Ženy si nemajú čo sťažovať...

Príspevok v téme: Ženy si nemajú čo sťažovať...
katalog541

Neustále hovoríte ako si nemôžete nájsť dobrého muža, ale keď takého nájdete tak ho odkopnete... a potom spadnete do náruče nejakému hajzlovi, ktorý vás využije na sex a potom na fórach plačete že muži sú svine a ide im o jedno!

Keby ste dali šancu tým menej výrazným, ktorým nejde len o sex, tak by ste možno mali dobrého muža... ale vy asi len hovoríte... a pri tom robíte niečo iné.

A najhoršie je na tom to, že sa samy dobrovľne nechávate oklamať niekoľko krát a nahovárate si že ho zmeníte, ale to len preto že chcete to "dobrodružstvo", ktoré by vám milý nudný chlapec nedal. OK. Ale aspoň neklamte a nerobte sa nevinné keď samy na lep skáčete hajzlom. O dobrého chlapca žiadna ani nezakopne lebo je vraj "nudný".

A najhoršie je potom to, že keď máte 20-30 rokov a vybláznite sa s tými svojimi úžasnými alfa-samcami tak až potom dáte šancu tým dobrým chlapcom, ktorých ste v mladosti tak veľkoryso ingorovali. A chudáci zúfalí vám skočia na vaše trápne reči a psie oči a usadia sa s vami...
Si predstavte aké to je, žiť v podstate polovicu života sám, lebo vás žiadna nechce lebo nie ste priebojný alfa samec... a potom nejaká prejazdená 40 ročná krava s deckami na krku sa zrazu začne tváriť sväto a zoberie si aj toho chudáka aby sa o ňu mal kto postarať, a postarať sa o mláďatá nejakého hajzla, ktorý vás opustil...
Nadávate že nemôžete mať dobrých mužov, ale to čo im robíte je neodpustiteľné a ani si takého nezaslúžite!!!

Ja som tiež jeden z nich, mám 23 a nikdy som nemal babu ale našťastie som si uvedomil ako to je takže ak by na mňa nejaká stará krava niečo skúšala tak som pripravený... ale tam vonku je mnoho chlapcov, ktorí na to neprídu a keď prídu tak už je neskoro :( Chlapci ak si toto čítate tak si to dobre zapamätajte. Viem, že zo zúfalosti robí človek nerozumné veci, ale je lepšie byť sám než nechať sa využívať nejakou fuchtlou, ktorá vás má len preto že na nič lepšie už nemá a má už veľa rokov. Nenechajte sa takto ponížiť...

Aliss

Sklamany, haha ja som rodinny typ a veru by som doma nesedela nonstop :D Moj muz bude povinne chodit aspon raz tyzdenne niekam von s kamosmi a ja si toto vyhradzujem tiez :D Ale okej, ak si typ "domaseda", chapem to. Vies co, som optimista, ale to co ti pisem, mam z vlastnej skusenosti a viem, ze pri pravidelnych aktivitach sa da volat ludi von :) Samozrejme, divne by bolo, kebyze dojdes na tanecnu a po pol hodine sa otocis na niekoho, ze hmm nejdes na pivo? :D :D Ale predsa tuto aktivitu robis minimalne raz tyzdenne, minimalne mesiac/dva mesiace v kuse. S tymi ludmi, ktori tam chodia s tebou sa predsa rozpravas, hadam tam nie ste ticho, nejake tie vztahy sa vytvaraju. Po dvoch mesiacoch tanecnej nie je divne pozvat nejakych chalanov odtial na pivo :) Ku prikladu, ja tiez robim nejaky, da sa povedat sport. Vdaka nemu som spoznala tolko vela novych ludi behom pol roka....Sme v jednej miestnosti, robime tu istu cinnost...ked je pauza, kecame medzi sebou. Pozvanie na drink som dostala, dve baby ma zavolali na jednu adrenalinovu akciu do zahranicia, kolektivne sme si boli sadnut na pizzu, atd atd. A skrz tychto ludi som spoznala dalsie mnozstvo ludi. Cize, nie je to mojimi ruzovymi okuliarmi, ale mojimi skusenostami. Kebyze sedim doma a nikde sa nikomu neprihovorim, tak nespoznavam take mnozstvo ludi :)

