Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan

Príspevok v téme: Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan
jazminn

Na Fb píšu o ňom, ako o zázraku, lekár z dvoma atestaciami z KÚ v Prahe, z dannosťou vedieť určiť pôvod choroby...ale podľa mňa obyčajný šarlatán, ktorý každému druhému pacientovi hovori, že má problém s obličkami a berie za to 100eur. Chodia za ním ľudia s vierou, že im pomôže a dokonca píšu o ňom, že lekári sa chodia k nemu radiť...tak prosím napíšte, ak máte skúsennosť....

Antichristian

Preteba, nejdem sa zastávať nejakého MUDr Mikuláša či koho... Ale ty všade trepeš toho svojho boha a presviedcas ľudí o Tom že len tvoj názor je správny, a len tvoja viera. Buď tolerantná keď už si taká veľká kresťanka a nechaj ľudí nech si vyberú čomu chcú veriť. Ako píšeš každý má slobodnú vôľu, a to že niekto nechodí do kostola ale venuje sa trochu aj svojej myslí, sile myšlienky, intuície a pod.neznamena že je horší človek! Spamätaj sa bejby

Preteba

Martina 24, nie je všetko zlato, čo sa blyští. Si ochotná platiť veľké peniaze za zlú cestu. Kto Ti povie, čo Ti je, čo máš robiť, akú prácu ... chceš zo seba robiť psíčka, ( prepáč za výraz) ktorý bude kráčať, ako mu niekto potiahne opraty? Dostala si od Boha rozum, vôľu a svedomie, tak to použi na budovanie dobrého života.

Martina 24

Mily Jazmin.
Oblicky su naozaj zainteresovane takmer v kazdom nasom zdravotnom probleme. Staci, ak si precitas nieco z anatomie o ich funkcii. Mozes siahnut do modernej mediciny alebo do akejkolvek alternativnej. Vyber si, k comu mas blizsie. Takze v tomto ma MUDr. Stefan pravdu.

CI je lekar sarlatan, alebo nie a ci pomoze, alebo nie, si clovek najlepsie zisti, ak tam pojde. Pravdou ostava, ze mnoho ludi caka na zazracnu pilulku, ktoru ziaden lekar nema.Uspech akejkolvek liecby zalezi na tom, aky je dobry ten lekar a uplne rovnako aj na tom, ako pacient spolupracuje. Ak ktorakolvek strana zlyha, vysledok nebude stopercentny.
Cena 100 EUR.
!00 EUR je velky peniaz. Ale zalezi na tom, co za ne clovek dostane. Ak ma za tieto peniaze niekto zdiagnostikuje, povie mi co mam robit, poradi mi, ako sa stravovat, povie mi o vsektych strankach mojho zivota (zdravie, praca, peniaze, vztahy atd.) a povie mi ako to vsetko riesit, tak si s velkou radostou na to nasetrim. Su krajiny ( a casto tie ekonomicky nejvyspelejsie), kde len za zubnu plombu zaplatis cenu v hodnote 500 EUR a nemas to platene poistovnou. (Iba ak by si si priplacal poistne)
Takze ak naozaj chces vediet pravdu, pozbieraj svoju vlastnu odvahu a zajdi s tam sam. Myslim, ze kazdy z nas uz v zivote tu a tam presustroval viacej, ako 100 EUR.
Na konto vsetkych prednasok, ktore som si zatial mala moznost vypocut na Youtube: MUDr. Stefan je pre mna ten najinspirujucejsi clovek, akeho som kedy mala moznost pocut, alebo citat. Hlbka jeho poznania, ludskost, humor a praktickost jeho rad a v neposlednom rade aj jeho odvaha odolavat vsetkemu falosnemu a negativnemu, je pre mna absolutne ohromujuca.

Preteba

Ľudia, rozmýšľajte trochu, žiadny človek nedokáže vidieť ani cítiť chorobu človeka. To nie je dar od Boha, On také dary nedáva. Dáte sa tak ľahko oklamať. Môže mať pekné reči, robiť sa skromný a neviem čo, ale hľadajte pravdu, lebo len tá vám pomôže. Keď vám dám pohár čistej pramenitej vody s kvapkou jedu, vidíte len čistú vodu, ale pomaly vás to zabije. Máme rozum na to, aby sme ho používali, nedajte sa oklamať pozlátkom.

ombre

Tiež som sa chcela objednat na liečenie..ale tie prispevky aj na MK ma presviedčaju že to nebude až tak výnimočny ,,liečitel,,

ela2014

Ľudia, prednášky sú zadarmo, vždy sa tam cítim veľmi dobre, sú tam príjemní milí pokojní ľudia - možno prídu zo zvedavosti, možno z iného dôvodu. Sú tam, lebo tam chcú byť - teším sa na ďalšiu prednášku. Každý z nás je zodpovedný za svoje skutky, svoj spôsob života. Žime všetci tak, aby sme hlavne my sami boli so svojim životom spokojní. Pekný deň všetkým :D

lufdmila

Chcela som napísať do "Modrý kooník"svoje poznatky predstavte si,že pýtali aj meno,email.bydlisko dokonca aj mobilný telefon a aj heslo.Je to normálne?Pridávajú tam stále sa striedajúci ľudia samé ohovárania,posudzovania a odsudzovania,závisti,že niekto zarába na svoje živobitie
Som veľmi prekvapená,že sa ľudia zaoberajú takými súdmi.Môj nebohý manžel mi vždy keď som chcela byť dobrovoľníčkou vravel"každá práca si zaslúži odmenu!"A tak som bola stým uzrozumená a okrem toho "Nesúdte,nebudete súdení!"Nám hovorili aj rodičia aj cirkev.Neviem kde je pravda a preto nechcem súdiť.Mne tie prednášky náhodou veľmi pomohli.Zatiaľ som sa ešte neopovážila volať ani písať.Ale už tie rozhovory a prednášky pomáhajú.To,že sa má niekto dobre ma veľmi teší.Pracuje tak nech má.To,že si niekto po dľhých rokoch práce chce kúpiť ojazdené auto a ešte ho ani nemá hoci by si ho zaslúžil je skôr do plaču ako nazávidenie.Jednému Slovákovi niekoľko Slovákov nepraje,závidí.Vždy sa o naších národoch hovorilo"Čech Čechovi vždy pomôže-Slovák Slováka vždy potopí."www.modrykonik.sk Ja si ho veľmi vážim a pomáha mi maozaj už to počúvanie prednášok a rozhovorov.