Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mat peniaze opustim manzela

Príspevok v téme: Mat peniaze opustim manzela
zeennna

Po rokoch uz k mamzelovi nic necitim , znicil mi zivot spoluzitim so svokrovcami . Je pre mna len slaboch a neschopak ktory len nici vsetkym okolo seba zivot pre svoju pohodlnost .
.....
Chcem sa opytat vas zien ?? a myslim si ze 90% žien keby malo prostriedky už davno pri svojich manzeloch nie su a ziju si svoj iny zivot .

V 21 prvom storoci vo vyspelej spolocnosti je clovek obmedzovanym umelo nastavenou chudobou .

Tak co zeny praskli by ste do toho ?

Alliss

Zenaa, vyplakavanie zien ti pomoze? :D Vazne? Ked si precitas, ze je na tom niekto horsie, alebo podobne, ulavi sa ti? Osobne som nikdy nerobila v zahranici podradnu pracu. Ani neviem co tym myslis :D Umyvat riad? Robit recepcnu? Neviem ktora praca je podradna, pretoze na kazdom jednom zalezi. Ked pojdes na verejny hajzel a nebude tam toaletak, zrazu si spomenies, ze aj taku pracu musi ktosi urobit a ked ju neurobi, nemas sa cim utriet. To je podradna robota? Plus ked pisem o zenach, co sa zdvihli a odisli za lepsim zivotom, nepisem o niecom, co osobne nepoznam. Nikdy nepisem o tom, co som pocula, ci citala. V nasej rodine sme mali tiez pripad, kedy zena nezvladla zivot s muzom. Mali vsetko, len jediny problem bol, ze zili v dome s jeho rodicmi a museli im pomahat so vsetkym. Najma jej muz bol od rana do vecera v robote a ked sa vratil, robil vsetko, co si jeho matka zaziadala. Na deti hrozne zle vplyvalo prostredie, lebo s muzom nekomunikovala a ked hej, tak len vrieskali po sebe. A tak sa jedneho dna zobrala s dvomi detmi a odisla. Od nikoho z nas nechcela pomoct. Pretlkali sa kade tade, od kamaratiek az po jej rodinu. Nasla si zamestnanie, zili chvilu z ruky do ust, ale konecne mohla zivot zobrat do svojich ruk. Sice bola polkou nasej rodinoy osocovana za to, ze odisla od manzela, vybodla sa na reci. Dnes ma novu rodinu, domov a ked ju sem tam stretnem v meste, vidno na nej, ze je stastna. Urcite by jej pomohlo "ulavit" si na fore a nechat vsetko tak...urcite. Aj ked si nemyslim, ze probleny v manzelstve sa vzdy maju riesit unikom, ona je pre mna dokazom toho, ze "odist do lepsieho", sa vzdy da. Otazne je, ci to clovek naozaj chce, ci si dokaze predstavit byt isty cas bez pohodlia, sukromia, stabilneho prijmu, a spolahnut sa na pomoc inych...

zeennna

Alis , nechapem preco na mna utocis , ja som dala apel na zeny nech sa vyjadria a ulavia si ale zase sa prejavila ta tupa stranka slovenskych zien , ze ked je niekto utrapeny vsak dokopme ho este ..
a k tomu zahraniciu , vsetci chodite robit podradne roboty do EU a potom nas maju len za lacnych otrokov vyspele staty , vsak nech aj tu mame rovnake podmienky ns zivot

Vsetci da len poklonkujete v zahranici za otrokov , potom je nasa krajina len pracovnou koloniou Nemecka a Rakuska atd....

Alliss

Zenaa, k zahraniciu - vsetci, co odisli zo SR, tu maju rodinu, kamaratov a domovinu. Ale keby nikto nemal odist z tychto dovodov, tak tu sedime vsetci na riti, pozerame TV Narkoza noviny a nadavame ako nam je zle...To je uz aka vyhovorka, ze nemozno odist s detmi, lebo su male, lebo tu maju kamaratov. Skor ci maminka nie je pohodlna :) Lebo vela cestujem lietadlom a rodicia odchadzaju aj s detmi do zahranicia...a nehovorim o dovolenkach. Pisem o dlhodobych pobytoch...dokonca stretavam mnohe maminy, casto krat s dvomi malymi detmi....fuuu, ako to len zvladaju...zahada. A teraz k tebe. Mas len vyhovorky, preco nie. Radsej napises na forum a budes doma cusat ako vos pod chrastou. Skveleeeee :) Vlastne ti to cele vyhovuje. Kolke zeny v hroznych podmienkach a s viacerymi detmi odisli od muzov...kolke to dokazali s par eurami. Nuz, kde je vola...Plus, radsej ako zahranicie/odchod z domu, volis to, aby deti zili v nefungujucej rodine....

dalsi

Zenaa, takze podla tvojho nazoru 90% zien je neschopnych a slabich, neschopnych sa o seba postarat, slabich nato opustit manzela. Fakt super nazor :D spamataj sa chudinka.

verbena

figu...

... ty asi moc chytrý nie si inak by si vedel ze nejaký úchyl si vytvára mne podobne prezývky... v tomto prípade "verpena"
a netráp sa ja mám na účtoch dosť penazí :-D ja od hladu nezahyniem...

figu

Lepsie byt zlatokopka ako purpena, sorac verbena :D zase sa tu ukaja aka je samostatna a potom tu revala, ze ked bola na pnke tak nemala ani co zjest, lenze ju ziadny chlap nechce, tak nemoze byt zlatokopka.