SklamanyZoZien

Aliss pači sa mi ako vidiš všetko optimisticky :D Že osloviť na kurze niekoho a pozvať ho na pivo :D No neviem to mi už pripada vyslovene trochu divne, vtierat sa medzi pár. Ale ten kurz už aj tak skončil, takže nič... Tury su dobry napad, to uz chcem dlhsie skusit. S kolegami nechodim nikam okrem občasneho team buildingu. Oni už maju svoje vlastné ženy/frajerky a toto ma tiež deprimuje, že každy okolo mna niekoho ma a ja nič. Ale mňa to ani veľmi nebaví flákať sa kade tade, ja by som radšej bol doma pri rodine, som rodinný typ. A ženy aj toto často hovoria, že chcu takých čo by boli pri nich doma, no len kde takú nájsť? :)

Aliss

Sklamany, chapem :) Spolocenske tance su zradne :D Chodia tam skoro same pariky, malicko nezadanych ludi. Ale kamoska sa takto zoznamila s partnerom, ze sli obaja na tance a padli si do oka. A s tymi kolegami nechodis sem tam von? Nemyslim ist chlastat, ale skor zahrat si tenis, futbal bla bla. Na turistiku nechodis? Pri turach sa da tiez fajn zoznamovat s novymi ludmi. Navyse sa da pripojit ku takmer komu kolvek. Su rozne stranky, kde si ludia pisu kam idu na turu a pridat sa moze bars kto. Inak, napadlo mi, ze aj pri tych tancovackach sa da dopracovat k novym ludom a zvysit sancu stretnut nejaku zenu. Kebyze si s nejakym parikom trosku viac sadnes, pozves ich na pivo, resp.muzsku polovicu, tak mas sancu si takto vytvorit partiu. Potom ta zas oni pozvu niekam, vezmu kamosku so sebou, atd atd. Nevesaj urcite hlavu, aj ked tancujes s nejakou starsou pani :) I na takomto mieste sa mozes spoznat s dalsimi ludmi a skrz nich spoznat niekoho fajn :)

SklamanyZoZien

Aliss: Mozno je chyba aj vo mne a snazim sa zmenit, no niekedy je to tazke, ked v oblasti vztahov zazivam len neuspech za neuspechom. Mal som tazku pubertu, bol som sikanovany v skole, odsunuty na vedlajsiu kolaj, nemal som kamaratov, frajerky nic... Ale ja nepotrebujem mat 10 frajeriek za zivot, stacila by mi jedna, ta spravna... V realite mam obmedzene moznosti zoznamovania, chodim prakticky len do prace, kde su len muzi. Aby som ale ukazal, ze sa snazim aj mimo zoznamiek, tak som sa prihlasil na kurz spolocenskych tancov, lebo som vedel, ze tam chodia aj same slobodne dievcata. Lenze prave na tom kurze kde som ja bol, tak bola volna len jedna starsia pani, s ktorou som musel tancovat, ostatní tam boli mlade páry :D Takze vidis ja sa nebojim ist aj do spolocnosti, a prekrocit svoj tien, len niekedy mi zivot hadze pod nohy take polena, ze sa mam chut na to vsetko vykaslat a do konca zivota ostat sam. Niekto nespravi nic a ma super partnera a niekto sa moze snazit kolko chce a nema aj tak nic.

Aliss

ToCoUzJe, odpisat na komentar, ktory smeruje ku mne, je moje pravo. Ale pokojne si namyslaj co len chces, aj tebe slniecko svieti :)

DoktorExitus

Dievca nefnukaj tu a zajazdi si na mladych aj ty a budes aj ty vyjazdreny. Nebodaj neveris na to ze si najdes pannu ktora ti padne do narucia.