psickari preco ste tak strasne sprosti?

Príspevok v téme: psickari preco ste tak strasne sprosti?
antipsova

Na zaciatok som velmi tolerantna ale niektore veci ma neskutocne na Slovensku stvu a jednou z nich je tupost nasich milovnikov psov a uz musim vypustit trochu pary nech si to aspon tu ludia a majitelia psov precitaju a zamyslia sa nad sebou. Permanentne sa mi stava ze psickar telefonuje alebo niekde vykecava ani nevie kde ma psiska ja idem vziat deti zo skoly ideme spolocne domov zrazu sa odniekial priruti pes zacne na deti skakat skriabat ich stekat ako besny...to ste fakt taky sprosti vsetci? Minule mi pes skoro pokusal dceru do nohy a majitelka tupana sprosta si to uvedomila az po niekolkych minutach ze kde ma psa. Prosim vychovajte si tie svoje zvery a ked uz idete medzi ludi majte ich aspon na voditku s nahubkom!!! Nezijete na tejto planete iba vy ale aj ini ludia...cest vynimkam co si psov vedia ustrazit ale tolko debilov chodi po vonku ze uz som to sem musela napisat !

Ute

Ľudia, poraďte mi ako riesiť toto:

psíčkari z nášho vchodu (nebudem menovať)

nechávajú svojich psov vyčúrať priamo pred naším vchodom !!! Presne kadiaľ chodia ľudia. Je to úplne zreteľné. Vidieť to.

(Toto nie je moja vec. Ja toto riešiť nebudem. Čo robiť?)

antipsova

Uff to sa tu ale rozbehla diskusia zakial som tu nebola....A nie niesom ziadna zakomplexovana zena ale neskutocne ma vytaca co za chovatelov psov tu mame tak som to sem musela napisat lebo viem ze vela ludi sem chodi tak nech si to uvedomia a precitaju. Denne stretavam psickarov co absolutne nedavaju pozor na svoje psy vykecavaju niekde v skupinke alebo telefonuju pes im utecie ani nevedia kde ho maju a zacnu ho hladat az po niekolkych minutach. Ja len aby ste si uvedomili ze s vasim pristupom sa necudujte ked sa nieco stane ale potom uz bude neskoro.

tieznahnevana

Autorka temy uplne ta chapem! Tu nejde o to ze sa vyburujes na psoch ale o to ze majitelia psov na Slovensku su uplne tupe telata ktore vobec nerespektuju ze nie kazdemu nevadi ze ich pes doskace so spinavymi nohami psy nechaju pobehovat kade tade bez voditka a bez kosa este sa usmievaju ako keby to bolo kazdemu prijemne ze pes vas pomaly pokuse ked idete okolo. O hovnach po chodnikoch a pod oknami ani nehovorim je to katastrofa .Ked si na sidlisko kupia 40 kilove tela ktore ani neutiahnu na voditku a lietaju za psom ako papierimk tak to je uplne top. Chovatelia psov su samozrejme nadseni lebo predavaju stenata po 400 eurach a biznis im prekvita za jedno stena maju plat tak psov mnozia a mnozia donemoty. Proste cele zle. Ked ma niekto v byte macku alebo rybky ktore nikoho neohrozuju nech ma ale za psa by mal byt zavedeny vysoky poplatok aby si to dobre kazdy rozmyslel.

Ute

Pes je inteligentný tvor. Ale na to, aby sa jeho inteligencia dokázala prejaviť a rozvíjať potrebuje dostatočné a správne podnety. Ak ich nemá, tak bude u neho prevládať pudovosť a stereotyp v ktorom žije.

vladislav75

ja fakt nechapem preco su psovi v dnesnej dobe pripisovane ludske uzasne vlastnosti a ze niektore pary maju psov miesto deti to je fakt topka co je na liecbu. Pes je primitivne zviera ktore tupo vzdy posluchne svojho pana zakusne bez rozmyslu kde koho a je kamarat s kazdym kto mu da maso aj s vrahom alebo zlodejom . Nejde za vami preto lebo vas miluje na zivot a na smrt ale zato ze mu date potravu. Kedy si to tito nasi ludia uz konecne uvedomia?

11117777

To platilo pre kyčeru že porovnáva s ľudmi z minulosti a tie otazniky pomaly čo som si všimol dava skoro každý