dr Durovska BA

Lion45452

Este na jedno som zabudol -

Ona chron, borela/neuroborela, chlamydia ... nieje chripka ako si to kazdy mysli, ze hla, uzijem teraflu a podobnu hovadinu a zrazom vuala bude mi dobre, na to velmi rychlo zabudni. Nieje to tak a toto si myslia i lekari, ze to nieje nic, ze to prejde, testy su negativne tak to jednoducho nemozte proste mat a bodka ale ono to tak nieje !!!

Trik

Lion konci veru, lebo po prve nemas patent na rozum, nie si lekar, nemas potrebne vzdelanie a presviedcat ludi aby postupovali tak ako im navrhujes ty je velmi riskantne. beries na seba zodpovednost za to, co sa im stane. a ani netusis co mnohym vlastne je. je to od teba nefer akekolvek mas skutocne pohnutky. venuj sa sam sebe, pomahaj si ako vies, raduj sa zo zivota - skratka sa sustred na seba.

Trik

Lion konci veru, lebo po prve nemas patent na rozum, nie si lekar, nemas potrebne vzdelanie a presviedcat ludi aby postupovali tak ako im navrhujes ty je velmi riskantne. beries na seba zodpovednost za to, co sa im stane. a ani netusis co mnohym vlastne je. je to od teba nefer akekolvek mas skutocne pohnutky. venuj sa sam sebe, pomahaj si ako vies, raduj sa zo zivota - skratka sa sustred na seba.

Lion4545

TRIK - toto totizto zdravy clovek NIKDY nepochopi, nechce sa mi to uz pisat ako to cele je je to nadlho. Ja len chcem poradit tym ludom, ktorych dr vyliecit nechcu, posielaju ich len na psych... a popritom maju pozitivne vsetky chron infekcie ako borela, chlamydia, mykoplazma, totiz je vela ludi co tymto trpi a su lieceni na psych !!! Co je velmi zle a ked ich odtial pustia ako to asi dopadne ? Tu antidepresiva ROZHODNE nepomozu. Koncim ja tu.

Trik

Lion, pises, ze ti ludia ktorych durkovska vyliecila a su zdravi si uzivaju zivot a nepisu sem. takze ty podla toho zdravy nie si, ked si tu stale nacapeny.

Lion4545

Niekto, kto je na tom velmi zle da i to posledne za to, aby mohol opet normalne fungovat a nie lezat na posteli. Ja viem, zdravemu ktoremu neni nic, teda zdravy v toto neveria peniaze vraza do toho co ho bavi, ja som to robil presne tak isto. A bud rada ak mas DIVICA borelku, ze ti nezasiahla mozog a ani nezasiahne.

Divica

Nechcem byť ironická, ale ani si nemusel napísať, že ti to zasiahlo mozog, je to zrejmé z tvojich príspevkov. Aj výsledok liečby je zreteľný.

Lion4551

Divica - ja som sa dostal zo sklerozy multiplex liecbou neuroborely. Taak ?

A ty isto neminas svoje uspory u Dur. lebo neveris a nic ti nieje, kebyze ti to zasiahne mozog ako mne tak taketo PICOVINY by si rozhodne a to ti garantujem nepisala, ale minas ich napr. za kozmetiku, nechty a podobne kokotiny. :)

Lion4545

Divica - citas co som napisal ? Asi nie, tak nekomentuj. Napchavat sa s ATB rozhodne nestaci !!!!!!!!! Nieje potrebne k nej chodit, vsetky postupy liecby su napisane na chlamydie.info. Totiz inac sa z toho dostat neda, jedina sanca je ta aku tu uz omielam 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x.