Akné a vysmievanie prosím pomoc

Príspevok v téme: Akné a vysmievanie prosím pomoc
Izabela2311

Dobrý deň ,chcela by som požiadať o pomoc.Mám akné a dosť sa za to hanbím ... snažím sa byť sama sebou a nemalovať sa ,ale niekedy to nejde. Mavala som obdobia kedy som za to plakavala ,ale už som sa s tým trochu zmierila ,ale dnes som si pozrela fotky s chlapcom čo sme boli vonku včera.Veľmi sa mi páči ,ale keby ste ich videli to akné a prišlo mi ,že hlavu mám gulatú ako zem.Teraz som z toho strašne smutná a prídem si škaredá. Každý deň počujem od stále istého spolužiaka že: Nie si pekná ako si bývala , umyvaš si vôbec tu tvár a dnes pred celou triedov povedal že určite mám aj na riti akné ,ked aj na tvári a pritom to neni pravda

bribar

Ahoj,ja som mala tiež tento problém aj ešte mám.Chodila som na mnoho vyštrení.Zistili mi,že mám intelarancie na potraviny,ako vynechám tie potraviny tak sa mi postupne zlešuje pleť.To vyšetrenie je dosť drahé,ale najčastejšie intolerančné potraviny sú mlieko,múka,vajíčka.Skś vynechať tieto potraviny a skús vynechať aj čokoládú,ja mám nato alergiu a ako zjem hneď sa mi objavia výražky.Ak máš zapálené,podkožné vyrážky môže signalizovať zápal v tele.Mala som také pri chronickom zápele mandlí,ako mi vybrali tie vyrážky na krku mi zmizli. A našla som jednu SUPER VEC od značky himalaya Neem masku,fakt mi pekne stahuje póry a neobjavujú sa mi nové a stojí 4 eura.Fakt za tú cenu bomba.Mne jedine táto maska pomohla,mala som mnoho prípravkov z lekárňe a nič mi nepomohlo.

Cliattsi

kup si zinek v chelátové vazbě -užívaj a vyluc zo stravy chlieb, obilniny a sladkosti, mliecne vyr. Malo by to pomoct.
Este mam itazku - bola si hanbliva aj bez akne? Si moc chuda? Si aj bleda?

4hilarry3

tak mu ukaz zadok aby videl, ze tam akne nemas !!!! :)) co takym blbcom budes vysvetlovat....kolko mas rokov? Tipujem, ze si este mlada pubertacka a to znamena, ze sa cistis a akne zachvilu zmizne...niekto ma viac akne(v takej forme ako mas ty) niekto menej...ale v tvojom obdobi je to normalne.. a podla mna to ani take hrozne nie je ako to popisujes...ked tak skus poslat fotku ako to vyzera ked sa odmalujes a skusime potom poradit, ze ci to mas zapalene a treba ist ku koznej, alebo staci iba dobra kozmetika a hlavne ocistenie z vnutra...a STRAVA!!!!!

DlVERGENCIA

a čo ti bráni v tom aby si to riešila... tvár je tvoja vizitka..
treba sa zdravo stravovať, nejesť chipsy a sladkosti,..
treba to liečiť hlavne z vnuttra- stravou,..

pi očistne čaje - zeleny, žihľavový,..

a zájdi ku kožnej lekárke...