Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mat peniaze opustim manzela

Príspevok v téme: Mat peniaze opustim manzela
zeennna

Po rokoch uz k mamzelovi nic necitim , znicil mi zivot spoluzitim so svokrovcami . Je pre mna len slaboch a neschopak ktory len nici vsetkym okolo seba zivot pre svoju pohodlnost .
.....
Chcem sa opytat vas zien ?? a myslim si ze 90% žien keby malo prostriedky už davno pri svojich manzeloch nie su a ziju si svoj iny zivot .

V 21 prvom storoci vo vyspelej spolocnosti je clovek obmedzovanym umelo nastavenou chudobou .

Tak co zeny praskli by ste do toho ?

kdnhfjfjsd

ja osobne poznám veľa zien ktoré majú školopovinne deti, na zakladnej skole, a chodia opatrovať do Rakuska, čo ti bráni urobiť si kurz...? si len jedna z tých ktorá bude len fňukať, ľutovať sa ale neurobí nič..

zarobila by si ešte raz tolko a polovicu prijmu by si si mohla odkladať a tak vypadnuť..

alebo nič ti nebráni nechať deti v starostlivosti ich otca...nech sa stará tatko...

zeennna

Ako mam ist s detmi do zahranicia , tu maju kamaratov , rodinu , svoju domovinu ...co vsetci mate stale s tym zahranicim , potom to tu aj tak vyzera
preco by aj na slovensku nemala obycajna robotnicka zarobit tak aby mohla dat dostojny zivot svojim detom

Alkaaa

prestaňte už stále mlieť o tom zahraničí, ani tam vám nebudú padať pečené holuby do huby zvlášť keď má deti.

nicollette12

A preco sa teda nezamestnas niekde inde? Ved je vela moznosti, aj zahranicie...stale len staznosti ale nic pre to neurobis

zeennna

Pracujem 7x v tyzdni vo fabrike aby som mala peniaze pre deti a dufam vam nemusim rozpisovat kolko na slovensku / v pracovnej kolonii - lacnej pracovnej sily pre vyspele staty eur. unie / zarobim .....
cely zivot driem a nic nemam , preto som napisala ako je clovek obmedzovany v tak vyspelom svete umelo tvorenou chudobou a je nuteni zit v trapeni

nicollette12

zeennna - odpovies mi na tie otazky? Lebo ak mas deti a si napriklad na materskej alebo sa staras o domacnost a manzel nosi domov peniaze, tak to sa neda len tak odist, samozrejme da, ale bude to tazsie, lebo ak si na materskej tak si budes musiet pockat kym dieta pojde aspon do skolky a ty si najdes pracu, a zas ak mate zabehnuty system ze zena je v kuchyni a muz nosi domov peniaze, tak to tiez nie je lahke...
Ale ak si normalne zamestnana, nejsi zena v domacnosti, nemate deti, tak preco neodides?? Ak mas maly plat, tak sa zamestnaj inde a odid...je to take tazke?len v prvom rade by si musela chciet

angelademonova

dalsia co sa zakvacila muzovi na krk...! co ti brani najdi si dobre platenu pracu a odstahuj sa! Roboty je dost tak sa od neho odstrihni!