Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)

Príspevok v téme: Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)
Peter1888

Ahojte, potreboval by som poradiť od Vás žien ako si mám vyložiť správanie mojej priateľky.
Máme obaja skoro 30 sme zaľúbení, aspoň to tak cítim zatiaľ, ja ju ľúbim.
Po istom čase som si všimol že keď sme spolu niekde tak pokiaľ je tam nejaký chlap a zrejme ju zaujme tak celý čas čo sme v blízkosti ho ako keby vyhľadávala pohľadom a pozerá na neho.
(napr. boli sme vo wellnese a pohľadom ho vyhľadávala nie stále alebo medzičasom sledovala kde je a pozerala na neho aj dlhšie ako je "normálne" pohľadom nie pre mňa zrovna príjemným (3dni). Podobne sa stalo aj nedávno na verejnom priestranstve)

Som vadný že to riešim? neviem čo si mám o tom myslieť. Nie som žiarlivec, malý možno ale nie je mi to príjemne. O tom wellnesse som je povedal lebo mi to nebolo príjemne, sa rozplakala a povedala ako si to môžem myslieť aj keď nič iné k tomu nepovedala. Robí to podvedome a vôbec si to neuvedomuje?

nicollette12

Zuzazuza - neprecitala som si iba nadpis ale dobre, aj tak vsak nechapem co je na tom zle, to ako znamena ze automaticky ho podvadza? Sama urcite vie co robi a co si moze a nemoze dovolit, vy vdnesnej dobe strasne prehanate niektori, beriete svojich partnerov ako majetok, ale aj im musite nehat aj osobny priestor, nie vsetko sledovat a na vsetko upozornovat.... keby sa tym chlapom prihovarala alebo skakala po nich tak to je uplne ina situacia, ale neskodne pozeranie/prezeranie?

LienockaLenka

Nehovor, ze kazdy to robi a kazdy pokukuje, lebo je to bullshit prvej triedy. Ja osobne nepokukujem a to som 5 rokov vo vztahu. Jedine co mne bije do oci je, ked je obleceny ako mentalne retardovany, na to sa pozriem, ale to je take, ze oci ti ide vypalit.

No a k teme, mam jednu taku kamosku, ktora toto permanetne robi, pokukuje po chlapoch, aj po tych istych dookola, ale nie preto, ze by sa jej pacili, skvor si tym chce zdvihnut sebavedomie, ze jej je pohlad opatovany. Proste si masti ego, alebo riesi komplexy, ja neviem, ale viem, ze potom musim pocuvat, kto na nu kde a kolko krat kukol a podobne... mozno to ma tvoja podobne, potrebuje si zdvihnut sebavedomie, alebo dokazat, ze je stale ziadana, ze muzi sa na nu pozeraju.. ktovie, ale otvoreny rozhovor urcite pomoze a ci niekto hovori pravdu, alebo klame, to snad mate odpozorovane po rokoch vztahu :)

Zuzazuza

Nejde o pozretie sa na ineho ale o sustavne sledovanie jedneho a toho isteho chlapa. Nejde o zakryvanie oci, aby sa na ineho nepozrela. Precitat si nadpis niekedy nestaci.

nicollette12

Prilis riesis blbosti.... vobec to tak nemusi mysliet, ten pohlad... ja mam priatela 8 rokov a kludne sa pozriem po inom, on na inu taktiez-co je na tom? A klape nam to velmi dobre vo vsetkom, nikdy sme si taketo veci nevycitali, je to iba pohlad, to jej zakazes sa pozerat okolo seba? Alebo jej budes zakryvat oci ked sa nejaky chlap v blizkosti objavi? Si smiesny.... a ziarlivy nie si trochu, ale velmi, uz len preto ze riesis taketo sprostosti.... ved je dospela, ma dost rokov na to, aby vedela co robi a co v zivote chce... a ty mas dost rokov na to, aby si to takto bral... a nie ako 15 rocny chlapec, ktory je 1. krat zamilovany....

