,,Homosexualita''

Príspevok v téme: ,,Homosexualita''
Marek Reken

Chcel by som sa opýtať či sa dá liečiť alebo aspoň potlačiť homosexualita lebo túžim byť normálnym mužom ktorý má rád ženy aby som sa nemusel pretvarovať v dámskej spoločnosti a predstierať že som Ok a rodičia by sa nemuseli za neho hambiť.Ťažko sa mi zmieruje zo svojou situáciou že to budem celý svoj mizerný život robiť tam kde to normálne nepatrí.Nejaké rady?

Bimbo111

Príde chlapík k lekárovi a hovorí:
- Pán doktor, ja som asi gay.
Doktor na to:
- A máte košelu od Armaniho?
- Nie, len takúto flanelku.
- A nohavice máte Hugo Boss?
- Nie, iba menčestráky.
- A slipy? Calvin Klein?
- Nie. Obyčajné, úpletové.
- Viete čo? Vy nie ste žiadny gay. Vy ste obyčajný buzerant!

Adriana32

To ťa nepoteším lebo sa to nedá liečiť je to vrodená porucha tak ako nemôžeš prerobiť mrkvu na banány nenormálne na normálne tak nemôžeš pretransformovať homosexuála na heterosexuála...Je predsa celkom prirodzenné a normálne aby sa mužovi páčili ženy a ty sa bohužial ďaleko vymykáš tomuto normálu.Necháp to zle ale dobre vieš že si nevyšiel matke zo zadku.Ale už keď sa v tvojom prípade stal tento chorý paradox tak už ti ostalo iba žiť s týmto handicapom čo je skôr iba utrpenie ako život.Určite s tebou súcitím aké je ti to nepríjemné keď sa ti páči nejaký pekný chlapec myslíš si o ňom aha nemá dlho žiadnu priateľku iste je gay toho by som....a zrazu vidíš že sa bozkáva a miluje s krásnou kočkou.To musí byť pre teba poriadny trapas a komplexy zasa som neuspel...Tak sa ukáž že na niečo máš môžeš byť napr.uznávaným informatikom alebo učiteľom určite ťa occenia...