Chcem byť vysoká

krasowlaska

omd!! tha toto ti nestaci? ja mam 174 a je to vpoho.. rodicom pozeram do oci a to ma tesi...:),..vsak na vyske nezalezi.)

meili

Ty mas 172 a nie si spokojna??? ved to je nadpriemerna vyska, ja mam 174 a vacsinu doterajsieho zivota som sa citila ako zirafa. az ked ma prerastli vsetci chlapi naokolo, som sa ukludnila;-) myslim ze na zenu mas vysku priam idealnu, bud spokojna.

scarleta

ach baby aj ja chcem mat taku vysku ja meriam len 163 a vazim 50kg....strasne by som chcela byt vysoka...ale rodicov mam malych..ked som bola mala vzdy som chcela byt modelkou le teraz je to uz beznadejne ked osm taka mala..neviete o nejakom vitamine ....??po ktorom vyrastiem..??please

andie

neverili by ste, ale ja by som moojich 160 za nic nemenila :) vzdy ma volali drobcek a mne sa to vzdy naramne pacilo. vzdy som bola mala, chuda a vecny smejko a verte mi, to pritahuje muzov viac ako dlhe nohy:)

veras

noo ako pozeram vaha a vyska su velmi individualne napr.pernicek pise ze ma 52 kg a miery v bokoch 95 cm zatial co ja mam 57 a v bokoch 89 cm a to je dokonca vyssia o trosku. Ja mam 174 cm ale tiez by som este uvitala take 2cm naviac, lenze ked sa zamyslim tak je vela ovela mensich ludi a co maju potom povedat oni?

andie

ach jaj, baby..ine veci su v zivote podstatne. komu ako, ale mam skusenost, ze muzom sa skor pacia mensie zeny. pri vyssich maju komplexy..