imunoglukan a wobenzyn

Marosko-n

Uvedomte si ako ničíte liekmi, vitaminovými doplnkami a inými probiotikami svojú imunitu !!!
Telo si zvykne a začne si myslieť, že mu to netreba a skolabuje 10-20 rokov. Telo vie čo mu treba , chýba. Jete veľa preto, lebo vám niečo chýba a telo to chce z tej stavy dostať a preto tučniete !
Radšej hľadajte cesty ako zvýšiť imunitu podľa vášho tela a nie liekov !!!
Musíte očisťovať svoje telo a zisťovať čo vám chýba - aká strava .
Potom budú vaše zdravotné karty prázdne.

coco

nic netreba prehanat a hlavne nie cpat do seba všetky mozne lieky. ale z vlastnej skusenosti ti viem odporucit wobenzym. brala som ho na imunitu a bola som s nim spokojna

denanusa

Keďže som mala tiež problémy s imunitou, tak ti viem povedať, že netreba to preháňať. Netreba toho užívať xy. Najskôr som tiež skúšala všetko, čo mi pod ruku prišlo a nebolo to dobré riešenie. Užívaj enzýmy, pravidelne, zvýšenú dávku, ako je pri tvojich problémoch odporúčané a bude to dobre.
:)

Rene1337

Kalciovy sirup a bromh. By som vysadil. Lekari ti predpisu aj 10veci naraz podla nich an nemas nieco vazne nemas nic. Podla toho co pises predpokladam ze dychacie cesty a opakovane infekty dychacich ciest.Pokial mas problem s imunitov alebo jednoducho si casto chorlavy sustred sa iba na imunitu neviem presne aky mas problem. Takze ti neviem presne poradit. Ale tieto dve veci by som vysadil. Nasad aktivnu fazu wobenzymu necakaj ucinok hned je to na dlhodobe uzivanie. A imunoglukan Predpokladam Ph4 mozes ale v tvojom pripade by som nasadil wobenzym a uz douzivaj imunoglukan. A po douzivani imunoglukanu nasad kolostrum najlepsie bio tekute. Zmen stavovacie navyky vyhybaj sa cukru a mliecne veci mlieko jogurty,Zahlienuju.

lucyda

Dychacialergik - nemyslím si, že je potrebné brať oboje. Moja skúsenosť je taká, že Wobenzym stačí. Ja som mala najskôr zdravotné problémy so zápalom a potom aj všeobecne s imunitou. Pasovala som sa s tým dlho a podarilo sa mi z toho dostať, až keď som si enzýmy nasadila. Ja by som to nekombinovala :)

dychacialergik

dakujem krásne :) a podotázka ako dlho môžem brať kalciový sirup a bromhexin? lekárka mi povedala že môžem aj po 2 týždňoch no ja sa bojím či to už nie je moc..čo vy na to? :)

Rene1337

Najlepsie wobenzynova aktivna faza rano na lacno 10 poobede 10 vecer 10 prve tri tyzdne potom uz iba rano a vecer 7. A imunoglukan tiez casovym odstupom aspon 2hodiny najlepsie vecer 3tbl 100mg predpokladam ze mas take balenie.