imunoglukan a wobenzyn

denanusa

Záleží to kedy človek tieto problémy vôbec začne riešiť, ak sa podchytia včas tak ani tá liečba potom netrvá nejako dlho, ale keď sa nepodchytia včas, tak to trvá aj niekoľko mesiacov, záleží od toho v akom stave je to telo ;)

ihlana

ako dlho je potrebne imunitu liecit ked sa objavia nejake tie problemy? trva vyliecenie imunity dlho dobu? rada by som vedela ze ako dlho vlastne to cele ten proces trva :(

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

katikaluz14

Kycera-vec názoru evidentne.Ja som napísala moju skúsenosť.Mne pomohol pri problémoch s imunitou vo veľkej miere.Takže preto som to napísala.Je vhodné ho užívať pri mnohých problémoch.Pretože enzýmy dokážu riešiť mnoho problémov:)

mmoonna

Kvôli častým zápalo m beriem Wobenzym 5-5-5 tbl. Píše sa, že tato sa to má užívať cca mesiac a potom prejsť na udržiavaciu dávku 3-3-3. Chcem sa spýtať, ako dlho sa táto udržiavacia dávka má užívať?

katikaluz14

Jaja-nie je skôr po operáciách.Je aj po operáciách,ale je veľmi vhodný na imunitu.Ale je dôležité užívanie zvýšených dávok Wobenzymu,keď sa chceš zbaviť toho zdravotného problému.Udržiavacia dávka je vhodná,keď si v podstate viac menej ok,že len chceš podporiť tú imunitu:)

mickainka

- maroško keby si mal problémy s imunitou vedel by si, že len lieky dokážu vyriešiť tento problém tak aby sa už nevrátil, aby človeka naďalej netrápil, zrejme si si týmito problémami neprešiel -

Jaja15

Oba z uvedených doplnkov treba brať dlhodobo - cca 3 mesiace. Wobenzyn je skôr po operáciách,nám na imunitu nepomohol, ale je pravda že sme brali hneď udržiavaciu dávku 3-3-3 (čo je minimálna dávka). Imunoglukan čiastočne zlepšil imunitu , aj keď nejaké prechladnutia tam v zime boli. Najlepšie nám minulú zimu pomobol cesnakový elixír - 30 cesnekov,6 citrónov a1dc medu -ošúpané pomixovať a dať do chladničky. Ráno (na lačno) 1 lyžička a večer pred spaním(tá nemusí byť). Ja som do toho pridávala aj zázvor. Brať 6 týždňov a týždeń prestávka. Nedá sa tým predávkovať, pri prechladnutí možno dávať aj častejšie. Pomohlo nám to hlavne na "háklivé priedušky" počas zimy.