Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...

Príspevok v téme: Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...
znechuteny791

Som úplne znechutený z dnešných vzťahov.... a vôbec neviem pochopiť ako môže niekto ťahať 2 vzťahy naraz...
Konkrétne jedná blízka osoba, jednej hovorí ako ju ma rád, že chce mať s ňou rodinu a dristy ale v skutočnosti ju ma len na sex, a z druhou po za jej chrbát chodí a hovorí ako ju ľúbi. To čo je za doba?? To mu nepríde ani trocha trápne, že takto odrbáva ľudí? To mu nieje vôbec nechutné jednu využívať na sex a čakať kým mú dá druhá aby mal vždy sex... neviem to pochopiť a ani to nikdy nepochopím....
Sám som muž, nemal som ešte žiadny vzťah a to už mám aj niečo po 18... neviem či ja som nejaký čudný, alebo zakomplexovaný z toho že som nemal vzťah, alebo nepatrím do tohto sveta. Nehovorím, že mi nechýba vzťah, sex, ale určite by som nepodviedol partnerku a ešte takto nechutne klamať. Nechýba mi to až natoľko aby som si niekoho hľadal len na sex. A teraz sa nechcem sťažovať na to, že nemám vzťah. Nejak ho extrémne zatiaľ nevyhľadávam, ak príde tak budem rád ak nie tak mi to je zatiaľ aj tak jedno. Mám určené priority, chcem dokončiť hlavne VŠ a potom sa uvidí.
A najhoršie na tom všetkom je, že mňa proste takéto veci trápia aj keď sa netýkajú priamo mňa. Snažím sa byť férový voči každému a nemám rád klamstvá... aj keď každý občas zaklame...
Neviem čo týmto príspevkom chcem dokázať viem, že týmto nikomu nepomôžem, ale možno sa mi trochu uľaví keď sa niekomu vyrozprávam. A o to lepšie, že tu to je to anonymné... v dnešnej dobe je ťažké niekomu dôverovať a ja som taký, že ľahko niekomu uverím a potom sa cítim sklamaný ak sa dozviem ako to v skutočnosti je.
Skúste napísať váš pohľad na takúto situáciu, na dnešné vzťahy. Alebo ak by niekto chcel len tak o tom popísať, alebo o svojich problémoch a podobne tak môžete mi napísať na môj e-mail.

Jakubkova

No niekomu nerobí problém ťahať viac vzťahov naraz. Je to tak u žien aj u mužov. Môj príbeh: jeden mladý muž má strašne priťahoval a videla som že aj ja sa mu páčim, no myslela som že je zadaný, tak som ho neriešila len sme sa obkukavali. Raz mi povedal že sa s priateľkou rozchádza, že už ju nemiluje a každý majú svoj život. Ja sprostá som mu to uverila a vtedy sme sa spolu vyspali. Zamilovala som sa no on sa mi už od tej chvíle neozval. Na Facebooku vždy dával s tou klamanou partnerkou spoločné fotky a komentovali si to srdiečkami a vyznaniami. Bolo mi z toho celého na grc, hlavne zo mňa že som mu na tie reči skočila a "dala" som mu, a že som k nemu začala cítiť viac. Tá jeho priateľka o ničom asi ani netuší, a ja som len rada že ten chlapec mi už zo života zmizol. Je mi ľúto jeho priateľky. No a pred pár dňami som sa dozvedela že sa idú brať. Tak im želám veľa šťastia a verím že Kubo, spal len so mnou, že ju nepodvadza s viacerými.... Ale otvorilo mi to aspoň oči a pochopila som, že chlapi dokážu klamať a zatĺkať, a naučilo ma to už neveriť každému čo má pekne reči. Takže všetko zle je na niečo dobré, a dúfam že dievča čoskoro pochopí čo za klamára ma po svojom boku. A možno jej to ani nevadí a vie o ňom čo je za kurva...

mrdimir

vidis, aky si pripad , nechas sa lahko vytocit, precitliveny pako a ries dalej dnesne vztahy :D, inak dnesni muzi je makke i , ty inteligent :D

znechuteny791

Vieš čo, mne sa zdá že jediný zakomplexovaný chudák si tu ty, a potrebuješ si zvyšovať ego na anonymných fórach lebo v reálnom živote neznamenáš nič...
Nemám vo zvyku niekoho urážať, ale k takým ľuďom aký si ty sa v dnešnej dobe inak správať ani nedá. Bohužiaľ pre takýchto ľudí tento svet a hlavne toto fórum upadá... ty mňa svojími príspevkami uraziť nemôžeš ak ti ide o to, lebo ma v skutočnom živote vôbec nepoznáš...a tak pripúšťam, že aj moje slová na tvoju osobu sú len prázdne slová.
Toto je môj posledný príspevok, ktorým reagujem na teba. Ignorujem ďalšie príspevky od teba pretože takto sa hádať cez fórum z osobou ktorá ma za potreby len urážať je pod moju úroveň. Príjmi ako to je a prajem príjemný zvyšok dňa.

mrdimir

zatial sa do nich nemiesas, ale uz mas take typicke sedliacke pohnutky v sebe, ze chces. Naco si sa sem prisiel pytat takuto sprostost? Hejtovat? :DDD Tieto amerikanizmy si nechaj pre podobnych prihriatych ako si ty.

znechuteny791

@mrdmir, k tvojmu príspevku ti poviem len toľko, že starám sa do toho tak, ako sa stráš terz ty do mňa.
Neviem nie som si vedomý, že by som tu niekde spomenul, že dotyčným osobám radím, alebo nejak inak zasahujem do ich životov. Len viem ako to v skutočnosti je a je mi ľúto, že ľudia su v podstate pre potešenie schopný niečo takéto spraviť.
A poprosím, tak ako som ja tu nikoho na tomto fóre neurážal tak neurážaj ani ty mňa. Ja to nemam za potreby, a ak nemáš čo zmysluplné povedať k tejto téme a máš v pláne tu len hejtovať tak túto tému ani ďalej nesleduj. Ďakujem...

Bnb

Hej, zas neodsudzuj všetkých podľa toho jedného. Je možno iná doba ale ľudia sa fakt nezmennili, hold vždy sa našli takýto. Teraz na to majú lepšie podmienky a viac všetko vidno.
Ani nevieš čo za tým môže stáť a prečo to robí, možno ho niečo v minulosti na psychike ovplyvnilo a teraz toto robí a tak si zvyšuje sebavedomie. Za všetkým niečo je.

znechuteny791

A možno viac ako závisť je, že ľutujem len tu jeho druhú priateľku, ktorá nevie aj o jeho druhom vzťahu. Nakoľko som mal možnosť sa s ňou aj osobne stretnúť a prišla mi ako celkom milé a inteligentné dievča... na rozdiel od tej druhej...

znechuteny791

Neviem, necítim sa tak, že by som mu závidel... ale môže to byť aj podvedomím, a možno si to ani neuvedomujem, že mu nejakým spôsobom závidím. Ak mu závidím tak ani nie tie "vzťahy", ale celkovo lepší život.
Klamstvá, viem že každý občas (niekto častejšie) klame, sám som písal, že ani ja niesom bez chyby, taktiež občas klamem. Ale ak klamem tak nie vo vážnych situáciách, alebo ak by to mohlo niekomu ublížiť. Ako sa hovorí ,,lož má krátke nohy" ...