schudla som len s laxatívami!

Príspevok v téme: schudla som len s laxatívami!
fenolax

Prečo všetci hovoria že s preháňadlami sa nedá schudnúť? Mne sa to niekoľkokrát podarilo a to vždy za necelý mesiac som dala dole aj 6-7 kíl. Je pravda, že sa aj tak stravujem dosť máličko a jednostranne, ale keď už váha nechcela ísť dolu ani za svet, s týmito liekmi to vždy išlo. Tak prečo všetci tvrdia to, čo nie je pravda? Mentorské a poučujúce komentáre aké je to nezdravé si môžete odpustiť, mne sa z toho doteraz nič nestalo...

Saskia44

fenolax dobre asi hovoríš pravdu min. tomu veríš a to je prvý krok správnym smerom.Navyše mi stojíš za to aby som ti povedala ,že ti na teraz verím.Dôležitejšie však je aby si verila ty tomu čo píšeš a hlavne aby si to vedela "pretaviť"do života aplikovať žiť podľa toho: aby si poznala 'že to tak naozaj je lebo len POZNANÁ PRAVDA NÁS OSLOBODÍ.

Simona_s

Fenolax = Silvia Z. Koľko ešte nickov vymyslis? Vyhladaj odbornú pomoc. Alebo si po sebe tie príspevky prečítaj. Možno ti to dá facku aj bez návštevy odborníka a trochu sa nad sebou zamyslis.

fenolax

Je to láska k Ježišovi, ale aj k človeku - k celkom konkrétnemu mužovi...on je však pre mňa absolútne nedostupný. Šanca, že by mohol byť len môj, je menšia ako minimálna, je absolútne nulová. On nie je ani ženatý ani nemá priateľku či nejakú ženu, Nie ja ani teplý, ale aj tak je nedostupný, nie preto že by bol slávny alebo bohatý (bohatý na peniaze asi nie je, jeho bohatstvo spočíva celkom v opačných hodnotách). Vždy som sa bála mužov, lebo mi veľmi ublížili. Len pri ňom som cítila, že on nie je nebezpečný, že on nedokáže ublížiť. A našla som v sebe aj tú silu a povedala som mu to. Plakal. No keďže nemôžem o ňom ani snívať, som ochotná pre lásku sa obetovať. Vzdať sa ho v myšlienkach, teda ešte to nechcem, ale chcem, aby som to chcela . Celkom nesebecky, lebo ho potrebuje veľa ľudí, on dokáže ešte mnohým pomôcť ako pomohol mne. A teraz už v zázraky verím, Mne sa jeden stal. A to dokáže len LÁSKA .-)

fenolax

Ahoj Saskia:-), ja ti úplne rozumiem že mi neveríš. Keby som bola na Tvojom mieste tiež by som neverila....ale ja som celý život klamala. Ľuďom okolo, svetu a najmä sama sebe. Nikdy som neverila na zázraky. Od istého času si všetci o mne mysleli že som skutočný blázon. Že mne niet už pomoci. A hovorili mi to tak dlho, až som tomu sama uverila...Vieš, ja budem odteraz oslavovať narodeniny dvakrát do roka. Prvý raz vtedy kedy som ich slávila doteraz, to mi dali život rodičia. A druhý raz som sa narodila presne 18. 10. 2017 o 8.05 h. A vtedy mi dal život Ježiš. Keď som bola malá, áno, chodila som do kostola, ale len zo zvyku, lebo sa to tak má. Lebo je to tak správne. A to, že som veriaca, som si len nahovárala. Znova som klamala celý svet vrátane seba. Celý život som čosi hľadala. Ale bola som zúfalá - vedela som že to nikdy nenájdem preto, lebo som nevedela, čo to je. A vždy keď som išla do nemocnice falošne odhodlaná ako chcem bojovať, ako som tentoraz už naozaj odhodlaná, zasa som klamala. Išla som tam len preto, lebo dokonca ani ja som už nedokázala pozerať sa na to, ako mi moja moja mama starne zo dňa na deň priamo pred očami lebo sa pre mňa trápi. Lekárom som tvrdila do očí, že nevraciam, neberiem laxatíva ani diuretiká...ale bola to vždy len LOŽ!!! Ja som odmietala jedlo lebo je to energia pre život. A ja som sa ho necítila hodna, myslela som si že som narodila omylom. Lebo otec moju mamu 2x poslal na potrat a posielal ju znovu. Ja som mala byť tretia, ale moja mama chcela aby som sa narodila...Samozrejme, že aj teraz cítim šialený strach z jedla a z toho, ako musím začať jesť a ako sa bude moje telo meniť a budem ho preto nenávidieť ešte viac ako doteraz...ale ak to znamená že len tak sa môžem uzdraviť, tak som to ochotná podstúpiť, prvýkrát úprimne...17 rokov som nejedla mäso. Lebo je nezdravé. Lebo so od neho priberá. Lebo je to potenciálny karcinogén. Lebo zvieratá. Lebo....stále samé lebo, lebo, lebo....A áno, myslím si to ešte aj teraz, ale ak aj toto znamená cestu von z tohto pekla, tak som ochotná jesť mäso hoci aj denne. Aj keď s tým ešte teraz nesúhlasím. Prvý krok urobila za mňa láska. Ďalšie sú už na mne, ale ešte som slabá a nedokážem ich urobiť sama, bez odbornej pomoci....Saskia, možno máš otázku, čo ma zmenilo...je to láska. Stalo Je to láska k mužovi a zároveň nie k mužovi...stalo sa mi čosi veľmi konkrétne...a stalo sa to o 5 minút 12. lebo som už plánovala siahnuť si na život. A to hovorím vo všetkej vážnosti a úprimnosti.A stalo sa práve TOTO a ja som uverila v lásku, a že tá Láska je tu aj pre mňa, že aj som jej hodna :-)

Saskia44

Buď si bola veľmi hlupučká a naivná.
Alebo si tak múdra že nám ukazuješ falošnú premenu za 5.dní.
Najprv prezentuješ nútené vyprázdnovanie ako ľahký spôsob chudnutia bez následkov.Navyše si prešla cez rozum doktorom .......Moja milá nič nieje zadarmo! Druhá vec je náhle osvietenie tvojej osoby v uvedomení hodôt života a pochopenia lásky ..........NEVERÍM TI ANI SLOVO !Teda momentálne.Verím že sa zmeníš aj že dozreješ ale až keď budeš trpieť.Trpieť za svoje činy,lebo mi ludia sme taký .Nedokážeme sa len tak polepšiť bez utrpenia niet povíšenia.....

fenolax

Niečo sa zmenilo...rozprávala som sa s kňazom...je zlé takto týrať svoje telo a odopierať mu jedlo,to, čo mu dáva život...myslela som si, je si život nezaslúžim, že som ho nie hodna...že ja som na život vlastne odsúdená...ale teraz som prvýkrát pochopila, že život je dar. Lebo len z lásky sa rodí život. Až vtedy, keď zacítite skutočný dotyk smrti, zatúžite po živote...a ja som sa práve rozhodla pre Život. Dám si tú šancu, som taká slobodná, že verím že to dokážem...Vždy som sa rozhodovala medzi rozumom a srdcom. Len keď boli veci logické, tak som im rozumela. Vybrala som si srdce, lebo Láska je tá najlogickejšia vec na svete...Vďaka, Pane , mne si dal život už druhýkrát :-)))))))))))))))))))))))))))