Ako dlho este budem zit?

Príspevok v téme: Ako dlho este budem zit?
uznemamcostratit

Dobry den. Zaujimal by ma vas nazor, najlepsie nejakych medicinsky orientovanych ludi alebo tak...
Svoj problem som tu uz v jednej teme pisala. Ide o to, ze (ano, je to psychikou) sa sustredim vzdy na nejaku konkretnu cast tela, v tomto pripade na nohy a bojim sa ze si ublizim. Zacalo to tym ze som sa udrela, zlakla som sa bolesti a poskodenia kosti. Nic mi nebolo ale strach nepresiel. Zacala som sa akoby bat chodit, pouzivat nohy. Takze vsetko co robim, ci uz sedim, lezim, alebo chodim ma boli, pretoze nohy zatazujem neprirodzene, mam v nich pocit velkej sily a ublizujem si tak. Uvolnit sa neviem, prestat na to mysliet neviem. Keby mi niekto povedal ze si takto mozem ublizit o to viac by som s tym nevedela prestat. Je to vsetko o strachu, cim viac sa bojim tym je to horsie. Problem je, ze uz mam bolesti. Ked si na nohy kdekolvek zatlacim, citim bolesti, svaly mam unavene, stuhnute a bolave. Ak s tym neprestanem, bude sa to zhorsovat. A prestat s tym neviem. Preto by som chcela vediet svoje vyhlady do buducnosti. Ak budem mat nejake krute neznesitelne bolesti, spravia so mnou nieco? A ak si budem neustale takto tie nohy nicit a ta zataz tam bude 24 hodin denne...ano, robim to aj v noci, budem sa v noci na to ze mam strasne stiahnute nohy...tak na ne asi prestanem chodit amputuju mi ich alebo prerusia nejaky nervy aby som si nemohla dalej skodit s tym ze ich uz nebudem moct pouzivat, teda hybat s nimi alebo ako? Dalej som zistila ze hociktoru cast tela si mozem takto nicit. Takze to znamena ze ma bude vsetko boliet alebo ze spravia nieco ze sa nebudem vobec hybat? Ako dlho budem potom tak zit?? Alebo je nejaka moznost ze dostanem od strachu infakt a bude pokoj? Cisto len teoreticky, viem ze odpovedat mi presne neviete, ale nikto to nevie a upokojenie hladam asi zbytocne. Dakujem.

TibusBenedicto

Ja som nikdy nemal ten pocit že mám priateľa nakoľko si musím priznať že so homosexuálne doslova fanatický.Milovať ľudí a chcieť im dobre to je GRO môjho poslania na zemi.Mne by nevadilo kebyže mám aj mám aj priateľa z basy.Len nech ukojí moje sexuálne chute a radovánky.Mne nevadí či by bol podnikateľ cigán arab terorista vrah alebo
tyran.Mňa vzrušuje predstava že ma homosexuálny partner bičuje po zadku a chrbte a práve takéto typy ma neskutočne vzrušujú.Skúšal som nejaké finty na chlapov po dedine ale nič.....nikdy som neuspel.Posielal som milostné listy do schránok chlapcom po dedine a zase nič....Skúšal som predávať huby cez facebok a nájsť si homosexuálneho partnera a zase nič.Facebok je to pravé miesto ,človek' nikdy nevie na aké krásne chlapčenské riťky naďabí....Potom som nadával chlapom po dedine do vrahov-nechceli ma vyplatiť.Ďalšieho som skúšal pobozkať za kulturákom v parku...dopadlo to zle prefackal ma.Potom som skúšal obchytkávať ďalšieho nevyšlo to....tak aj tomu som vynadal do sadistov satanov a vrahov že keď mi nepodrží že pôjde do pekla...ale zase nič....nechcel ma??nie som atraktívny???alebo vzdelaný???alebo zlý??BOH vie...potom som si povedal serem na homosexualitu.No tak som sa priplichtil ku skupinke dôchodcov že budem s nimi chodiť na čurbesy s palicou a ruksakom.Zatiaľ mi to ide dúfam že tam zapadnem sme vekovo približne rovnako starý tak mi držte palce

uznemamcostratit

Najviac sa bojim ze sa tie bolesti budu stupnovat az sa stanu neznesitelnymi, ze mi budu musiet spravit nieco s nervami alebo zobrat nohy. A ostatne casti tela..ale aj to, ze ma tam stale nieco tlaci je na zosalenie, bojim sa ze to bude tak otravne alebo bolestive ze sa budem musiet zabit

uznemamcostratit

nie, uz som sa takto narodila. uz odvtedy ako si pamatam tento zivot mam take problemy -ked som mala 4 roky uz som mala uzkosti a ked som bola babo neviem o nicom ze by sa stalo

uznemamcostratit

no myslela som ludi ktorych sa rozumeju zdraviu alebo psychike alebo prepojeniu medzi nimi...

... no ja viem. to som cela ja, vidim vzdy v tom len to najhorsie. kedysi som sa bala oslepnutia, tak som nepila vobec ziadny alkohol lebo som si nahovorila ze v kazdeo je metanol a z neho oslepnem. Raz som zjedla puncovy rez v ktorom vlastne alkohol ani nie je ale dostala som taky panicky zachvat ze som sa triasla celu noc. inokedy som sa bala ze sa udusim, vtedy som pre zmenu nic nejedla aby som nedostala anafylakticky sok a neudusila sa, aj ked som nikdy ziadnu alergiu nemala. A ked som aj nieco zjedla vsetko ma svrbelo a tazko sa mi zacalo dychat pricom mi nic nebolo. Cely zivot zijem v strachu. Ale vzdy je to silnejsie ako ja, ani teraz si neviem povedat ze vsetko bude ok, lebo tu je ta bolest a bojim sa ze bude vacsia a vacsia alebo ze sa uplne znicim.

Sledujto

A co tak nechat myslienky nech idu a iba ich sledovat? Predstav si,ze si niekde na vrchu a oni pod tebou a sleduj ich.alebo sa s nim v duchu bav.