Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...

Príspevok v téme: Dnešný "muži" a vzťahy? Choré...
znechuteny791

Som úplne znechutený z dnešných vzťahov.... a vôbec neviem pochopiť ako môže niekto ťahať 2 vzťahy naraz...
Konkrétne jedná blízka osoba, jednej hovorí ako ju ma rád, že chce mať s ňou rodinu a dristy ale v skutočnosti ju ma len na sex, a z druhou po za jej chrbát chodí a hovorí ako ju ľúbi. To čo je za doba?? To mu nepríde ani trocha trápne, že takto odrbáva ľudí? To mu nieje vôbec nechutné jednu využívať na sex a čakať kým mú dá druhá aby mal vždy sex... neviem to pochopiť a ani to nikdy nepochopím....
Sám som muž, nemal som ešte žiadny vzťah a to už mám aj niečo po 18... neviem či ja som nejaký čudný, alebo zakomplexovaný z toho že som nemal vzťah, alebo nepatrím do tohto sveta. Nehovorím, že mi nechýba vzťah, sex, ale určite by som nepodviedol partnerku a ešte takto nechutne klamať. Nechýba mi to až natoľko aby som si niekoho hľadal len na sex. A teraz sa nechcem sťažovať na to, že nemám vzťah. Nejak ho extrémne zatiaľ nevyhľadávam, ak príde tak budem rád ak nie tak mi to je zatiaľ aj tak jedno. Mám určené priority, chcem dokončiť hlavne VŠ a potom sa uvidí.
A najhoršie na tom všetkom je, že mňa proste takéto veci trápia aj keď sa netýkajú priamo mňa. Snažím sa byť férový voči každému a nemám rád klamstvá... aj keď každý občas zaklame...
Neviem čo týmto príspevkom chcem dokázať viem, že týmto nikomu nepomôžem, ale možno sa mi trochu uľaví keď sa niekomu vyrozprávam. A o to lepšie, že tu to je to anonymné... v dnešnej dobe je ťažké niekomu dôverovať a ja som taký, že ľahko niekomu uverím a potom sa cítim sklamaný ak sa dozviem ako to v skutočnosti je.
Skúste napísať váš pohľad na takúto situáciu, na dnešné vzťahy. Alebo ak by niekto chcel len tak o tom popísať, alebo o svojich problémoch a podobne tak môžete mi napísať na môj e-mail.

zdradca

Znechuteny pozri ja mam 25 a tiez to nechapem. Pritom ja som uz nejake vztahy mal. Ale, ked sa to tak vezme. Treba takeho chalana osudzovat,ci mu zavidiet? Cesi vravia dobre,, Kto umy,ten umy, kto neumy jen čumi,,

Hrdaslovenka. Preco tak urazas slovenskych chalanov. Ano povacsine to niesu zazobany synacikovia, na ktore letia cicusky. Ale synovia tvrdo pracujucich rodicov,tak je jasne ze bohaty nebudu.
A ty co, teda prasis s nejakym cudzincom, ci rovno s ciernym nabijakom? No to sa mas super, hlavne ked ta odkopne,potom aj ten chudobny slovak zrazu bude dobri.
Nie jedna sa takto s placom a neraz aj nabuchana vrati nazad na Slovensko.

Cetebee

a_dr1a: ďakujem ti za tvoje slová, ako keby si mi do duše prehovorila...
Hlavne vetou: "Nehlad do priekopy dna nicoty, lebo ta to pohlti."
Celkovo si to napísala pekne. Iba nesúhlasím s tvojím názorom, že: "Skor ci neskor sa kazdemu raz vsetko vrati." Myslím si, že toto sú iba slová bezbranných ľudí, ktorí sa nedokážu brániť, hoci túžia po spravodlivosti.
Autorovi príspevku by som napísala: prečo ho tieto veci tak trápia, keďže sa netýkajú priamo jeho? Azda tomu dotyčnému nezávidí?Alebo iba preto ho trápia tieto veci, že nemá rád klamstvá? Ale veď klamstvo a klamstvá sú znakom vyššieho IQ... to je známa vec. Keby sa mal sám rozhodnúť, kde bude žiť - medzi akými ľuďmi, tak pochybujem o tom, že by si vybral svoje miesto medzi mentálnymi opozdencami... A keďže dáva prednosť inteligentným, s tým ide aj pridaná hodnota. Možno sa mýlim.

hrdaslovenka

zobrat si za muza slovaka je zivotna prehra ktoru prezijes s pozickami a hypotekou s nervovym zakomplexovancom po svojom boku :-D sa cudujem ze este nasich muzov niekto chce...

znechuteny791

@a_dr1a, velmi pekne napísané, dlhšie som uvažoval nad tvojím príspevkom a zrejme máš pravdu. Mal by som sa viac zaoberať sám sebou, svojím životom.
@dalsi, možno máš pravdu tiež, ale ak to takto naozaj bude tak to radšej ostanem bez vzťahu... nemať vzťah predsa nieje "diagnóza" na ktorú sa umiera, je to len nepríjemné byť celý život sám a myslím si, že sa dá si na to zvyknúť. To ma skôr trápi viac zdravotný problém s ktorým budem musieť žiť celý život...
@Ada333, je mi ľúto, že si sa stala obeťou práve niečoho takého. Je to nepríjemné, a ešte o to viac keď zistíš, že to takto bolo už dlhšiu dobu.

Ada333

Ahoj. Mne sa tak stalo že ma tak klamal. Ono to bolo tak že sme začali spolu chodiť tak po 9 mesiacoch chodenia som zistila že má aj iný vzťah..s ktorou chodil ešte predo mňou. No ona sa to všetko dozvedela tiež a ako to dopadlo ja s ním nie som v kontakte. Len čo si pamätám že on ju požiadal o roku a ona mu povedala áno. A áno každej z nás hovoril o budúcnosti :-)