Ženy si nemajú čo sťažovať...

Príspevok v téme: Ženy si nemajú čo sťažovať...
katalog541

Neustále hovoríte ako si nemôžete nájsť dobrého muža, ale keď takého nájdete tak ho odkopnete... a potom spadnete do náruče nejakému hajzlovi, ktorý vás využije na sex a potom na fórach plačete že muži sú svine a ide im o jedno!

Keby ste dali šancu tým menej výrazným, ktorým nejde len o sex, tak by ste možno mali dobrého muža... ale vy asi len hovoríte... a pri tom robíte niečo iné.

A najhoršie je na tom to, že sa samy dobrovľne nechávate oklamať niekoľko krát a nahovárate si že ho zmeníte, ale to len preto že chcete to "dobrodružstvo", ktoré by vám milý nudný chlapec nedal. OK. Ale aspoň neklamte a nerobte sa nevinné keď samy na lep skáčete hajzlom. O dobrého chlapca žiadna ani nezakopne lebo je vraj "nudný".

A najhoršie je potom to, že keď máte 20-30 rokov a vybláznite sa s tými svojimi úžasnými alfa-samcami tak až potom dáte šancu tým dobrým chlapcom, ktorých ste v mladosti tak veľkoryso ingorovali. A chudáci zúfalí vám skočia na vaše trápne reči a psie oči a usadia sa s vami...
Si predstavte aké to je, žiť v podstate polovicu života sám, lebo vás žiadna nechce lebo nie ste priebojný alfa samec... a potom nejaká prejazdená 40 ročná krava s deckami na krku sa zrazu začne tváriť sväto a zoberie si aj toho chudáka aby sa o ňu mal kto postarať, a postarať sa o mláďatá nejakého hajzla, ktorý vás opustil...
Nadávate že nemôžete mať dobrých mužov, ale to čo im robíte je neodpustiteľné a ani si takého nezaslúžite!!!

Ja som tiež jeden z nich, mám 23 a nikdy som nemal babu ale našťastie som si uvedomil ako to je takže ak by na mňa nejaká stará krava niečo skúšala tak som pripravený... ale tam vonku je mnoho chlapcov, ktorí na to neprídu a keď prídu tak už je neskoro :( Chlapci ak si toto čítate tak si to dobre zapamätajte. Viem, že zo zúfalosti robí človek nerozumné veci, ale je lepšie byť sám než nechať sa využívať nejakou fuchtlou, ktorá vás má len preto že na nič lepšie už nemá a má už veľa rokov. Nenechajte sa takto ponížiť...