Zuzazuza

benkbenk toto je trochu ine, jemu nevadi, ak sa pozrie na niekoho, ale ked sleduje vkuse toho isteho. Co mi pride ako prilis tak u zeny, ako aj u muza.

benkbenk

Aha takze muzi mozu pozerat po inych zenach ak su vo vztahu lebo je to normalne ale zena nie...
Taky je casto nazor tu muzov na fore v podob. temach...

Zbytocnooost

Ja to stale hovorim, lepsie je byt sam a mat len kamaratov, kde sa nemusis bat s kym je co robi, lebo na tom v kamaratstve nezalezi.
Dnes uz vztahy stoja za hovno a cudujem sa ze aj ked kazdy vie ake su vztahy naprd, predsa len do nich idú.
Cest vynimkam no tých je velmi malo. Mozte mi tu teraz hovorit ze ale ja mam frajera/frajerku alebo manzelku uz 20 rokov. To neznamena ze niekomu neprepne a nepodvedie. Ak vsa nejaky vztah (terajsia mladsia generacia) im vydrzi do smrti, tak osobne dojdem k ich hrobu a poklonim sa.

Co ti poviem. Vadi ti jej pozeranie a niesi stastny. Ocividne tvoje nestastie nevidi

Dinkaa

Tazko povedat, co ma za tym tvoja priatelka. Mozno jej je prijemne pozerat na pekneho chlapa. Za to sa nestriela, to vies aj ty. Lenze! Ja som mala partnera, ktory ked siel so mnou po meste a cosi sme sa rozpravali, zacal pozerat na daku zenu a bud onemel alebo zakopol. Prosto to bolo viditelne. Zo zartu som vzdy povedala, ci je az tak ohureny, ale nebolo to extra prijemne. Okej, neriesila som. Ked sme prisli do restiky, prve co urobil, obzrel si celu miestnost a sadol si tak aby mal vyhlad na zenu, co ho najviac zaujala. Okeeej, opat som neriesila, nech sa pozera. Ale potom si zacal pisat s dakou babou na nete. Vraj znama, kamoska, bla bla. Zacala som mat podozrenie a ked si nechal otvoreny chat na mobile, pozrela som sa. Pisal jej, ako tuzi aby prisla byvat do nasho mesta, ako pojdu spolu na dovolenku k moru. A vtedy som si povedala dost. Skontaktovala som sa s tou babou a ta mi hned poslala ich konverzacie, lebo ani jej sa to nezdalo, ze chlap, co ma fotky v profile s priatelkou, jej pise ako ju strasne chce vidiet a aby pracovala dokonca u nich vo firme. Chcel jej vybavit flek u nich....Ked som sa ho na to vsetko spytala, este mal tu drzost, ze klamal a poslal ma s prepacenim do prdele, ze sa taketo ziarlivostne stihanie nerobi a on nebude so stihackou :) Co ti poviem...som stastna, ze som sa ho zbavila. Takze, moze za tym nieco byt a nemusi. Venovat niekomu pohlady je prirodzene. Ale klamat niekoho je svinstvo. Ci je to u tvojej priatelky neskodne, na to by ti mala dat odpoved ona

Mororo

Tak toto by zaujimalo aj mna, lebo som bola v rovnakych situaciach ibaze toto robil moj partner. Tiez sme sa o tom bavili, tiez nie som ziarlivec, ale toto proste udrelo do oci a riadne zabolelo kazdy raz. On vravi, ze nevie, o com hovorim, ze si toho vobec nie je vedomy. Mam tomu verit? Nevycitala som, len som chcela vediet, ci som spravne odhadla jeho typ. Ale on tvrdi, ze fakt si nicoho takeho neni vedomy, ze by sa mu mal taky typ pacit. Chvilu som z toho bola na prasky, prezivala som to vo vnutri, ale rozhodla som sa to brat tak, ze mi hovori pravdu a vysvetlujem si to, ze prehanam a prekrucam si realitu tak, aby bola co najcernejsia. Tak to uz nejak neriesim. Ale samozrejme, nemozem vediet, kde je pravda. Co ak si iba on neuvedomuje, ze keby sa nanho taka zacala lepit, bude prenho neodolatelna? Neviem.