Život v bolesti a s čistou mysľou alebo život na dne

Príspevok v téme: Život v bolesti a s čistou mysľou alebo život na dne
Dominik1

Pekný večer vám prajem , momentálne ma čaká rozhodnutie ktoré mi zmení život. Som liečený pregabalinom ( Lyrica ) 6 mesiacov , avšak z osobných skúseností ostatných ľudí som sa dozvedel že nevplýva moc dobre na myseľ a mozog ( tých ľudí je hodne veľa ). A tak čelím rozhodnutiu kedy si musím vybrať medzi chronickou bolesťou avšak s normálne fungujúcim mozgom alebo s zvládnuteľnou bolesťou avšak zhoršeným myslením ( ľahká demencia ) mám 18 rokov a chcem sa momentálne vyplakať kedže sa neviem rozhodnúť. V mojom veku sa mozog ešte stále vyvíja , liek mi hodne pomohol no čo z neho keď na konci spôsobí viac škody ako pomoci ?

Neviem , potreboval som sa len vypísať kedže nik nechápe v akej situácii som. Nechcem bolesť , ale taktiež nechcem stratiť svoju myseľ.

Prajem vám pekný zvyšok dňa.

Omen

Preteba, pasovala si sa za hovorcu Boha???

Uzurpuješ si právo veta! Nevieš, nerozumieš, zamieňaš si pojmy s dojmami a len trepeš! Nezmysly!!!
To členkou akej SEKTY si???

Omen

Dominik, to, že pritom zaspíš, je v poriadku. Keď spíš, bolesť necítiš, takže meditáciu si môžeš plánovať. Je toho viac, čo ti môže pomôcť, ale čo konkrétne pomôže tebe, to si musíš zistiť sám. Zistíš to tak, že danú metódu budeš pravidelne na sebe testovať niekoľko mesiacovo. Je toho omnoho viac, patrí tam aj Liečebný kód. Tak si to pozri na nete, preštuduj a skúšaj. To máš ako s liekmi - niekomu daný liek pomôže, druhému nie, inému uškodí a ďalšieho môže aj zabiť.

Bolesti pomáhajú tlmiť aj rôzne prístroje - zapper, tens, pero Clik-Calm,...

Preteba

Omen, Silvova metóda v súlade s vierou v Boha? V súlade s vierou v Boha, je viera v Boha, žiadne meditácie a rituálne metódy. To je zásadne proti Bohu. Veriť Bohu znamená spoliehať sa na Neho, čítať Jeho slovo, čo Ti hovorí a konať v súlade s tým. Tam nájdeme svoj pokoj a uvidíme aj to, čo robíme nesprávne, prečo sa nám dejú veci, ktoré nás znepokojujú. Kto má pokoj s Bohom, je pokojný aj dobre spí.

Dominik1

Ďakujem :) , je ťažké v tej bolesti sa sústrediť , meditovať a podobne , skúšal som autogenný tréning od L. Chudíka ale začal som pri tom zaspávať a bolesť bola stále tam. Neviem , mám pocit že tieto veci na mňa nemajú vplyv.

Skôr som zmenil pohľad na život atď. usporiadal si ho , dal si určité ciele a plním si pomaly sny , snažím sa fungovať s tou bolesťou a aj trocha cvičiť takže to pomaly ide , len čo ma trápi sú tie lieky .. s tými si stále neviem rady ale uvidí sa ako som už písal na začiatku za mesiac smer neurologia a nejak sa dohodnem s doktorom čo a ako.

Pekný deň prajem.

Omen

Sú rôzne druhy meditácií a terapií a pomáhajú. V súlade s vierou v Boha!
Aj toto je meditácia : L. Chudík - Cesta k uvoľneniu. Tiež rôzna meditačná hudba, Silvova metóda,...

Zázraky sa dejú a ja ti prajem, aby sa taký udial aj tebe a uzdravil sa. Pekný a bezbolestný deň aj tebe!!! : )

Dominik1

Omen , chválim za skvelú dedukciu .. áno je to nervová bolesť , avšak kryoterapiu nemám kde v blízkosti vykonávať takže ta studená sprcha stačí sama o sebe , je to dosť nepríjemné ale je mi vďaka nej lepšie.

Zatiaľ som riešený na neurologii , uvidí sa , možno neskôr ma preradia k algeziologovi.

Ohľadom alternatívnych metód atď. som raz skúsil čakrovú meditáciu , no prvá čakra ma vcucla do seba a vyhodila do červeno čierneho oceánu , myslím si že ma jednoducho vykopla von za čo som aj vďačný lebo som prezrel a viem že je to zlé , obrátil som sa naspäť k bohu. Nepozorujem žiadne vedľajšie účinky tejto meditácie takže som pravdepodobne nezašiel do tak moc hlbokých vôd a radšej sa s vedomím odovzdávam Bohu a prosím ho o ochranu.
Viac to rozoberať nejdem.

Medea7 píše dobre , nie je to sranda a lepšie na to myslieť teraz ako to potom ľutovať , byť živou mŕtvolou ? to je to čo ma trápi a prečo som sem napísal.
Ohľadom vyliečenia pochybujem , akože verím v zázrak ale nevidím dôvod prečo by som mal byť vyliečený z hora , z môjho pohľadu si to jednoducho nezaslúžim. A tento môj pohľad nič nezmení.

Ďakujem za vaše odpovede. Prajem pekný deň.

Omen

Dominik, píšeš o chronickej bolesti, to znamená, že ju máš dlhšie ako pol roka. Nepíšeš o aký druh bolesti sa jedná, ale ak ti pomáha studená sprcha, bude to nervová bolesť. Potom ti môže pomôcť aj kryokomora, za predpokladu, že na končatinách nemáš poškodené nervy. Vhodné by bolo, ak by si uviedol svoju diagnózu alebo druh bolesti, tak sa ti dá lepšie poradiť, ako dlho trvá...

Poradila by som ti ambulanciu chronickej bolesti, ak si tam nebol. Lyrika sa v takýchto prípadoch predpisuje, ale dá sa to riešiť aj liekmi na báze opioidov,... Svoj problém by si mal prebrať s odborníkom z tejto ambulancie a doplniť to alternatívou.

Pipinanana

Ved prave, liecitelia... to je ovela horsi sposob ako stratit mysel, mat nocne mory a zruinovany zivot, dalsie divne choroby a odpisanu psychiku.
Ono to totiz nachvilu ustupu, ale co pride potom fakt neni ziadna sranda, nic si tu nepotrebujem dokazovat, iba nedokazem mlcat. Vela ludi tomu vobec nerozumie, tiez som kedysi netusila, ze su takmer 100% za liecitelmi demonicke sily, co si vypytaju neskor krutu dan. Je mi jedno kto tu na mna co povie, nebudem sa ticho prizerat.

Medea7

Vies co to je stratit mysel, ziva mrtvola. Taky stav nikomu neprajem. Mozno ta chronicka bolest casom ustupi, mozno ta vylieci niekto zhora. Len ziadni liecitelia.