zzeennaa

katalog541 mas uplnu pravdu, je to tak. Krajsie a vystiznejsie sa to ani napisat neda, ibaze - neplati to pre vsetky zeny, snad len pre väcsinu. Ale rovnako by sa to dalo aj otocit. Zasrati pubertalni chlapci spratkovia, namyslenci a nafukanci struhaju machrov, ze kolko dievcat vo veku 12 az 14 pripravili o poctivost, pripadne sa s niektorou aj vlacia par mesiacov, aby nevyzerali, ze ju chceli len na sex, ale odkopnu ju, presvedcia na potrat, pripadne vyseru sa starat sa o deti, a tak. Berme do uvahy dievcata, ktore niekoho chceli, chceli chlapa...sadli na lep namyslencom, nafukancom a alfasamcom. Nafukanci alfasamci popretahovali pol mesta, nakazili pohlavnymi chorobami seba a hlupe naivne zeny, co im sadli na lep, lebo v telenovelach videli, ze jednoducho Maria dokazala zmenit Chuana Carlosa, tak si mysleli, ze aj im sa to podari a ze realita je to iste, co telenovela, sklamanym dievcatam a zenam asi tak do 30 zostali len oci pre plac, v lepsom pripade zostali este bezdetne, co bola vcelku dobra vychodiskova pozicia na prehodnotenie svojich nazorov a na dostatie rozumu a na pochopenie, ze práve tí skromnejsi muzi, nevyrazne sive mysky, panici okolo 30 s velkym srdcom tuziaci po laske, to su ti najlepsi do manzelstva, do vztahu, poslusni, pravdovravni, snaziaci sa vycitat zene, co jej na ociach vidia a to pre nu aj urobit. Stastne su tie zeny, ktore si vzali prave takych muzov. Horsie dopadli ti muzi, pretoze PANNU SI ZASLUZI IBA PANIC. A PANICA IBA PANNA A v tomto pripade panici si vzali stare ojazdene a kto vie, ci nie aj nakazene.... presexovane... zo zufalstva a lepsie je zostat sam pre chlapa ako taku nejaku si vziat. Takze pravda je, ze zeny presexovane po 30 pokukuju po tych slusnuckych a dobruckych sivych myskach, ktore celu pubertu trpeli a vtakov honili, bez vztahu osameli boli. A vyseru sa uz na namyslencov a nafukancov, hlupakov, ktori ich pritahovali a hlavne teda popretahovali v puberte, panenske blany si ako skalpy div, ze nie vesali po stenach, chvastajuc sa pred kamosmi. CHapem, ze je to pre tych chlapov krute. Byt chlapom po 30 a panicom, nekuknem po inej ako po panne a radsej volim rozhodnutie zostat sam ako starat sa o suku nakazenu a este aj o jej stenata. Ktora ma deti a je normalna, tak sa stara uz len a len o deti a nezhana chlapov!!! IBa nenormalna s detmi bude este chlapov zhanat!!! Aby jej dospievajuca dcera v puberte od strachu umierala, ci ju neznasilni nejaky mamin uchyl novy, ktoreho si kurva matka zase do bytu nastahovala? Ako sa moze citit pubertalna dcera takej kurvy, suky, stetky??? A co namyslenci a alfasamci po 30? Nevedia si nikoho najst. Najdu na sex este stale dost zien, ale nevedia najst ziadnu do manzelstva, na rodinu a na deti. Manipulatorski boli a rozkazovacni, podcenovacni, ponizovacni a opovrhovacni voci zenam, namysleni a povysenecki, preto sa ne nich tie zeny vysrali, okrem toho popretahovali kazdu, iba kostolne panny nie. Tak zacnu chodit do kostola a struhat velikansku falosnu a hranu svätost najsvätejsiu tam kazdu nedelu. A zameraju sa na panny a just sa im podari nejaku pannu tam ziskat, to je ten paradox. Ale zasluzi si panna byvaleho kurevnika, hajzla, namyslenca? NIE!!! Panna ma ist len s panicom a panic len s pannou, tak by to malo byt. Ale v zivote to vzdy tak vypali, ako si ten zly zakon schvalnosti zela, ze panna si vezme byvaleho kurevnika a dobrucky a slusnucky poslusny panic si vezme byvalu kurvu. Keby som bola chlap, nekukla by som po xy-krat mnohymi muzmi popretahovanej a este aj s deckami od ineho chlapa na krku,pripadne aj xy krat rozvedenej. A ako zena zarucene nekuknem po hajzlikovi rozvedenom, ktory ma deti. Nech si chova svoje a nech si plati alimenty na ne a nerobi deti este aj mne, ked ani len o tie svoje vlastne sa postarat nevedel. Aj deviate bozie prikazanie hovori, nepoziadas manzelku blizneho svojho. To znamena rozvedenu a s detmi aby si niekto bral. Lebo pred Bohom rozvedeni nie su, co Boh spojil, clovek nech nerozlucuje. Takze este aj hriech z tvojej strany by to bol, keby si si taku vzal. Preto dobre rozmyslas. Je mi luto aj slusnych a dobrych muzov a je mi luto aj slusnych a dobrych zien. Ze nikomu z nich nebol dopriaty slusny a dobry partner, ale ze sa pritiahli protiklady typu ze velke dobro pritiahlo k sebe velke zlo. Nehovoriac o tom, ze ani len v tom kostole nema clovek istotu, ze tam najde partnera na stastny zivot, co plati pre obe pohlavia. Napriklad na dedinach chodia do kostola vsetci miestni alkoholici a co je to za manzelstvo, ked si nabozenska fanaticka vezme ozrana? Najlepsie riesenie a najväcsia istota stastneho zivota je ZOSTAT SAM. Ako pre slusneho a dobreho chlapa, tak aj pre slusnu a dobru zenu.

