imunoglukan a wobenzyn

Golla

mne lekár pri takýchto problémoch odporučil wobenzym, keďže má preukázateľné účinky, mne pomohol, dokonca užívam aj dnes, ako prevenciu a teším sa z toho, že sa cítim dobre, lebo to mi nejaký čas trvalo, kým som sa začala takto cítiť :)

katikaluz14

Ihlana-čo ti odporučil?Ako sa teraz liečiš?Nie je to veru sranda,keď telo začnú trápiť takéto problémy.Dokáže to človeku úplne rozhodiť všetko,celé bežné dennodenné fungovanie.:(

ihlana

ja som sa este pred vianocami odhodlala riesit svoj problem u lekara, lebo som myslela, ze uz to nedam, ze uz to nezvladnem, no potvrdilo sa, ze moja imunita uz dobojovala, ze bojuje z poslednych sil :(

Alvesse

Som úprimný ekonóm, ktorý ponúka pôžičky každému, kto potrebuje peniaze na vyriešenie problému, splácanie dlhu, kúpu domu alebo na realizáciu projektu. Moja ponuka je vážna a skutočná je od 2000 € do 500.000 € s úrokovou sadzbou 2%. Takže ak máte záujem o moju ponuku, prosím kontaktujte ma čo najskôr, aby som Vám dala spokojnosť. Tu je môj e-mail: alvesse2020@gmail.com

BJ_2

Problem wobenzymu je, ze ma nechutnu reklamu, a doktori ho doporucuju ako jediny enzym, lebo je registrovany ako liek. Je to nechutny biznis a monopol.

Pritom je mnoho inych firiem. Je nechutne predrazeny (cca 2,5x drahsi, nez by mal stat), pretoze ma reklamu a podporuje ho lekarsky monopol. Enzymi kupite rovnako ucinne, napriklad doctor's best proteolytic enzymes. Lenze tieto zenske budu doporucovat stale a vsade na vsetko wobenzym, lebo lekar im ho doporucil... samozrejme, ved lekar doporucuje iba toto, ak doporuci nejaky enzym... oni potom dalej siria tuto reklamu. Nikdy ziaden iny enzym nevyskusali, a robiu mu nadalej reklamu, pritom je 2,5x drahsi, nez by mal byt.

ad imunita
wobenzym moze teoreticky pomoct s imunitou, ale nemyslim si, ze velmi. A je to ojedinele. Enzymi cistia telo od nanosov, neriesia priamo imunitu. Ale tym, ze mozu pomoct detoxikovat telo, alebo ocistit crevo, moze sa o nieco zlepsit aj imunita. Urcite ale niesu na imunitu. To sa neda napisat, ze wobenzym zvysuje imunita. To je blbost. Enzymi robia vsetko mozne, len nezlepsuju imunitu. Imunita moze narast, ako dosledok detoxikacie.

Ked uz tak, na imunitu su probiotika okrem betaglukanov, kedze creva ovplyvnuju imunitu velmi moc, a takisto prebiotika, ako LARCH arabinogalactan. A este kolostrum.

Nemam rad tych ludi, co doporucuju wobeznym na vsetko. Je to nechutne predrazeny liek, za cenu ktoreho poriesite asi 5 roznych dobrych doplnkov.

katikaluz14

Kycera-pozri ja sa nechcem s tebou hádať.Ja som ti len napísala svoju skúsenosť s enzýmami.Mne pomohli a pre mňa je to dôležité a kľúčové.Nič iné.Ja som rada,že som zdravá a že som sa z toho dostala to je všetko.Chcela som pomôcť.

ihlana

len toto je vec, v ktorej sa vobec nevyznam, ze ci je to vcas alebo ci je uz neskoro alebo ako, neviem ako je to ked je imunita fakt na kolenach, ake su to pocity, neviem zrovna v akej faze tohto sa nachadzam :(

klaudusinka

- dievčatá -
- každý organizmus je iný, to rešpektujem s tým súhlasím, každý by si mal dobre zvážiť, čo začne užívať, čo telu dá aby mu pomohol, ja som to tiež zvažovala veľmi dlho keď ma zápal skľučoval a takto by sme s to mali všetci zvážiť - :)

Kycera

Katikaluz,
žiadna vec názoru, ale jeho návod na použitie! On imunitu len ovplyvňuje, a to rôznym smerom. Tento "zázračný liek na všetko" ako to tu na fóre niektorí propagujete, totiž u citlivých jedincoch spúšťa o.i. alergické reakcie. Osobne poznám lekárku, kt. odstavil pečeň. Asi tak.

denanusa

Ihlana ešte mi jedna vec napadla, záleží ešte aj od toho aký problém človeka trápi, či je to zápal, oslabená imunita alebo čo konkrétne ;)