,,Homosexualita''

Príspevok v téme: ,,Homosexualita''
Marek Reken

Chcel by som sa opýtať či sa dá liečiť alebo aspoň potlačiť homosexualita lebo túžim byť normálnym mužom ktorý má rád ženy aby som sa nemusel pretvarovať v dámskej spoločnosti a predstierať že som Ok a rodičia by sa nemuseli za neho hambiť.Ťažko sa mi zmieruje zo svojou situáciou že to budem celý svoj mizerný život robiť tam kde to normálne nepatrí.Nejaké rady?

Vajda1

Hlavne nepredstieraj že si normálny a dobrý človek a hľadaj sebe rovného riťopicha lebo skutočný chlapy buzerantov nechcú.

Ladyone

Nemusíš si nad tým vôbec lámať hlavu.
Homosexualita je celkom normálna vec. Bola tu už odjakživa (prvé záznami sú tuším z čias Alexandra Velkého a Starovekého Grécka) a bude tu vždy.
Sama som sa dozvedela že som inak orientovaná keď som mala 12 ale moji spolužiaci boli s tým v poriadku a neskôr aj rodičia. Aj keď som si najskôr muyslela že ma vykopnú z domu ^^ Nemusíš sa báť, len sa nesnaž nič tajiť a ži tak aký si.. obklopuj sa ľudmi čo ťa milujú a nie odsudzujú.
Iba sa musíš najprv naučiť rešpektovať sám seba.. Viem že to nie je najlahšie.
Veľa šťastia s tým

DrPrdl

Príde homosexuál do mäsiarstva:
- Prosím si kilo salámy.
- Aj nakrájať?
- ty blb, ty si myslíš, že mám v zadku jukebox?

CarryCoryna

Pokial si nezasúvaš ,,do riti každú noc s iným''Načo sú vám potom deti od heterosexuálov?Fasa príklad...

HMBI

Neviem kde si nabral,že nie si normalny?To len ľudia hovoria,že homosexuál není normálny,lebo trt vedia čo to je.Ty si normálny,pokiaľ sa nechodíš každú noc drbúci s iným chlapom.Potom bolo spomenuté,že to je vrodená porucha?VRODENÁ? Ako naozaj? To neviem kde ste videli,ale vrodená porucha to není.Potom,že je to hendikep.A túto blbosť zase odiaľ ste nabrali?Handikep je trebars obrna a také,ale toto nie,toto nie je žiadny hendikep,toto je normálna orientácia,len tupec to berie ako hendikep.Ty môžeš byť rád,že si gay,lebo najprv zo ženou by si to mal ťuťuli muťuli a potom by si nahlobel decko a potom by si musel nonstop makať,lebo by od teba čakala veľké peniaze na ošatenie seba a dieťaťa a ty by si mal akurát vybielený účet.Vidím to okolo seba.Baby s deťmi chodia vymodené a chlapy vedľa nich sú len obyčajne oblečený ako keby dostával mesačne 500€.Ani si neuvedomuješ aké to je dobré byť gayom.Viem s chlapmi to je ťažké nájsť,lebo veľa hľadá iba sex,ale sú aj tí čo hľadajú vzťah.A vlastne,skúšal si už sex zo ženou alebo si ten čo nič nevyskúšal zo ženou a len tvrdí,že je gay?Ja som to skúšal a mam potvrdené,že som 100% gay a to budem rčite o dosť mladší od teba.