Život v bolesti a s čistou mysľou alebo život na dne

Príspevok v téme: Život v bolesti a s čistou mysľou alebo život na dne
Dominik1

Pekný večer vám prajem , momentálne ma čaká rozhodnutie ktoré mi zmení život. Som liečený pregabalinom ( Lyrica ) 6 mesiacov , avšak z osobných skúseností ostatných ľudí som sa dozvedel že nevplýva moc dobre na myseľ a mozog ( tých ľudí je hodne veľa ). A tak čelím rozhodnutiu kedy si musím vybrať medzi chronickou bolesťou avšak s normálne fungujúcim mozgom alebo s zvládnuteľnou bolesťou avšak zhoršeným myslením ( ľahká demencia ) mám 18 rokov a chcem sa momentálne vyplakať kedže sa neviem rozhodnúť. V mojom veku sa mozog ešte stále vyvíja , liek mi hodne pomohol no čo z neho keď na konci spôsobí viac škody ako pomoci ?

Neviem , potreboval som sa len vypísať kedže nik nechápe v akej situácii som. Nechcem bolesť , ale taktiež nechcem stratiť svoju myseľ.

Prajem vám pekný zvyšok dňa.

Salamistka

Pipinanana asi mala pod pojmom "alternativna medicina" na mysli nejake čári mári, hokus pokus nad kristalovou gulou s babou jagou...

lusia020

pipinana ty si ozaj sliepka... lebo klasicka medicina a to mnozstvo chemie co do seba ludia laduju v dnesnej dobe je smakocinka a zdraviu prospesna vec...

Dominik1

Pipinanana ďakujem za upozornenie avšak toho som si vedomý už dlhšiu dobu , otázka stále znie či zvoliť bolesť alebo lieky , nie je to ľahká voľba a niekedy je ta bolesť tak silná že aj s liekmi je ťažké fungovať. Avšak tie lieky nevplývajú dobre na fungovanie mozgu , to je to čo ma trápi. Budem radšej trpieť celý život avšak s zdravou mysľou môcť normálne rozmýšľať , atď alebo riskovať že v 30-40 rokoch skončím s ľahkou demenciou , bez emócii , bez spomienok a bez seba , to už by som radšej zvolil smrť , aj keď stále po nej túžim.

Pipinanana

To ze je alternativna medicina "bez vedlajsich ucinkov" je blud! Najskor si treba precitat o katastrofalnych nasledkoch na psychiku, na duchovny zivot, nakolko cela alternativna "liecba" je jedno klamstvo, ktore sa cloveku neskor vypomsti! Draho sa za taku tzv. "liecbu" zlymi silami casom plati, takze pozor na vsetko co znie pekne, je to podvod.

Dominik1

Predstavivosť ? Skôr reálna skúsenosť kedy som zabudol užiť dávku. Pred tým než sa ďalej budete vyjadrovať prosím prestaňte ma súdiť podľa seba , ďakujem.

Dominik1

Do cela by ma zaujímalo čo už len myslíš tým pojmom spoznať sám seba , poznám sám seba dosť dobre.

Ďakujem za opravu ohľadom THC a CBD , pri písaní som myslel nad CBD olejom , ten by mal byť čisto bez THC , takže som sa pomýlil. To už je čisto len môj názor že sú mi proti srsti ľudia ktorý hulia , v okolí vidím dosť zlých príkladov avšak ani jeden dobrý. Tu prevláda osobná skúsenosť , nikomu to nezakazujem takže klud.

Kubo11

Marihuana ktorá neobsahuje THC a obsahuje iba CBD neexistuje. Sú iba odrody ktoré majú väčší podiel CBD ku THC. Tie sa nazývajú "lekárske". Podporujem - nepodporujem. Prd o tom vieš, ale máš zásady. Ty skôr potrebuješ spoznať sám seba. Tam by som začal.