Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mat peniaze opustim manzela

Príspevok v téme: Mat peniaze opustim manzela
zeennna

Po rokoch uz k mamzelovi nic necitim , znicil mi zivot spoluzitim so svokrovcami . Je pre mna len slaboch a neschopak ktory len nici vsetkym okolo seba zivot pre svoju pohodlnost .
.....
Chcem sa opytat vas zien ?? a myslim si ze 90% žien keby malo prostriedky už davno pri svojich manzeloch nie su a ziju si svoj iny zivot .

V 21 prvom storoci vo vyspelej spolocnosti je clovek obmedzovanym umelo nastavenou chudobou .

Tak co zeny praskli by ste do toho ?

Mitt

Keby si trochu rozmýšľala, dokázala by si si sama zabezpečiť rodinu ešte predtým, než by si nejakú mala. Ale ty nie, si len jedna z priemerných žien, ktoré sa (často hneď po škole) zavesia na krk nejakému "princovi na bielom koni" namiesto toho, aby si budovali kariéru, šetrili (aj keď po menších čiastkách) na budúcu rodinu. Namiesto toho hodia celú zodpovednosť na muža čakajúc, že decku prebalí osraté plienky, nakŕmi ho a bude si relaxovať, zatiaľ čo muž bude drieť ako kôň.

zeennna

Madame mas uplnu pravdu , uz by som sa nikdy nevydala a ani do pracovnej kolonie lacnej pracovnej sily celej EU -Slovenska!!! neporodila deti

madameX

zeennna - tak snáď už chápeš, ako dobre je slobodným ženám, ktoré si žijú svoj (!) život a nie sú "zakvačené" na žiadnom magorovi. Hoci, keď tu napíše taká žena, že žije sama (= živí sa sama) a je tak spokojná, väčšina diskutujúcich ju odsúdi... hoci nechápem prečo ?
A potom tu napíše VYDATÁ (t.j. taká, ktorá žije, podľa spoločenských noriem, "správnym" životom), že keby mohla, tak toho svojho opustí...

TAK už konečne všetci uznajte, ako je dobre tým dámam, ktoré si žijú samy, lebo sa dokážu aj samy uživiť a nepotrebujú byť na nikom "zakvačené", aby ich živil, a aby náááhodou neboli samy !!!

Lebo z názvu tejto témy je jasné, že KAŽDÁ žena, keby si to mohla finančne dovoliť, tak žije sama a má pokoj !!

nicollette12

zeennna - bohuzial nic tym nezmenis ze sa budes stazovat na system nasej krajiny, musis si poradit ako vies a ak sa chces mat dobre, tak budes musiet pre to nieco spravit, ja deti nemam a chodim pracovat do zahranicia, ale poznam aj kamosky ktore maju uz deti a aj male a chodia taktiez pracovat do zahranicia...a zvladaju to, este aj minimalne 2x do roka si aj dovolenku dopraju...tak zacni nieco robit a budes sa mat dobre a aj deti sa budu mat dobre

svkrealita1

ved toto su nase slovenky narobia si deti s debilom s ktorym niesu stastne este predtym nez sa stanu matkami potom trpia aj oni aj deti.. kazda druha

zeennna

Co je to za zvrateny system ked ma zena odist od svojich deti v obdobi ked ju najviac potrebuju a ze to este ty mne radis ako zena ....potom nas len cela unia vyuziva ako lacnu silu , nech je aj na slovensku taky socialny system ako v rakusku , nemecku....