku/plavani/tancovani/grilovacke/party na chate spoznas s tou a tou...Jednoducho sa musis pohybovat medzi ludmi, aby si zvysil sance najst partnerku. Vykasli sa na tie stupidne zoznamky. Chod von! Nemusis sa prihovarat kazdej v meste, staci sa prihovorit tym, s ktorymi sa realne zoznamis cez kamosov atd. Plus dalsia chyba u teba - co akoze cakas od virtualnej siete? Od zoznamky, v ktorej mozu ludia klamat od predu do zadu! A posledna obrovska chyba - zeny ta ignoruju, neodpisuju. Zjavne im na tebe cosi vadi, nemyslis? Bud je to zjav, ktory ich neberie alebo nejaka tvoja povahova crta. Sorry, zrejme je to tak. S vyzorom sa da vzdy nieco urobit, zacat sa inak obliekat, starat sa o seba v zmysle, ze sa zacnem inak stravovat, aspon dvakrat do tyzdna cvicit...nie kvoli svalom, ale kvoli kondicke, zdraviu a nasledne aj inemu vyzarovaniu. Mozes sa inak oatrihat atd atd. A s povahou sa da vela vela urobit, ked clovek chce. Este stale si namyslas, ze chyba je v tych zenach? Prosim ta :) Nebud naivny, ani slepy :) Otvor oci a chod. Kam uz, je na tebe :)

SklamanyZoZien

No ja mam 28 a ani za svet si nemozem najst zenu. Pisem im na zoznamkach, oslovujem, ale casto mi je odpovedou len ticho a ignoracia. Potom ked sa mi uz konecne s nejakou podari rozbehnut konverzaciu a pozvem ju von, tak zase len ticho a ignoracia. Ja nechapem co tie zeny vlastne chcu. Ako si ma normalny zdravy chlap v dnesnej dobe najst zenu?? Preco v jednej chvili su zeny priatelske a v druhej chvili dokazu bezcitne poslat slusneho muza kade lahsie?? Ja tomu nechapem.

astoreth

Urazas tu verejne ženy - matky deti ty hajzel !!!
Ešte tu začni presadzovať moslimské taktiky keď už šîriš nenávisť voči ženám. A ovce tu na fóre ťa v tom ešte podporia.... Za toto je basa a problém môže mať aj tento portál keď takéto témy neodstráni.
Ty by si potreboval minimálne dobrú nakladačku. Asi máš problém - toto vyzerá na latentnu homosexualitu chlapče. Ty nemáš problém so ženami! A vy ho ešte podporte pretože psychopatov čo tyraju ženy je malo...Gratulujem všetkým čo majú dcéry, ktoré majú deti...karma je zdarma tak mu dajte plnú podporu...

pozrisanaseba

Ja sa ani necudujem ze clovek ako ty si nemoze nikoho najst. Tolko zloby negativnej energie oznacovat zeny ako stare kravy a ty sa povazujes za dobreho cloveka??? Pozri sa na seba. Vy muzi chcete aj v 50tke 20 rocne modelecky bez stipky sebakritiky oslovujete take zeny pre ktore nadavate potom na vsetky baby dokola. Mam kopec kamaratov ktory si vyberaju taketo zeny ktore sa k.....a kade tade oberu ich o peniaze a stale sa stazuju ze sa s kazdou takouto modeleckou sa sklamu oberie ich o peniaze a odkopne. Jednemu kamaratovi som chcela dohodit kamaratku uzasna baba verna mila uplny poklad na dnesnu dobu a vies co spravil?? Vybral si na diskoteke druhu vymalovanu fitkovu fiflenu spravila si s nim dieta cez ktore ho teraz vydiera a obera ho o peniaze... Vy si tiez priemerne obycajne dievca ani nevsimnete ked uz mame byt spravodlivy. Tak tu nebliakajte na forach a zamyslite sa nad sebou.

taktotojeveru

tutanchamon ,matusisko alebo ako sa volas uz tu prosim ta nezakladaj stale temy o tom ako z vlastneho nestastia neznasas zeny a zacni makat na svojom zivote!!!!

Zbytocnooost

Načo mat niekoho, ked sa potom len ZVÄČŠA trapite, obavate, plačete, ste neistí či je vam ten druhy verny atd. Najlepsie je byt sam :) pokial nechcete deti tak ja fakt nevidim dovod mat partnera

zahon

Ved aj ty si mozes vybrat, s ktorou zenou sa budes bavit a s ktorou nie. Ak nejaka hlada toho alfa-samca,aby ju zabezpecil, aspon vies, ze je neschopna, lebo sa nevie zabezpecit sama a ani pripadne deti, tak musi niekoho mat, kto sa o nu bude starat ako o dmale dieta. Miesto takej si kup radsej nejake domace zvieratko a usetris kopu penazi.

Zuzazuza

Btw. mne sa zda, ze o take starsie zeny s detmi sa usiluju prave ti 23-rocni, ktorym sa nedari ziskat vekom primeranu, mladsiu a bezdetnu partnerku. Tak starsie s detmi vidia ako lahsiu obet. A mam dojem, ze zakladatelovi temy sa ani starsiu nedari zbalit, nejaka ho nahnevala. Preto ta frustracia. Ze nedokaze zbalit v podstate nikoho. Tak na ne aspon nadava.

Zuzazuza

No co mam odpozorovane je to, ze prave ti 23 rocni usiluju o tie 35 rocne. Hlava mi to neberie, ale aj ked ta zena odmieta, snazia sa o nu. Mam dojem, ze velakrat preto, lebo si od toho slubuju kvalitnejsi sexualny zivot. Ale taka zena, ak uz ma aj deti, nezije nebude svoj zivot zit pre sexualne sny nejakeho nevybureneho chlapceka, ale zije pre svoje deti. No niekedy sa zlomit da. No a kedze mlady ju chcel, tak nech sa paci, ma to aj s celym rodinnym balenim. Keby chlapci pouzivali na rozmyslanie nastroj na to urceny, a nie ten druhy nastroj, tak by sa potom nemuseli durdit, ze zivot je aj o zodpovednosti.