schudla som len s laxatívami!

Príspevok v téme: schudla som len s laxatívami!
fenolax

Prečo všetci hovoria že s preháňadlami sa nedá schudnúť? Mne sa to niekoľkokrát podarilo a to vždy za necelý mesiac som dala dole aj 6-7 kíl. Je pravda, že sa aj tak stravujem dosť máličko a jednostranne, ale keď už váha nechcela ísť dolu ani za svet, s týmito liekmi to vždy išlo. Tak prečo všetci tvrdia to, čo nie je pravda? Mentorské a poučujúce komentáre aké je to nezdravé si môžete odpustiť, mne sa z toho doteraz nič nestalo...

fenolax

Žiaden podradný tukomer, ale seriózne merania v špec. ambulancii. Len tam nevedeli čo robím keď tak úspešne chudnem...viem že by ma za to ten doktor nepochválil, ale čo už...inak to nejde, keď ani totálna hladovka už nezaberá tak toto mi vždy pomôže...a keď som už tak vychudnutá že nevládzem až vtedy sa spamätám a začnem normálne jesť...a ani potom nie som spokojná a ide to dokola...

philips

Mudrlant? Chachacha.. Ty to používaš "tukomer" z Aliexpresu, nie? Ono, rob si čo chceš, je to tvoj problém, avšak dúfam, že si to raz uvedomíš, že onedlho budeš na tom veľmi zle..

Simona_s

Do tohto fóra sa to absolútne nehodi! Trochu sa zamysli, či tvoj prispevok neslúži ako proana blogy! Prosím ta, nenic životy iných PPP žien a dievčat.

fenolax

Phillips. no teraz poslednýkrát som dala dolu už 8,7 kg a na tukomeri sa ukazuje že to nie je všetko voda (tuk mínus 6,3 kg a zvyšok je voda)!!! A vždy keď ich vysadím, pridám veľa vlákniny a vody a vyprázdňovanie sa v pohode do troch dní obnoví...tak asi toľko ty mudrlant...

philips

A teraz len tak medzi rečou... Vyserieš aj bez nich, či ono to už nejde, resp ide to veľmi ťažko? A gratulujem, že sa ti podarilo dostať zo seba veľa vody ;-)