Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

katinaa20

Je to super, ze aj kyselinu listovu v takejto forme to obsahuje, to je len plus, bonus neviem ako inak by som to este nazvala. Ale je to super, lebo ostatne kadejake doplnky to neobsahuju ;)

tamirilka

...je to aktivna forma folatu...co znamena, ze telo skor spracuje a vyuzije takto kyselinu listovu...vo forme folatu...takto bude jej spracovanie pre telo jednoduchsie...

harpera

Dakujem, ze si mi to takto napisala. Pozriem si ten doplnok, ked pises, ze obsahuje vsetky potrebne vitaminy. Idem aj si vyhladat co na co sluzi. Metafolin sluzi na co?

tamirilka

...velky suhlas...v tomto jednoznacne musim dat za pravdu...nie je treba kazdy vitamin zvlast v tabletke...ked dnes su uz doplnky, ktore obsahuju komplex vitaminov... :)

kuzelnicka

Harpera vieš, niekedy ani netreba veľa tabletiek užívať, stačí jednu, ktorá obsahuje všetky potrebné vitamíny pre tvoje telo a taktiež pre telo človiečika, ktorý rastie v tvojom brušku. Napríklad taký femibion, ten obsahuje všetko, čo tehotné ženy potrebujú a taktiež je vhodný aj pre ženy, ktoré ešte len plánujú tehotenstvo, keďže obsahuje kyselinu listovú, metafolin a vitamín D3.
Mokriska taktiež aj tebe by som odporučila tieto tabletky, keď cítiš, že tvoje telo potrebuje vitamíny. A smiem vedieť, prečo si bývala tak často chorá? Aj ti doktori na niečo prišli?

mokriska

pri mojom prvom tehotenstve som nebrala ziadne vitaminy a bohu vdaka za to, ze moja uz 3 rocna dcerka nema ziadne zdravotne problemy. noo len pred dvoma mesiacmi som zistila, ze som opat tehotna a uz by som rada nejake vitaminy brala, lebo pred tehotenstvom som byvala neustale chora a bojim sa, ze ochoriem znovu a tym ohrozim babatko. ake tabletky by ste mi poradili? co je dobre uzivat?

harpera

Kuzelnicka, ale vies mi to nejako priblizit? Objasnit? Ako je to ake tie vitaminy je treba a vsetko okolo toho?
Potrebovala by som vediet o tom viacej ak by si mohla mi o tom napisat.

kuzelnicka

Vitamíny sú dôležité, ale hlavne treba pri ich výbere myslieť na zdravie dieťaťa, aby dieťa dostalo všetky vitamíny, ktoré potrebuje od prvého dňa ako začne v brušku rásť.

harpera

Bodaj by si mala pravdu Katina! Ale co ak budem? Neexistuju nejake tabletky, ktore by mi pocas tehotenstva doplnali podstatne vitaminy do organizmu, aby som predchadzala chorobam?

miza

Katinaa20-viem, že nie som jediná, ale trápi ma to lebo som zvyknutá všetko brať poctivo! A toto mi moc nejde:( Vitamíny a enzýmy? To aké? Neberiem zatiaľ žiadne:( Mala by som nejaké?