ped

Pokiaľ má byť vzťah len o výhodnej symbióze dvoch ľudí, ako podhubia a stromu, tak to je o ničom, hoci minimálne môžu ísť obidve strany vpred. Keď to je skutočná láska a zamilovanosť, tak už potom človek nepozerá na to, že koľko kto zarába a kto je komu čo dlžný. "Kde niet lásky, tam vynikne každá chyba". Ak sa chce niekto s niekým zoznámiť a je mladý, tak by mal trebárs veľa cestovať, chodiť do spoločnosti a pod. V dnešnej dobe sa ľudia stali vazalmi soc. sietí, koho človek stretne, keď pôjde von? Starú poštárku alebo starú pani?

Nucky Thompson

ja ked sa nad tym zamyslim, snad nepoznam ani jeden par, ktory by sa spoznal na zoznamke. Kazdy jeden moj kamarat spoznal svoju priatelku/manzelku mimo siete. Aj ja som svoju priatelku spoznal osobne. V dnesnej dobe je tych moznosti zoznamenia sa cez siet mimoriadne vela a bohuzial ludi, ktori sa tam pridu len zabavit je este viac. Nemas ziadnu istotu, ze krasna Filomena, ci Ursula, s ktorou si pises je vobec opacneho pohlavia. Su aj celkom seriozne platene zoznamky, ale aj tam si treba dat pozor, mnohe su dost podvodne a len vytahuju z nestastnych zufalcov peniaze a efekt skoro ziadny.
SklamanyZoZien pises, ze nemas ani priatelov, s ktorymi by si siel von. Mozno tam bude pes zakopany. Ty zrejme mas problem sa spoznavat s ludmi vseobecne. Je jedno, ake maju pohlavie. Musis si dodat sebavedomie a zacat hladat aj inak, nielen cez siet. Tam je uplne bezne bohuzial, ze ak prestanes nejaku bavit, nebude sa ani unuvat si hladat vyhovorku a zacne ta ignorovat. A to tvoje uz aj tak chatrne sebavedomie este viac nahloda.

