Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...

Príspevok v téme: Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...
znechuteny791

Som úplne znechutený z dnešných vzťahov.... a vôbec neviem pochopiť ako môže niekto ťahať 2 vzťahy naraz...
Konkrétne jedná blízka osoba, jednej hovorí ako ju ma rád, že chce mať s ňou rodinu a dristy ale v skutočnosti ju ma len na sex, a z druhou po za jej chrbát chodí a hovorí ako ju ľúbi. To čo je za doba?? To mu nepríde ani trocha trápne, že takto odrbáva ľudí? To mu nieje vôbec nechutné jednu využívať na sex a čakať kým mú dá druhá aby mal vždy sex... neviem to pochopiť a ani to nikdy nepochopím....
Sám som muž, nemal som ešte žiadny vzťah a to už mám aj niečo po 18... neviem či ja som nejaký čudný, alebo zakomplexovaný z toho že som nemal vzťah, alebo nepatrím do tohto sveta. Nehovorím, že mi nechýba vzťah, sex, ale určite by som nepodviedol partnerku a ešte takto nechutne klamať. Nechýba mi to až natoľko aby som si niekoho hľadal len na sex. A teraz sa nechcem sťažovať na to, že nemám vzťah. Nejak ho extrémne zatiaľ nevyhľadávam, ak príde tak budem rád ak nie tak mi to je zatiaľ aj tak jedno. Mám určené priority, chcem dokončiť hlavne VŠ a potom sa uvidí.
A najhoršie na tom všetkom je, že mňa proste takéto veci trápia aj keď sa netýkajú priamo mňa. Snažím sa byť férový voči každému a nemám rád klamstvá... aj keď každý občas zaklame...
Neviem čo týmto príspevkom chcem dokázať viem, že týmto nikomu nepomôžem, ale možno sa mi trochu uľaví keď sa niekomu vyrozprávam. A o to lepšie, že tu to je to anonymné... v dnešnej dobe je ťažké niekomu dôverovať a ja som taký, že ľahko niekomu uverím a potom sa cítim sklamaný ak sa dozviem ako to v skutočnosti je.
Skúste napísať váš pohľad na takúto situáciu, na dnešné vzťahy. Alebo ak by niekto chcel len tak o tom popísať, alebo o svojich problémoch a podobne tak môžete mi napísať na môj e-mail.

dalsi

znechuteny, vies, ono to bude postupne este horsie. Oklamane zeny sa naucia klamat, a budu robit podobne veci. Je to v pohode a normalne, ze ta to stve. Spravit asi nespravis s tym nic. Mozno skor zmierit sa so skutocnostou, prestat byt naivny. A tiez ked budes cakat este 5 rokov, kym zacnes uvazovat nad vztahom... o 5 rokov bude, neviem, tipnem 50% zien skazenyh, a 50% uz zadanych, vydatych. No a nejale to malicke percento mozno aj spravnych (mozno adria) ale prilis vyberavich, alebo prilis bojazlivych ci len proste nechcejucich vztah.

a_dr1a

Jedine, co ti mozem poradit, je vedome upriamit svoju pozornost smerom na tvoje priority a zaujmy. Je velmi fajn, ze vies co v zivote chces, ze mas v hlave upratane, mas stanovene ciele mety a piliere, ktore chces dosiahnut ziskat mat. A neries inych. Hlavne tych, co negativne na teba vplyvaju. Nie vzdy sa da odosobnit, ale aspon sa o to cielene pokusaj, snaz. Nehlad do priekopy dna nicoty, lebo ta to pohlti. Takze vedome si vyberaj ludi priatelov situacie zazitky ai, ktore ta budu hlavne vnutorne duchovne obohacovat, naplnat, robit spokojnym a stastnym. Takze ked aj vidis, co napriklad robi dotycny muz, tak to radsej sam kvoli sebe, neries. Skor ci neskor sa kazdemu raz vsetko vrati. Zvacsa nie hned. Ale raz urcite. Ty zatial zi podla seba a svojich vlastnych potrieb pravidiel noriem zakonov.