Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan

Príspevok v téme: Liečiteľ MUDr. Mikulaš Štefan
jazminn

Na Fb píšu o ňom, ako o zázraku, lekár z dvoma atestaciami z KÚ v Prahe, z dannosťou vedieť určiť pôvod choroby...ale podľa mňa obyčajný šarlatán, ktorý každému druhému pacientovi hovori, že má problém s obličkami a berie za to 100eur. Chodia za ním ľudia s vierou, že im pomôže a dokonca píšu o ňom, že lekári sa chodia k nemu radiť...tak prosím napíšte, ak máte skúsennosť....

Ania

S veľkým sebazaprením som si našla čas a pozrela na youtube celú prednášku výnimočného "liečiteľa" Štefana, ktorou sa opäť predvádzal v Mojmirovciach 24.2. 2018. Okrem naučených fráz (doktor zase niečo prečítal, k tomu pridal pozbierané útržky z nepochopenej numerológie, a zvyšok prednášky si prihrieval vlastnú polievočku a liečil zranené ego), ma na pár minút ovanul des z jeho rady  pre naivné "slnečnice". Vraví im "NEROBTE SI STAROSTI". A tesne po 60tej minúte v súvislosti s príbehom o tibetskom lámovy hovorí toto: NESTARÁM SA O TO, ČO SA DEJE V MOJOM OKOLÍ..... (no skúste chvíľu vypočuť, nech nemusím citovať jeho výlevy ďalej) Tak teda, ujo Štefan, ak sa aj počúvate, a ak aj veríte všetkému, čím ľudí oblbujete, tak aj podľa toho žite a prestaňte si robiť starosti, čo, kedy a kde o vás píšu tí, ktorí vás dávno prekukli. Pochvál a potlesku máte od faniniek viac, ako tehál v tehelni (kto vie, tak vie, prečo to prirovnanie) a ostatní, čo s vami nesúhlasia, majú právo na svoj názor a sú radi, že z "tehlárne" si neodniesli ani prach na topánkach. Naozaj sa držte vlastných slov, NEROBTE ! si starosti a nabudúce namiesto výzvy adminovi, že si neželáte, aby sa o vás písalo, choďte prežiariť svetlom a láskou svoj domov. V Mojmírovciach vysvetľujete, že žiadny nemáte, no ja vám už neverím ani nos medzi očami.
Škoda, že ste sa nerozhodli najbližších 8 rokov mlčať pred jednou stenou ako ten váš vzor - tibetský láma. Verte, že mnohým by to vôbec nevadilo :-). A nerobte si starosti ani s mojim komentárom, alebo čítaním iných diskusií o vašej ctihodnosti.

jazminn

napriek tomu aj naďalej má svoje fanúšičky.Slnečnice nedajú na neho dopustiť, bránia ho a vzývajú ako Boha, ako tomu bolo aj teraz na prednáške v Mojmírovciach. Ale aj tak, prednáškami toľko škody nenarobí, ako keď sa hrá na liečiteľa a vdychuje do seba rakoviny a iné ťažké choroby a potom musí ísť do Tibetu a očisťovať sa....

mima1404

Bohužiaľ som bola tiež uňho na liečení v Piešťanoch teraz v decembri, mám sklerózu multiplex a on mi potom,čo pokrúžil okolo mňa rukami tvrdil, že mám problém s obličkami, mám piť veľa vody a na papierik mi napísal aké produkty fy ENERGY si mám kúpiť. Potom mi povedal, že toto liečenie stojí 80-100 €.

Ania

Janka, ďakujem za reakciu, skúsenosť som popísala kvôli mnohým neznámym ľuďom, ak by čítali túto diskusiu. To, čo som zažila ja, už zmeniť nemôžem, len som sa poučila. Želám Vám všetko dobré :-)

Jana Lukacova

Ania:..nie je dôvod sa Vám vysmievať, všetci sa učíme, dozrievame na vlastných skúsenostiach...prajem Vám veľa síl...

rozebea

Pan sa pravdepodobne riadi myslienkou jedneho "filozofa", ktory na nej sam zbohatol: "Ak chces zarobit a nerobit zaloz vlastny vyklad nabozenstva". No tento to ponal este aj s liecitelstvom, co sa vobec nevylucuje, lebo predsa kazdy "vyvoleny" ma naprirodzene schopnosti liecit. Len skoda, ze malo ludi v tomto pripade zien ma nastudovane filozofie. Takto sa veci neznali ludia lahko nechaju zmanipulovat a slepo veria...

Eva 1111

Za peknými rečami sa môže skrývať všeličo a manipulácia sa môže vykonávať rôznymi spôsobmi. Iný pohľad na vec môže poskytnúť video: www.youtube.com.
Je tam zmienka aj o znamení, ktoré nosí pán doktor na krku. Tak ako to vlasne je ???

Ania

Darkis, odpoviem vám. Pravda o jeho osobnom živote určite raz vyjde najavo, pretože je dosť ľudí, ktorí o ňom vedia viac, ..jeho blízky príbuzní, dobrí známi, bývalí kolegovia... Problém je v tom, že sfanatizované davy žien a pár mužov by v súčasnosti tej realite neuverili, ani keby ten osobný život a charakter mali pred očami ako čierne na bielom :-). Je zbytočné o tom hovoriť. Ale pán M.Š. vždy narobí menej zla a menej škody, keď bude len prednášať o veciach, ktoré sám nežije a písať knihy, ako keď "lieči". Krista chvalabohu neukrižvali preto, že bol podvodník, no viem, ako ste to mysleli v tom, čo píšete. Skutočnú pravdu o M.Š. pozná už aj človek, ktorý je mediálne známy, no verejne to priznať, to chce obrovský kus odvahy ísť s kožou na trh a istým spôsobom tak i sám sebe pokaziť reputáciu. Dunajom pretečie ešte veľa vody, než sa ľuďom otvoria oči. Snáď budete so mnou súhlasiť v jednom, že tí, čo sa postavia do úlohy duchovných učiteľov, by svoje duchovné učenia mali nielen písať a vyučovať, ale aj žiť.

nad vecou

Pozeram jeho videa,budis...Ak chce prednasat,nech prednasa,nikomu tym neublizi,ale ked liecit,nech na rovinu povie,aku diagnozu konkretne dokaze vyliecit,nech sa nezahrava s onko pacientmi,vozickarmi,sklerozou multiplex,ktori absolvuju dlhu cestu za nim v nadeji, ta vsak mizne aj s nezdanenou stovkou v jeho kase! Tazko chory clovek by dal aj posledny halier za vyliecenie,caka styri mesiace kym sa dostane k nemu a nakoniec nic. Co je to za charakter,dalo by vam svedomie klamat ludi,co maju dni,mesiace zratane?!