dr Durovska BA

pacientka123

ahojte chcem sa spytat kto chodite teraz Durovskej do BCB clinic na Teslovu ake mate skusenosti s jej novými lekárkami (Rapošová,Pašková a Chinechvych) a chcem sa spytat kam Durovska posiela pacientov na magneticku rezonanciu vdaka

Bordeau

Mala som iné veľmi vážne ochorenie a popri ňom sa mi objavili aj bolesti naznačujúce, že ide asi o reumu. Absolvovala som veľa vyšetrení na to hlavné ochorenie a lekári si chceli overiť aj to, či nemám reumu, ktorá by stav komplikovala. Nakoniec po mnohých vyšetreniach sa zistilo, že je to borelióza (nie to hlavné ochorenie). Rozhodla som sa to neriešiť, pretože môj hlavný problém bol oveľa vážnejší. Keď ani po troch rokoch liečby u lekárov nič nepomáhalo a môj stav sa naďalej zhoršoval hladala som iné možnosti. Na tomto fóre som dostala jeden tip a ten som na moje veľké šťastie využila aj ked spočiatku dosť váhavo a s obavami a možno aj s miernou nedôverou. Liečba môjho ochorenia nebola jednoduchá ani rýchla ale čo bolo pre mňa najzvláštnejšie že počas nej mi z tela odišla aj borelia. Hoci tú som ani neplánovala nateraz riešiť.
Odvtedy som toho názoru, že keď sa podporí imunitný systém tak ten nakoniec vyrieši v tele všetko. Neviem ale, či to dokážu antibiotiká. Zvlášť o tom pochybujem preto, že som už dosť čítala o tom, ako antibiotiká imunitu vlastne skôr znižujú.

Cliattsi

Lion4545 - ja s tebou viac menej suhlasim s tym co pises.
Este byy som ti chcel poradit jednu vec - na boreliozu je vraj - pocul som o tom a cital - najucinnejsia tinktura z bodliaka, neviem ale presne aký je to druh. mas nejake info o tom? Zaujima ma to, aj ked boreliozu pravdep. nemam, ale ine nezistene ochorenie.

hetera

prídes k doktorke, ta ti da vyplnit taky dotaznik, kde zaskrtnes symptomy, ktore mas. na zaklade toho ti odporuci, ake si mas dat urobit testy. Klasicky sa robi test ELisa a westerblot na boreliu. Potom sa robia testy na ostatne koinfekcie babesia, erlychia a podobne. zalezi od priznakov. Ked si budes davat robit testy v nemecku je to o nieco drahsie. Musis ratat tak s 300 Eurami na zaciatok na testy, plus za kazde sedenie u Durovskej sa plati 50 eur

Lion5786

No.ked sa vam tak hnusia.tie atb nech sa vam paci,. tu mate alternativny.sposob liecby :)

Buhner protokol :) to by vam malo stacit viac sa mi pisat neche o tom. A nezabudnite na plesne viry parazity a imunitu. Imunita je dolezita a to.i pri brani atb :) staci ?:)

hehe1

divica, po prve, ja niesom lion, po druhe nikto ma neplati, po tretie, absolutne nechapes pisany text, ja som napisal, ze by som roky antibiotika nebral, tak tu netrepkaj tie traposiny, nemala si ju pocuvat, mas vlastny rozum, mala si ist za dochtorom do nemocnice, ktory by pokrcil plecami a vybavena vec a jasne, napisal ti antidepresiva, aby mohol ist na dovolenku, samozrejme su aj taky, co sa snazia pomoct, ale tazko pomahat, ked chybaju znalosti.... trik, ty nekomentuj, nemas o tom ani elementarne znalosti