Ženy si nemajú čo sťažovať...

Príspevok v téme: Ženy si nemajú čo sťažovať...
katalog541

Neustále hovoríte ako si nemôžete nájsť dobrého muža, ale keď takého nájdete tak ho odkopnete... a potom spadnete do náruče nejakému hajzlovi, ktorý vás využije na sex a potom na fórach plačete že muži sú svine a ide im o jedno!

Keby ste dali šancu tým menej výrazným, ktorým nejde len o sex, tak by ste možno mali dobrého muža... ale vy asi len hovoríte... a pri tom robíte niečo iné.

A najhoršie je na tom to, že sa samy dobrovľne nechávate oklamať niekoľko krát a nahovárate si že ho zmeníte, ale to len preto že chcete to "dobrodružstvo", ktoré by vám milý nudný chlapec nedal. OK. Ale aspoň neklamte a nerobte sa nevinné keď samy na lep skáčete hajzlom. O dobrého chlapca žiadna ani nezakopne lebo je vraj "nudný".

A najhoršie je potom to, že keď máte 20-30 rokov a vybláznite sa s tými svojimi úžasnými alfa-samcami tak až potom dáte šancu tým dobrým chlapcom, ktorých ste v mladosti tak veľkoryso ingorovali. A chudáci zúfalí vám skočia na vaše trápne reči a psie oči a usadia sa s vami...
Si predstavte aké to je, žiť v podstate polovicu života sám, lebo vás žiadna nechce lebo nie ste priebojný alfa samec... a potom nejaká prejazdená 40 ročná krava s deckami na krku sa zrazu začne tváriť sväto a zoberie si aj toho chudáka aby sa o ňu mal kto postarať, a postarať sa o mláďatá nejakého hajzla, ktorý vás opustil...
Nadávate že nemôžete mať dobrých mužov, ale to čo im robíte je neodpustiteľné a ani si takého nezaslúžite!!!

Ja som tiež jeden z nich, mám 23 a nikdy som nemal babu ale našťastie som si uvedomil ako to je takže ak by na mňa nejaká stará krava niečo skúšala tak som pripravený... ale tam vonku je mnoho chlapcov, ktorí na to neprídu a keď prídu tak už je neskoro :( Chlapci ak si toto čítate tak si to dobre zapamätajte. Viem, že zo zúfalosti robí človek nerozumné veci, ale je lepšie byť sám než nechať sa využívať nejakou fuchtlou, ktorá vás má len preto že na nič lepšie už nemá a má už veľa rokov. Nenechajte sa takto ponížiť...

dobremudrbe

hej presne! :D on tu blúdi na fóre a hľadá staré témy aby mohol kydať na ženy... a ešte sa bude ohradzovať keď mu niekto povie že je de bil :DD fakt na smiech toto :D

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

veronika234

chlapi idú na zovňajšok. Kebyže napr. mám nejaké odstávajúce materské znamienka a vážim o 20 kíl viac, žiadny by ma nechcel, nech by som bola povahovo najsamlepšia.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

zzeennaa

Nedavno v tej relacii o desat rokov mladsi, tam davali jedneho chlapa, ktory sa tam prihlasil so svojou sestrou, super ho zmenili na nepoznanie. Chudak chlap vyzeral na 50, sa mi zdalo, ale v skutocnosti mal asi 38, ci tak nejako, sedivu velku zarastenu bradu, starsie obnosene skromne vyzerajuce oblecenie... Vyzeral byt zufaly, taky skromny dobracisko, sympaticky, normalny, taky dobry a slusny chlap. Ktora si ho vezme, bude urcite stastna. Nemal zenu. Hladal si nejaku, ale nemal stastie v laske. Z televizie prenho vybavili stretnutie s tetuskou zo zoznamovacej agentury, aby prenho nasla zenu. Aby mu ponukla na zoznamenie niekolko zien. A ona sa vystatovala, ze oni su najlepsia zoznamovacia agentura.... no snazila sa mu, chudakovi bez zeny a bezdetnemu, dohadzovat same stetky ojazdene a zenske sice dobre vyzerajuce, ale rozvedene a s detmi na krku. Chudak chlap, som si myslela, normalne mi ho prislo luto, ze co mu to tam za samy odpad v tej agenture ponukaju. Zelala som si, aby ani jednej z nich nedal sancu a nech si raz najde ci uz cez agenturu alebo bez nej ak uz nie pannu, tak minimalne bezdetnu, ale nie rozvedenu. Preco by mal slusny chlap, ktory roky makal, pekné prachy zarabal v Holandsku na lodi (skromne zijuci bohac s povodnym vyzorom chudaka), od cudzich kurevnikov zo svojich penazi deti chovat? Vsak nech si najde bezdetnu, svoje vlastne deti nech si narobi a svoje nech si chova. Tak by to malo byt spravne a som si ista, ze aj on sam to tak citi. Zmenili ho ale vyzorovo krásne, na nepoznanie, super imidz mu nahodili, ako keby o 20 rokov omladol, tak vyzeral. Ale od súk a od ich steniat nech sa drzí co najdalej, aby nenaletel ziadnej z nich, to mu prajem.

SklamanyZoZien

Zase nechcem len sediet doma, ale radsej by som isiel s priatelkou niekde na vylet ako medzi vacsiu skupinu ludi. Mozno je to tym, ze som nebol kedysi v kolektive oblubeny a preto sa teraz tomu vyhybam. Preto by pre mna bolo lepsie ak by som si dohodol rande cez zoznamku a spoznavali by sme sa len my dvaja, ziadne zbytocnosti okolo toho. Raz sa mi to podarilo, ale ta zena bola o 7 rokov starsia, prisna krestanka, chcela uz deti, rodinu atd. a na to ja este niesom pripraveny, potreboval by som sa najprv trochu zoznamovat. Keby som mal dajme tomu 3-5 rande za rok, tak po case by sa hadam nasla nejaka normalna. Problem je len vobec nejaku na to rande dostat.