Ako sa zmieriť s tým, že som škaredá?

Príspevok v téme: Ako sa zmieriť s tým, že som škaredá?
Nenavidim sa

Ako sa s tym zmierit? Ako zit stastny zivot napriek vsetkymi tymi ich pohladmi a s tym, ze o mna nikdy nebude zakopnuté?
Som skareda a ludia mi to aj povedia. Mam dlhy nos, vysusenu plet a mierne vrasky, asi z trapenia sa alebo ja neviem. A proste tak hnusne skaredý ksicht. Ja viem ze su ovela horsie problemy lenze vzhlad je v zivote dolezity- je dolezite citit sa dobre vo svojej koži, ci ja sa tak vobec necitim. Ešte aj utlej a vychudnutej postavy som. Mam 19 ale podla postavy vyzeram na 10 a podla ksichtu na 30. Nebola som pekna ani ked ma kozmeticka namalovala, nikto si ma nikdy nevsimol ziadny chalan. Snazila som sa najst si niekoho normalneho. Pisala som si s vela chalanmi, rozumeli sme si ale na stretko, ked ma videli tak "nenapadne" si cosi vymysleli ze musia odist. Dokonca som sa stretla aj s takymi co uz su zufali ze nikoho nemaju. Vtedy moje nulove sebavedomie kleslo este viac. Aj som si pekne vyzehlila moje otrasne ježibabské vlasy, ked su rovné su pekné ale to nemeni nic na tom, ze pekne vlasy nezachrania skaredť ksicht + ziadne prsia a zadok. Poradte mi aki sa prijat a zmierit sa s tym.

Nenavidim sa

Nellis aj by som ti napisala ale mam skusenosti ze so skaredou si nikto nevydrzi pisat. Ale ak si vynimka tak rada napisem :)

Nenavidim sa

Andy565656 - potom skareda byt nemozes kedze zi si nasla chalana. Odomňa chalani doslova utekaju. Hladam si kamaratstvo lebo tam mozno mam nadej ale aj vtedy odomna utecu. Stretla som sa s jednym, spraval sa ku mne dobre aj vsetko. Pridem na fb a vymazal si ma z priatelov. Som na tom vyzorom velmi zle naozaj velmi.
Pri tom cez net zi s chalanmi rozumiem kym ma nevidia. Mame vacsinou spolocne zaujmy: pc hry, autá, serialy, i podobné nazory na svet.. lenže príde vzhlad a vsetko sa tým pokazí

Co2

Nemyslim si, ze by plastika vyzerala horsie ako momentalny stav tvare, pretoze prave na to je rhinoplastika urcena, odstranit nadbytocnu cast nosa ... aj ked pravdou je, ze toto je slovensko, no fakt plastickych klinik je tu kopu, staci si iba vybrat podla spokojnosti zakaznikov...vela stastia !

Andy565656

Ja som tiež škaredá (seriózne, jediná pekná vec na mne sú asi len vlasy). Nejde ani tak o postavu, lebo aj kebyže schudnem, tak tvár sa nezmení. Nemám absolútne pekné črty tváre a ani nos, no už to tak neberiem. Keď som chodila na strednú, strašne som to riešila, vadilo mi, že nie som taká pekná ako ostatné dievčatá, že ma nikto nechce. Keď som išla na výšku, povedala som si, že nebudem taká frustrovaná a zakomplexovaná. Veľa vecí sa tým zmenilo. Časom sa naučíš mať sa rada.
Len tak mimochodom, už som zadaná štvrtý rok, pomaly sa začíname rozprávať o svadbe, mám fajn prácu a som spokojnejšia a šťastnejšia ako kedysi. ;) Neboj nič, sama nezostaneš, pre každého sa niekto nájde, veď po svete nebehajú len krásni a dokonalí ľudia, takže hlavu hore. :) A čo sa týka plastiky, možno ťa to časom prejde, veď sama uvidíš. Človek sa vyvíja a mení názory celý život.

Nenavidim sa

Dakujem vam vsetkym za prispevky, aj tebe Biely tesak.
Som ale hlavne rada ze tu písali aj skaredi ludia, teda aspon podla nich, lebo takí mi najviac rozumejú.
Vzdy som tuzila mat chalana ale veď nemat niekoho nie je koniec sveta, takze s tým už som ako tak vyrovnaná. No stale ma ten výzor trápi lebo jednoducho nezapadnem. Aj minule sme pracovali v skupinkách a jedna skupina sa na mňa uprene dívala a smiala sa.
Na plastiku nosa si budem šetriť hneď ako začnem pracovat, avšak mam strach ze to bude vhzerat este horsie.

Perilka

každí z nás je istým sposobom krásný,ako zvnutra,tak i zvonku. Záleží iba na uhle pohľadu. Možno by ti pomohlo jemné a decentné líčenie. Záleží na tom, aby ty sama si sa cítila dobre a spokojne. Na názor ostatných sa vieš čo....