Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan

Príspevok v téme: Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan
jazminn

Na Fb píšu o ňom, ako o zázraku, lekár z dvoma atestaciami z KÚ v Prahe, z dannosťou vedieť určiť pôvod choroby...ale podľa mňa obyčajný šarlatán, ktorý každému druhému pacientovi hovori, že má problém s obličkami a berie za to 100eur. Chodia za ním ľudia s vierou, že im pomôže a dokonca píšu o ňom, že lekári sa chodia k nemu radiť...tak prosím napíšte, ak máte skúsennosť....

xyy255

to by aj mňa zaujímalo, lebo niektorí ľudia sú z neho úplne hotoví ospevujú ho, že im zmenil život, ale či niekomu naozaj pomohol?

marimari

Hlavne táto fotka pred jeho autom hovorí za všetko. Nech by si kúpil aj rolss royce ak na to má, ale skromný človek sa takto radostne pred drahé auto nepostaví a nedá sa pred ním odfotiť.

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

marimari

Už som tu písala k nemu na inej téme. Neviem či šarlatán ale na prachy určite je. Čakali sme na termín dlho, tak isto pred ambulanciou aj ked sme boli objednaný na presnú hodinu. A naozaj hovorí všetkým to isté čo aj na prednáškach len v ambulancii to trvá chvílku. Nemá na vás čas. Zoberie peniaze a audiencia je skončená. A hned ide další pacient. To ako sa prezentuje na prednáškach je blud. Ked chce naozaj pomáhat tak namiesto prednášok kde si robí len reklamu by sa mal venovat pacientom. Ale podla mna je to celé len šaškárna. Nelutujem peniaze ved ako inak by som zistila aký vlastne je. Z jeho prednášok určite nie. Je ich plný internet ved peniaze nepadajú z neba, nosia ich dôverčivý ludia, tak treba ich hladat všade kde sa dá.On hovorí všade o odpustení a o láske. A aj on je plný lásky, ale k peniazom. Vyskúšajte komu nie je ľúto prísť o nejaké tie eurá a predvedčíte sa samy.