Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)

Príspevok v téme: Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)
Peter1888

Ahojte, potreboval by som poradiť od Vás žien ako si mám vyložiť správanie mojej priateľky.
Máme obaja skoro 30 sme zaľúbení, aspoň to tak cítim zatiaľ, ja ju ľúbim.
Po istom čase som si všimol že keď sme spolu niekde tak pokiaľ je tam nejaký chlap a zrejme ju zaujme tak celý čas čo sme v blízkosti ho ako keby vyhľadávala pohľadom a pozerá na neho.
(napr. boli sme vo wellnese a pohľadom ho vyhľadávala nie stále alebo medzičasom sledovala kde je a pozerala na neho aj dlhšie ako je "normálne" pohľadom nie pre mňa zrovna príjemným (3dni). Podobne sa stalo aj nedávno na verejnom priestranstve)

Som vadný že to riešim? neviem čo si mám o tom myslieť. Nie som žiarlivec, malý možno ale nie je mi to príjemne. O tom wellnesse som je povedal lebo mi to nebolo príjemne, sa rozplakala a povedala ako si to môžem myslieť aj keď nič iné k tomu nepovedala. Robí to podvedome a vôbec si to neuvedomuje?

nicollette12

LienockaLenka- ja bluznim? Ja som napisala, ze vo svojom vztahu to neberiem ako neveru, ako vy tu vsetci asi ano... a ano je to prejav ziarlivosti ale totalnej.... aby sme si zakazovali kam sa pozerat a kam nie... co je toto za doba

Kikirik

Ako dlho ste spolu? Ja si myslim, ze sa rada pozera po peknych chlapoch a robi jej dobre to, ze sa na nu pozru a citi zaujem. Alebo ked sa pozera po podobnych tebe je mozne, ze porovnava a hlada ci nenajde nieco lepsie. Zacala po inych pozerat len tak zrazu alebo od zaciatku bola taka? Spozornela by som ak by to prislo zrazu a ste vo vztahu uz dlhsie.

Ovcee

Nech je frustrovana, ale sama a nech to neprenasa na normalneho chlapa. Aj tak sa na nu vykasle, skor ci neskor a najde si normalnu ´nefrustrovanu´. To su mi teda vyhovorky, nebudem zachadzat do detailov kolko zien poznam, co by mohli byt frustrovane :D a cumiet preto po chlapoch, a nerobia take veci. Kto chce kam, pomozme mu tam ked si nevazi vztah, tak na to doplati

Ovcee

Nech je frustrovana, ale sama a nech to neprenasa na normalneho chlapa. Aj tak sa na nu vykasle, skor ci neskor a najde si normalnu ´nefrustrovanu´. To su mi teda vyhovorky, nebudem zachadzat do detailov kolko zien poznam, co by mohli byt frustrovane :D a cumiet preto po chlapoch, a nerobia take veci. Kto chce kam, pomozme mu tam ked si nevazi vztah, tak na to doplati

LienockaLenka

to ovcee: ale preco hned tak skaredo? Nemusi to byt kurva, za to, ze ma komplexy, aj to su len dohady, ze to moze byt aj o tomto. Ale teoreticky, ked to o tom je, nepoznas tu zenu, nevies preco ich ma, kto jej ich sposobil + jedno si treba uvedomit, nezijeme vo velmi priaznivej dobe pre zeny, myslim co sa vyzoru tyka, nikdy v historii nebol na neznejsie pohlavie vyvijany taky tlak ako je teraz. Teraz sa nosi dokonalost, aspon takto nam to prezentuju v kazdom jednom mediu, casopise atd. Nemas dokonalu postavu, dokonalu plet, dokonale poprsie, dokonaly zadok, nemas idealnu vahu den po porode? Toto su vsetko silne tlaky, ktore niektore zeny neprekusnu a pritom je to povacsine vsetko len marketing, ako zarabat na plastikach, kozmetike atd... Nehovorim, ze muzi to maju lahke, aby sme sa zle nepochopili, ale v tomto smere nemusia byt v top forme, od zeny sa to ocakava a ked nieje, ked nesplna nastaveny divny ideal krasy, moze byt frustrovana atd.. nesud, pokial nepoznas, kazdy si so sebou nesie svoje bremeno, svoju osobnost, ktora sa cely zivot vyvijala spolu so situaciami, ktore danemu cloveku zivot priniesol atd..

Ovcee

A na co ti je zakomplexovana zenska? Co si neschopny najst si normalnu babu? Kopni ju do riti a hotovo. Na svete je x milionov zien, ktore nemaju potrebu si zvysovat sebavedomie takymto sposobom a nicit tym partnera. Sak ona sa spamata, az si najde ziarliveho chlapa, ktory jej to tolerovat nebude, dostane zopar krat preplest a vybavene. Ale jedno si pamataj, kurva kurvou ostane, z takej to nevytlcies

LienockaLenka

Haha, hej no, moze to byt tym, ze si len zvysuje ego, potom je to maximalne neskodne. Kym samozrejme neprejde z pokukavania, na sexualne hratky. Taky Bob Marley to takto vysvetloval svojej zene, ze to nieje nic osobne, ze ma tolko nemanzelskych deti. Potreboval si proste dokazat, ze je stale ziadany a podobne, aspon tak nejak to vysvetlovala Rita. Ale to uz je ine kafe toto. :)

nicollette12 ale co ty furt tu bluznis? Pisem, ze je to nenormalne? Akurat som poznamenala, ze ja osobne to nerobim, nijak ma to nelaka, nepotrebujem pokukovat po kazdej chlpatej hrudi co kolo mna prejde, ale ked mas taku zalubu, sak kukaj, proti gustu ziaden disputat. Len nehovor, ze to robia vsetci...

Angelika3

Lienocka, áno aj ja si myslím, že je to tým. Proste sú určité typy báb, ktoré velice dúfajú, že sú príťažlivé pre opačne pohlavie a tak sa pozerajú, že či sa na nich pozerá :-D

Alkaaa

Mne by to tiez urcite vadilo. Je rozdiel sa pozriet, lebo ano cloveku padne vela veci do oci a nemusi nic za tym byt. Ale cumiet napr vo wellnese cely cas 3 dni? No mala by som dost a este povie, ze ona o tom nevie, tak nech ide k psychologovi. Vytacaju ma takito ludia, co si to este aj ospravedlnuju. Je to neucta proste. Keby mi toto chlap robi tak dovidenia.

nicollette12

LienockaLenka - ano, pre mna to je normalne, pre mna to nic neznamena... ako som uz poznamenala, ina situacia je, keby sa im prihovarala alebo skakala po nich, zmurkala na nich a neviem co dalsie.... pre mna je to neskodne pozeranie, nie je to nevera, vy by ste si to ostatny mali dat v hlave do poriadku, lebo toto je prejav ziarlivosti... a ako mozte vediet ze ked niekam ide vas partner sam alebo s kamaratmi tak ze sa po niekom nepozera, to mi je na smiech, ze ste si take iste tym :D radsej nech sa partner pozre predomnou a viem o tom, ako byt v myslienke ze on sa nepozera a pri tom to moze bYt opak :)