Aliss

SklamanyZoZien, tvrdit, ze zoznamky su tvoja jedina sanca, je tvoje vlastne rozhodnutie :) Pokial si myslis, ze nemas sancu spoznat zenu aj v realnom zivote, je to skutocne len a len tvoje rozhodnutie, pretoze sanci a moznosti je vzdy okolo nas vela. Len niekto si radsej vyberie tu jednoduchsiu moznost, ako sa nebodaj trosku potrapit. Keby si mal tento problem v case, kedy zoznamky este neexistovali, tak co? :D Rovno by si si to hodil, lebo by si bol strateny pripad? Skus sa skutocne zamysliet, ci budes nadalej vyhladavat tuto formu zoznamovania, ked v nej nemas absolutne ziaden uspech a nadavat na zeny, ze sa "nechytaju", alebo sa zobudis a povies si, ze to takto nema vyznam :) Opat, je to len a len tvoje rozhodnutie. Pokial v tom budes pokracovat, mozes nadavat akurat tak na seba :) A preco sa tak zeny spravaju? Lebo niektorym sa paci, ked su inymi obdivovane. Akoze, asi kazdy clovek je tomu rad, ale su typy ludi, ktori si v tom "hovia" a schvalne vyhladavaju trebars aj zoznamky. A ked im niekto vypisuje, vedia, ze sa teda evidentne pacia a zvysuju si tym umelo ego. Lenze umelo si zvysovat sebavedomie ma len kratky efekt. A tak to ti ludia robia dookola. Do tejto skupiny podla toho co pises, nepatris. Potom su ludia, co si hladaju kratkodobe znamosti, one night stand a podobne. Vtedy ich musis skutocne zaujat vyzorovo/financne/atd. Co zrejme u teba nefunguje. Ked sa budes nejakej zene pacit a pojde po "jednej noci", neboj, stretne sa s tebou. Medzi touto skupinou ludi su uchylaci, ludia hladajuci si skutocne len jednorazovku, atd. Ani do tejto skupiny nepatris. A potom je malinka skupina ludi, ktora tam je naozaj preto, aby sa realne zoznamila s opacnym pohlavym za ucelom vztahu. Dajme tomu, ze do tejto skupiny patris ty. Evidentne narazas na zeny, ktore su bud v prvej alebo v druhej skupine. Alebo na zeny, ktore su v tretej skupine, ale jednoducho si ich nezaujal vyzorovo alebo niecim inym. Ano vyzorovo, takou hrozne povrchnou vecou, lebo tvoj ksicht je to prve a jedine, od coho sa mozu odrazit, ked ti otvoria profil. Bohuzial, zmier sa s tym. Nebudes sa pacit kazdemu. A teraz tvoje moznosti. Mozes byt nadalej na zoznamkach a cudovat sa, preco ti to nefunguje. Budes vyhladavat neustale tie iste typy zien, lebo evidentne to aj podvedome robis a budes pisat "nespravnej skupine zien", alebo sa uvedomis a pochopis, ze niekde robis chybu. A bud s tym prestanes a skusis sa realne so zenami zoznamovat, ako to robili "chudaci" nasi otcovia a praotcovia, alebo jednoducho budes aj nadalej "nechapat tie zeny". Vyber si :)

Aliss

ToCoUzJe, nie :) Takto som to vobec nemyslela a pokial si to nepochopil, vysvetlovat to urcite nebudem. Nemienim riesit niekoho zranene ego, pokial si z textu zoberie len to, co sa mu hodi :) Naviac, ludia, co ma tu uz "poznaju", vedia, ze nikdy netvrdim, ze LEN muzi chybuju alebo LEN zeny chybuju :)

zuzazuza

Mozes sa navonok spravat milo, slusne, zdvorilo. Ale tu nenavist a zlobu z teba navonok citit a to odpudzuje. Ak aj ta zena nevie, co to je, citi, ze nieco nie je v poriadku a neciti sa pri tebe dobre. A preto ta nechce. Vyries si najskor svoju posahanu psychiku. Ze ta ziadna nechce, je iba dosledok tvojho problemu, nie pricina. A zacala by som od detstva.

SklamanyZoZien

Aliss: Ja nemam takych kamaratov, s ktorymi by som chodil na pivo. Chodim len s kolegami obcas, ale to je skor taky oficialny team building. Takze ostava mi uz len ta zoznamka. Neviem ci to je vzhladom, snazim sa robit dobre fotky, vlasy mam len na kratko ostrihane, takze tam sa neda nic menit, okuliare mam nove, podla mna dobre vyzerajuce. Telo ani nefotim, iba hlavu, snazim sa usmievat, byt vesely :) Nepisem im ziadne uchylnosti, ale normalne otazky tykajuce sa ich profilu. Tak ja uz neviem kde je chyba. Mne to pripada, ze vacsina dievcat sa prislo na zoznamku len ukazat a realne nic nehladaju. Ale raz mi jedno dievca samo napisalo, pisali sme si normalne o zaujmoch, co kto robi kam radi cestujeme atd. Potom som ju pozval von a zrazu prestala pisat a kratko na to si zrusila ucet. Ja nechapem preco, mozno som bol az prilis mily, ale tak moze byt toto legitimny dovod preco odmietnut chlapca? :D Ved aspon raz treba ist von a zistit aky ten druhy je v skutocnosti. A ak by sme si tam nepadli do oka tak dobre, ukoncime to... ale takto? Ja tie zeny proste nechapem :D