Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)

Príspevok v téme: Priateľka sa obzerá po iných mužoch (vyhľadáva rovnakých pohľadom)
Peter1888

Ahojte, potreboval by som poradiť od Vás žien ako si mám vyložiť správanie mojej priateľky.
Máme obaja skoro 30 sme zaľúbení, aspoň to tak cítim zatiaľ, ja ju ľúbim.
Po istom čase som si všimol že keď sme spolu niekde tak pokiaľ je tam nejaký chlap a zrejme ju zaujme tak celý čas čo sme v blízkosti ho ako keby vyhľadávala pohľadom a pozerá na neho.
(napr. boli sme vo wellnese a pohľadom ho vyhľadávala nie stále alebo medzičasom sledovala kde je a pozerala na neho aj dlhšie ako je "normálne" pohľadom nie pre mňa zrovna príjemným (3dni). Podobne sa stalo aj nedávno na verejnom priestranstve)

Som vadný že to riešim? neviem čo si mám o tom myslieť. Nie som žiarlivec, malý možno ale nie je mi to príjemne. O tom wellnesse som je povedal lebo mi to nebolo príjemne, sa rozplakala a povedala ako si to môžem myslieť aj keď nič iné k tomu nepovedala. Robí to podvedome a vôbec si to neuvedomuje?

Zdenka mahulova

LienockaLenka moja ty čo sa tu rozčuluješ? Každý to máme inak, tiež nechápem ako si tu dovoluješ na iné osoby, popracuj na svojom správaní madam, lebo mi prídeš veľmi zakomplexovaná, že sa tu rozčuluješ nad niekoho slobodným vyjadrením. Píšeš aj pod inými témami takýmto spôsobom a musíš byť veľmi nevyrovnaná so sebou, keď si to vôbec dovolíš. V reálnom živote typujem že ani neotvoríš ústa a tu si hustá.

Je to mimo tému, ospravedlňujem sa, ale ak chcete vediet môj názor, tak to tiež cítim tak že by som si neokukovala iních, ak mám toho svojho. Ale to píšem o okukovaní. Jeden pohlad nikdy nikoho nezabil a ani mu nezničil vzťah, niektoré názory sú tu vážne prehnané. Ale nič vás neoprávňuje tu očierňovať iné osoby, ktoré si prejavujú názor, nech je už akýkoľvek.

nicollette12

LienockaLenka - tvoje vyjadrenie som si ani neprecitala, lebo to nema vyznam-zas dalsia mudra hlava co tu vypisuje do kazdej temy ako najvacsia pani sveta, vsetko vies, tvoj nazor je svaty, vsetci sa tym musia riadit a ak ti niekto napise opak tak to takto vyzera... ale takimto ludom sa ja radsej vyhybam, ci uz na internete alebo v realnom zivote, lebo takimto ako si ty proste nevysvetlis ze ostatni ludia maju tiez pravo na vlastny nazor, ale dobre, aj taki musia byt :)

nicollette12

Kuraci mozocek? Ty ma poznas osobne ze vies nieco take verejne vypisovat na moju osobu? Mam vlastny nazor, ako to mam ja, ako to vnimam a niekto ma tu ide za slusny nazor zhadzovat?

Aliss

Pozerat sa - preco nie :) Beriem to ako sucast zivota, navyse mame oci, tak sa pozerat mozeme a mame! Horsie je, ak to niekto robi preto, lebo si tym nieco kompenzuje. A robi to tak, ze aj slepy by to videl :D A uplneeeee najhorsie je, ak sa niekto len pozera, normalne a obycajne, a druha osoba uz len z toho salie. Su to dva extremy. A podla mna by malo byt vsetko v rovnovahe, aj toto. Neziarlit ak sa partner normalne pozera, lebo ma oci. Ale ani slapit po druhych len preto, aby som si zvysila umelo sebavedomie tym, ze si uzivam chlapske pohlady :)

Jana Lukacova

Peter1888: z toho, čo píšete Vy vo vzťahu máte jasno, priateľka však nie. To, čo robí je prejavom toho, že si vašim vzťahom nie je istá, bojí sa, že v ňom nebude šťastná, niečo jej v ňom chýba...ľúbite ju "až príliš" a teda o Vašu pozornosť, náklonnosť nemusí "bojovať", dávate jej všetko na podnose...tí muži jej môžu zrkadliť vášeň, iskrenie, ktoré vo vašom vzťahu neprežíva a nemusí si byť toho vedomá, môže to prežívať ako vyrušujúci pocit, ktorý ju vedie k tomu, že na nich zazerá ...môžete jej nechať priestor, aby si ona sama viac uvedomila, čo sa deje, resp. prejavila voči Vám (napr. tým, že pri najbližšej takejto "príležitosti" sa pokojne zdvihnete a odídete, tj. nebudete jej to tolerovať a pôjdete robiť niečo iné sám) ..jej reakcia Vám veľa napovie.

Ovcee

Lienocka TOP prispevok normalne mi tecu slzy od smiechu, dobre si jej dala, nech ma:D Ale kuraci mozocek nepochopi na co sa vysilovat

LienockaLenka

nicollette12 a ty co si svetovy vzor? alebo ja neviem, kde beries tu odvahu, podla svojich kriterii sudit/riesit okolie. Pre mna, za mna si sadni niekde na promenadu a mozes tam 24/7 pokukavat po chlapoch. Ale v kazdom pripade si myslim, ze taketo spravanie je len prejavom nespokojnosti. Mozno ti ten tvoj nema co ponuknut, tak to potrebujes hladat niekde inkde. Vy v tejto zhnitej dobe neviete co od rozkose, nemate hranice, nepoznate svoju hodnotu. A tu nikto netvrdi, ze je to nevera, ked trpis fantasmagoriami, pouzi google.com a najdi si psychiatra. A nikto tu ani nezakazuje niekomu pouzivat oci, ani nosit papierove vrecko vo vacku pre pripad, ze prejde okolo opacne pohlavie. Ale kurnik, aj keby isiel muz roka 2018 okolo mna, tak nebudem VEDOME ublizovat partnerovi, lebo predstav si, ludom to ublizuje, kazdemu v inej miere, ale ublizuje, ale to tazko s mramorom komunikovat, empatia kurnik, empatia. A ked raz niekomu vo vztahu nieco ublizuje a to je maximalne jedno co, nebudem to vedome robit, lebo potom to na lasku nevyzera. A ked je kazdy sam, nech si kuka, urcite mu nenainstalujem na hlavu GOPRO kameru. Ale ty take asi nepochopis, teba asi len tvoja diera medzi nohami ovlada.

MOOZ

Chlapa treba udrzovat v strehu, ked citi, ze ostatni samci nemaju zaujem o jeho samicku, straca o nu aj on zaujem. Chlaposi su velmi sutazive tvory.