dr Durovska BA

Divica

lion a hehe tá istá osoba asi platená dr. Durkovskou. Som jedna z mnohých, ktorí jej liečbu nie vyskúšali, ale riadili sa ňou rok a pol. Klasickí lekári nie sú všetci hlupáci, nie všetci sú poplatní farmaceutickým firmám ako sa to tu pár ozaj hlupákov snaží vsugerovať čitateľom fóra. Stretla som aj takých, ktorí naozaj mali snahu pomôcť a všetci jednoznačne mi vysvetľovali, že ak beriem antibiotiká dlhodobo, po čase môj organizmus začne trpieť na iné problémy. Napokon viem čítať a našťastie aj v iných rečiach ako slovensky a sama som si naštudovala čo pre telo dlhodobá antibiotická liečba znamená. Moje problémy s boréliou sa počas liečby u pani doktorky nezmiernili, neodzneli, ale pridružili sa k im problémy nové, vyplývajúce práve s dlhodobej antibiotickej liečby. Na začiatku terapie bola doktorka príjemná a snažila sa ma na liečbu získať. Neskôr to už bolo len o ďalších a ďalších financiách, predlžovaní liečby a keď som upozorňovala na to, čo sa s mojím organizmom deje a že začína byť naozaj zle, na to bol jediný argument - treba ďalšie antibiotiká. Tí ktorí to nepoznajú tak tým pripomínam, že všetko hradíte z vlastného vrecka a sumy sú katastrofálne. Dala by som ruku do ohňa za to, že na Slovensku nie je ani jediný pacient, ktorého by táto doktorka z boreliózy naozaj a úplne vyliečila. Je tu ale veľa takých ako ja, ktorým dokonale vyprázdnila účet. Súdiť ju nebudem, nech jej to Boh odpustí, peniaze boli aj budú, ja len hovorím moju skúsenosť a môj názor. A nechcite vedieť čo si o jej praktikách myslia iní jej kolegovia - lekári. Tým ktorí zvažujú liečbu u nej radím dobre si najskôr všetko naštudovať a zistiť, čo vás pri dlhodobom užívaní antibiotík čaká. Je to veľký nápor na telo, vôbec to nemusíte zvládnuť a môžete dopadnúť rovnako ako ja, že po liečbe sa budete cítiť oveľa horšie. Dlhodobí pacienti ktorí k nej chodia medzi sebou komunikujú a vymieňajú si skúsenosti. Nepočula som ani od jedného že by sa z toho dostal. Tí ktorí tu tvrdia opak by sa mali báť Boha za to, že šíria chýry, ktoré nie sú pravdivé. Tým sa stávajú spoluvinníkmi.

Lion6567

Boreliu.je.mozne vyliecir ale je potrebne presne dodrzat.to.co dr vravi. To.znm. presne a stale brat atb a.k tomu doplny, dalej riesit i viry, plesne a imunitu. Na imun polyoxidonium. Ale toto hockto lentak.neda koli silnym herxom takze sa na liecbu vysere. Ale to je.obrovska chyba. Za dalsie veri lekarom statnym ze ho atb znicia a pod ale to je kravina. Atb cloveku nespravia vobec nic ba naopak. Ale kazdy nak si utvori svoj nazor. Ja som.chodil k nej a vyliecil.som sa z neuroboreliozy i sklerozy multiplex.

hehe1

len antibiotika nepomozu, treba zmenit uplne zivotospravu, ja poznam osobne viacerych, co sa vyliecili aj za pomoci viacerych antibiotik, tiez by som nebral 3 roky antibiotika, ale ti ludia maju nadej, ak pojdu dochtorovi, nemaju nic, lebo nema ani sajnu a nejde len o boreliozu...napisalo malo ludi, ze sa vyliecilo? ak sa niekto vylieci, uz nepise, uziva si zivot

Tunatuna

nepoznám nikono, kto sa u Ď. vyliečil, skús si pozrieť fórum Borelizoa alebo chlamydie, všetci sa len liečia, roky, roky... na prstoch jednej ruky by som spočítal ľudí, ktorý tam napísali, že sa vyliečili a aj to po pár mesiacoch brania atb ( takže by sa vyliečili asi aj bez nich ). Takže bacha na branie atb dlhodobo, problémov môže len pribudnúť...

hehe1

no iste, pravdu, ano, stane sa, ale viete co sa aj stane? ze sa ludia, ktorych nasi dochtori ani len nevedeli diagnostikovat vyliecila uplne, alebo sa stav vyrazne zlepsil, tak tu nepindajte, ked o tom viete velky prd

emblem

Zistíš sám. Po dvoch rokoch budeš o pár tisíc eur lahší a boreliu budeš mať stále.A navyše aj do-sra-tu imunitu z tych svinských antibiotik.