psickari preco ste tak strasne sprosti?

Príspevok v téme: psickari preco ste tak strasne sprosti?
antipsova

Na zaciatok som velmi tolerantna ale niektore veci ma neskutocne na Slovensku stvu a jednou z nich je tupost nasich milovnikov psov a uz musim vypustit trochu pary nech si to aspon tu ludia a majitelia psov precitaju a zamyslia sa nad sebou. Permanentne sa mi stava ze psickar telefonuje alebo niekde vykecava ani nevie kde ma psiska ja idem vziat deti zo skoly ideme spolocne domov zrazu sa odniekial priruti pes zacne na deti skakat skriabat ich stekat ako besny...to ste fakt taky sprosti vsetci? Minule mi pes skoro pokusal dceru do nohy a majitelka tupana sprosta si to uvedomila az po niekolkych minutach ze kde ma psa. Prosim vychovajte si tie svoje zvery a ked uz idete medzi ludi majte ich aspon na voditku s nahubkom!!! Nezijete na tejto planete iba vy ale aj ini ludia...cest vynimkam co si psov vedia ustrazit ale tolko debilov chodi po vonku ze uz som to sem musela napisat !

LoveDogs

Viem ze to nepatri k teme ale keby som si mala vybrat ci chcem pomahat ludom alebo zvieratam, tak mam v tom jednoznacne jasno, vyberam si zvierata. Neviem kde ludia nabrali ten pocit ze su dolezitejsi a ze je hriech milovat viac zvierata ako ludi. Ludia su okrem ineho aj neskutocne hlupi ak si toto myslia, egoisticki a hlavne je tu jedna vlastnost ktora mi na nich neskutocne vadi a vdaka ktorej mi je viac luto zvierat ako ludi - zvierata neublizuju umyselne, nie je v nich zakernost, netuzia po pomste, ublizit len pre svoj pocit tak, ako to robia ludia...zviera utoci ked je vystresene alebo hladne, clovek ublizuje za ucelom ponizenia, sposobovanie bolesti a preto, ze ublizit jednoducho CHCE toto je dovod preco mi je zvierat viac luto, hriech, hlupost? Mozno, ale tak to citim!

Cupinko

Vsetci zucastneni diskutujuci nezabudnite , ze 4.10. Je svetovy den zvierat , preto chodte svojim stvornohym milackom kupit vhodne darceky , alebo ich zoberte aspon do psej kaviarnicky , su to nasi milovani milacikovia , nasi bozikovia mucky mucky

Booobik

Nazov temy v sebe nesie vela zloby a agresivity - autorka temy pouziva rovnake zbrane , ktore ju paradoxne u druhych irituju

stopdementom

najhorsie je ze zo psov si dnes ludia spravili nahrady deti a partnerov...poznam takych narusenych jedincov a fakt su to ludia co nevedia vychadzat s ostatnymi...

Marosko-n

V minulosti od počiatku pes slúžil ľuďom na ochranu.
Dnes si z neho urobili Boha- miláčka a maznajú sa s nimi, ako keby to bolo malé dieťa.
Boh trestá týchto ľudí, lebo je veľa opustených detí a ľudí ktorým by mali dať tú lásku.
Prehnaná láska ku veciam a zvieratam je hriešná a ľudia majú chudobu lásky kvôli nim - zvieratám.
Preto aj láska ku zvieratám musí byť menšia ako láska ku človeku.
Nenadarmo sa hovorí Boh je láska, ale Človek je na prvom mieste !!!

Klarika28

Pripájam sa, psíčkari sú veľmi netolerantní by som povedala až zvláštni ľudia. Prirovnala by som to k LGBT komunite. Musia ich všetci tolerovať kričia a sami robia bordel. Ja idem psíčkarom tvrdo po krku, lebo sú to väčšinou samolúbe prasatá.

peso

Zapesko--- chod si vyhonit a neodbavuj sa tu na autorke , autorka je aspon slusna a objektivna , ale pre idotov je pravda nepohopitelna vec, idiotko zapesko

peso

Mas pravdu, psickari su debili, ja ich neznasam lebo to coho su schopni koli svojim milacikom to nedokaze ani idiot. Porusuju vsetka pravidla slusnosti su bezohladny a hlupi, ako sa vravi aky gazda taky pes ,