dr Durovska BA

Rene1337

Borelia sa lieci vytazkom z olej listov dlhodobo aj pol roka. Uz jedny atb oslabia imunitu na tolko ze sa pridruzia dalsie a dalsie problemy. Preto osobne odporucam,nac,vytazok z olej listov,cistus incantus,probiotika,oreganovy olej,vitaglukan tekuty. Antibiotika maju kratkodoby efekt na sekundarne infekcie bakterialneho povodu. Samy viete ze pri dlhodobom uzivani atb sa pridruzia dalsie komplikacie. A to presne chce farmaceuticky priemysel. Vela lekarov je este cestnych verim tomu. Zobrat si od pacienta 50eur za konzultacie a dat mu atb liecbu. Vybavit ho za 15minut to by chcel kazdy z nas takymto sposobom zarabat. Osobny nazor moj je ze sa to da liecim inymi sposobmi len treba patrat a nebat sa pytat.

Lion4587

Preco na cely svet ?Ved je taky krasny, ale ked ti lekar povie, ze borelia je nic alebo loziska na mozgu ze tovobec nic nieje, alebo ze igm hodnota v testoch nic nieje TAK TO KURVA NASERE A PORIADNE !!!

Lion12874

Pocas brania ATB sa vsetky symptomy 1000x zhorsia, je to az neznesitelne - bolesti a do toho kadejake stavy, su to tzv. herx reakcie, jasne ze som ich mal. Ceftriaxon som este nemal a to bola chyba, preco mi ho lekari nedali hned ? Lebo je to drahe, setria kde sa len da, hlavne ze kazdy poistovak sa vozi na BMW alebo Mercedese, dopi... strielat ich od kraja.

borelkovaskecna

Lion ako znasas cefrtiaxon beries tabletky alebo injekcie? mal si po tychto atb nejake zle stavy(uhynove reakcie) ?

Lion454121

Iba 300e ? Co to je ? To je prd, ja som za testy + lieky ATB/polyox/immodin dal snad aj 2000eur a to bude isto viac. Predtym ked som bol zdravy som vrazal do pocitacov, ved kto by nechcel PC na ktorom idu hry na plne detaily bez sekania vo FULL HD / 4K ? :D A take PC stoji tisice eur :D dalej auta atd... teraz na vsetko toto serem a riesim len svoje zdravie, ktore je nadovsetko nad vsetkym co mam a vrazim do toho vsetko co mam. Srat na peniaze, zdravie je prvorade. Ale z toho vyplyva otazka ... niesu peniaze - nieje zdravie. Co vcul ? :)

Lion4545

HETERA - a dostala si sa z toho ? Ja pomaly ano, idem teraz na zvysene davky polyoxidonia, ceftriaxonu a entizolu, nak tie kurvy poriadne z mozgu vytoto.

hetera

ja som sa liecila u MUDr. Durovskej rok. Na zaciatok mi urobila testy stalo to cca 300 Eur a to neboli este kompletne, pretoze som nechcela uz dalej investovat do dalsich vysetrenii na pritomnost koinfekcii k borelioze. Kazde sedenie u nej stoji 50 eur. Co sa tyka pristupu lekarky bol dobry. Ale isty cas zamestnavala u seba v ambulancii takého gréckeho lekara, meno si uz nespomeniem, a ten bol velmi impulzivny, nevedel dobre po slovensky, prislo mi to take diletantske, a nemala som z toho dobry pocit. Vsetky atb a nebolo ich malo / tri druhy, plus prokanazol a ine lieky/ si pacient musi hradit z vlastného vrecka. Lieky sa dali bez receptu kupit v lekarni pod doktorkinou ambulanciou (???). Co vsak spatne hodnotim teraz uz uplne negativne je, ze MUDr. Durovska napriek znalosti mojej alergie na penicilin mi predpisala atb z penicilínového radu. Do tyzdna som opuchla ako balon, cele telo ma svrbelo este dva tyzdne po vysadeni atb. Nechcem vediet co by sa stalo, keby moja reakcia bola akutnejsia. Bezala som hned za nou, a ona ze mam v brani týchto atb pokracovat, co ja som odmietla. Povedala som to svojej lekarke ta len rukami zalamovala... Ale ok k veci, keby za ten rok poctivého uzivania atb, miliardy doplnkov na jej radu, a neviem coho este doslo aspon k nejakému zlepseniu, ale u mna sa to nekonalo. Neviem a nedovolim si hodnotit kolko pacientov sa skutocne vyliecilo, ale mne sa to nepodarilo. Z atb som zacala mat postupne bolesti zaludka a problemy s premnozenou kandidou. Celkovo je to narocna liecba aj co sa tyka financii. Ja som tam za rok spolu s testami, vysetreniami a konzultáciami a platbou liekov mohla nechat cca 1500eur.