Čo pomáha na akné

prishepppaa

Tabletky na akné - nplink.net Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

Pivonka37

Ja mám veľmi citlivú pleť a vyhovuje mi prírodná kozmetika iuvenio. Dajú sa na vyskúšanie na iuvenio.com aj vzorky objednať.

Betila

Do peelingov (najmä tých s mikrocasticami a pod.) by som moc nešla pri pubertálnom akné.vtedy je dosť možné že všetky čierne aj biele bodky sa ti zapalia.Peeling si nechaj urobit pred kozmetickym osetrenim s tým že potom to čo by sa mohlo zapalit popretlaca..keby si si robila peeling doma čo potom s tými zápalmi.budeš sa v tom vrtat a hrozia jazvy.nechaj to na kozmeticku a poriadnu kozmetiku.Annemarieborlind viem že je super na to.ale asi aj bioderma no.ja som pouzivala Anne.Ale ono to prejde no starat sa musis nejako.odveci su neni ani niektore kremiky od koznej no nie kazdy je ok a jemny.napr. AKNEROXID 5 sa dá len pozor na slnko.

Majkkki

kozmeticka super ale ta bioderma podla mna veľa ludom drazdi pokozku.Aj tie ich tonery sebum sú take alkoholove.Mne sa osvedcil na toto ANNEMARIE BÖRLIND seria purifaing care na mastnu plet...tie kozmeticka odporucila..najprv mi dala vzorky nake na tyzden a fakt ked som to pouzil tak ako bolo treba (rano vecer) uhry sa mi zredukovali aj menej mastny som bol a mozem povedat že po dvoch mesiacoch je to riadna zmena.A cela sada ani nebola drhasia ako bioderma.A toto je aj prirodna kozmetika kvazi a vegan čo mne ako veganovi vyhovuje

sika101

celkom to je boj; vsetko mozne clovek skusi; no konecne som to dostala viac menej pod kontrolu a tu su moje rady
- hlavne musis sa zbavit zapalenych vyrazok, upchatych por- pravidelna kozmetika, treba si avsak priplatit a ist ku sestrickam/kozmetickam kt. robia v ustave lekarsker kozmetiky- jedno take je v Petrzalke pri drazdiaku
- kozmeticka v pravidelnych intervaloch, zo zaciatku kazdy mesiac (pripadne kazde 2 tyzdne) a potom staci kazde 3 mesiace
- vascinou vam vsetko vytlacia, a ty to musis dalej preliecit,napr. dalacin na cca 2-3 mesiace (mne to predpisali tam),
- dalej pravidelne umyvanie (pouzivam roky bioderma sebium gel moussant) max. 2 krat denne
- intermitentne aj skinoren
- a co je dolezite a to som v podtstate zistila teraz, ked si preliecis zapal, vycistis pravidelne pory, treba hlavne HYDRATOVAT pokozku, aby sa nemastila (lebo vsetko co si na nu davas to vysussa a ona potrebuje urcitu hydratacia, ak jej nedodas kremikmi kt. su protikomedove, tak sama koza zacne produkovat nadbytocne mnoztsvo mazu- a to nechceme, to upchava pory)- cize pravidelne- natierat BIODERMA SEBIUM PORE RIFINER- aj na vyrazky- ak chodis ku kozmeticke, preliecis zapal napr. dalacinom, natieras sa kremom pore refiner, nedotykas sa pokozky, cistis max. 2 x krat denne biod. sebium, tak to zvladnes