imunoglukan a wobenzyn

Golla

mariama ti odporučila kvalitný liek, ktorý obsahuje enzýmy, tiež ho užívam, ja som dostala naň tip priamo od lekára keď som mala problémy, áno na začiatku som bola voči tomu možno aj trošku skeptická, ale dnes po skúsenostiach už nie som :)

mariama254

For you - marrae
Nie len pre teba, aj pre mna, Wobenzym mi pomohol z opakovych zapalov mocovych ciest, co bolo pre mna kedysi velkym problemom, ktory mi nedovolil ani len spavat, kedze som sa necitila vobec dobre :( Nastastie od vtedy uz ubehol nejaky cas a mne sa polepsilo a vyrazne. Pa

marrae

Enzymy su dolezite..Aspon pre mna boli..Ked som mala zdravotne problemy..Enzymy maju protizapalovy, protiopuchovy ucinok..Dokazu pomoct pri mnohom..Mne pomohli zbavit sa definitivne mykozy..Co bolo pre mna vykupenim..

BJ_2

erina - nieje jedno ake enzymi. Su rozne, rastlinneho povodu, pankreaticke. Takisto podla toho zavazi, ci su v enterickej kapsuly alebo nie. Ak o tom nemas nejake zakladne info, radsej si ziadne enyzmi nekupuj. Iba prides o peniaze, za minimum, alebo ziaden ucinok. Navyse, su ovela lacnejsie a lepsie doplnky, nez enzymi.

erina24

je to jedno aké enzýmy? alebo máte na mysli nejaké konkrétne? lebo celkom sa v tom strácam, nikdy som o niečom takomto nepočula, že by to mohlo pomôcť

duska223

presne ako ste aj napisali dievcata, lieky maju velku silu a enzymy nie je na mieste podcenovat lebo prave tie dokazu divy, ak ich telu davame pravidelne, posobia protizapalovo, protiopuchovo, co je dolezite :)

Golla

katika, dnes ich už nepodceňujem, kedysi možno by som im neverila, ale teraz už verím, keď ich už mám vyskúšané a viem, že majú účinok, že mi pomohli prekonať rôzne problémy :)

ihlana

liecim sa liekmi, o ktorych ti aj Golla napisala :) to mi lekar odporucil pri mojich problemoch, ze to je vec, ktora by mi mohla pomoct rychlo a efektivne hlavne sa zbavit toho problemu :)

katikaluz14

Golla-tak to ti dobre odporučil.Enzýmy sú dobré pri takýchto problémoch.Vlastne pri mnohých a hlavne netreba ich silu podceňovať.Bude to potom už len lepšie a lepšie si myslím.

mariika

mne tiez na enzymy dal tip moj lekar, maju super ucinok pri mnohych zdravotnych problemoch, co je velmi dolezite, lebo fakt clovek by si ani nebol pomyslel, ze mnohe vykyvy nasho zdravia mozu mat uzky suvis s imunitou