Vitaminy tehotenstvo - ake vam najviac vyhovovali ?

katinaa20

Miza hlavu hore, nic si z toho nerob. Maju s tym viaceri problemy a pokial si davas aj nejake enzymy alebo vitaminy, tak sa nemusis bat, ze tvojmu telu nieco chyba:-)

Harpera mozno uz teraz nebudes chora. Davaj si v prvom rade na seba vacsi pozor!:-)

harpera

Byvam casto chora a teraz som zistila, ze som v 3 tyzdni tehotenstva. Co robit, aby som pocas celeho tehotenstva nebola chora a neohrozila tym svoje babatko? O babatko sme sa dlho snazili a teraz sa to konecne podarilo. Poradte pls nieco ucinne! Vdaka:)

miza

Katinaa20-mi niečo o tom hovor. Tak sa snažím aby som mala pestrú stravu ale niekedy to proste nejde:(:( Je to dosť náročné:(:(

krinka

@Maria87 ďakujeme za článok avšak niektoré potraviny, ktoré sú tam spomenuté som papala aj v tehotenstve a nič sa nestalo.. netreba to zbytočne preháňať.. je pravda, že niektoré potraviny je dobré vylúčiť ale nie úplne všetky!.. a to čo si napísala, že po tých tabletkách sa rodia väčšie deti je dobrý blud!.. tomu už duplom never!..

katinaa20

Pestra strava je dolezita to je jedna vec, ale kolke mame s nou problem, najma aby obsahovala dost vsetkych zivin a vitaminov, ktore potrebujeme, ze ano. Nie je pravdou, ze rastu potom vacsie deti, to je nezmysel:-)

Maria87

Tiež som užívala Femibion. Počula som, že sa po tých vitamínoch rodia väčšie deti, ale moc tomu neverím. Myslím, že je najdôležitejšia pestrá a zdravá strava tehotné mamičky. Pozor, ale niektoré potraviny je dobré vynechať, mám veľmi rada napr. Škoricu a tá sa v tehotenstve vôbec neodporúča. Zoznam jedál, ktoré vynechať - blog.mimulo.sk, ale taky je to asi u každého individuálne.

coja

oki tak to spomeniem, uvidim co sa dozviem, ale verim, ze toto je ten spravny krok, ze to bude uz len dobre vsetko, ze som sa dostala teraz na spravnu cestu :)

zadorka

..nemusi..aspon neviem o tom, ze by musel..ja som sice mojmu gynekologovi povedala, ze uzivam Femibion..ale to pre moj taky pokoj a dobry pocit..len aby vedel..ale myslim, ze gyn bude len rad, ked mu takuto vec oznamis..aspon moj bol a ten ma aj pochvalil, ze som si vitaminy naordinovala..

coja

potom teda len ked zena koji, tak uz mam v tom trosku jasnejsie, este by ma zaujimala taka vec, ze ci moj gyn musi vediet o tom, ze nejake vitaminy uzivam, ci by som ho mala o tom oboznamit :)

tutri

*Coja*
Nemusíš mať v tom chaos..To vôbec nie..Vitamíny sú vhodné aj pri snažení..Aj počas tehotenstva a aj po pôrode ak kojíš..Podstatné je to aby ty si dávala telu tie vitamíny pokiaľ ich má ako odovzdať dieťatku..