psickari preco ste tak strasne sprosti?

Príspevok v téme: psickari preco ste tak strasne sprosti?
antipsova

Na zaciatok som velmi tolerantna ale niektore veci ma neskutocne na Slovensku stvu a jednou z nich je tupost nasich milovnikov psov a uz musim vypustit trochu pary nech si to aspon tu ludia a majitelia psov precitaju a zamyslia sa nad sebou. Permanentne sa mi stava ze psickar telefonuje alebo niekde vykecava ani nevie kde ma psiska ja idem vziat deti zo skoly ideme spolocne domov zrazu sa odniekial priruti pes zacne na deti skakat skriabat ich stekat ako besny...to ste fakt taky sprosti vsetci? Minule mi pes skoro pokusal dceru do nohy a majitelka tupana sprosta si to uvedomila az po niekolkych minutach ze kde ma psa. Prosim vychovajte si tie svoje zvery a ked uz idete medzi ludi majte ich aspon na voditku s nahubkom!!! Nezijete na tejto planete iba vy ale aj ini ludia...cest vynimkam co si psov vedia ustrazit ale tolko debilov chodi po vonku ze uz som to sem musela napisat !

LAXMI

Ty nehovoris o psoch.
Tie psy nemozu za to, akych maju majitelov.
Takisto, ako tie deti nemozu za to, akych maju rodicov.

LAXMI

Neraz som videla mamicky s detmi, ako svojim detom stiahli nohavice pred ludmi pred nakupnym centrom, ci na detskom ihrisku, kde sa nie iba vycikali, ale aj vysrali. Samozrejme to hovno za svojimi detmi neodpratali.
Takze, co je vacsi hnus?

To, ze vam psy vsetko ocuravaju vam vadi a toto nie?

Ute

Ak si niekto chová psa vo svojom dome je to v poriadku...(s komentárom). Ale ak si niektorí chytráci chovajú psov v bytoch na sídliskách, tak - toto je prinajmenšom bezohľadné voči iným tam obyvateľom. Ten pes má svoje potreby, ktoré si robí viackrát za deň. Kde? Vonku priamo pod oknami susedov... lebo uprostred dvora by mala byť tráva, ktorá je však nepohodlná - ak je napršané je tam blato - a do toho predsa človek nevkročí. Ak je leto a vysoká tráva s kadejakým hmyzom - tak do toho človek so svojím psíkom predsa nevkročí. Čiže ak aj sú na sídliskách takéto priestory, tak sú ľuďmi so psami ignorované. Takže pes si robí viackrát za deň svoje potreby. Treba to vynásobiť počtom chovaných psov - ten počet mimochodom rastie! Ten, kto v takomto prostredí nežije - ten nepochopí. Okrem toho, mnohí ľudia so psami (je ich väčšina) ani nechodia so psom von na prechádzku, ale iba kvôli tomu, aby sa vyprázdnil. Nemajú čas. Keby aj mali, väčšina má nevychovaných psov, nemajú nijaký, ani základný výcvik poslušnosti. Čo by mala byť podmienka pri držaní psa. Pes by mal svojho majiteľa rešpektovať a poslúchať. A človek so psom by si mal uvedomiť kade sa pohybuje, kde necháva venčiť svojho psa. On je za toho psa plne zodpovedný, aj za to, čo pes robí. Skutočnosť je však taká, že; a najmä pre "psíčkarov" je úplná samozrejmosť: kam ide pes - tam ide za ním jeho človek. Alebo nejde - ale odvinie vodítko na 5 - aj 10 metrov ! ešte lepšie: psa pustí z vodítka. Že pes je naučený každých 10 metrov občurávať - to je nijaký výcvik, to je nevychovanosť psa. A ešte: skoro každý má psa (samca) a teraz si predstavte ako to na takých sídliskách dennodenne vyzerá. Nie toto je veľmi zlé !!! Toto nie je v poriadku.

LAXMI

Z opice si aj ty.
No neviem, ked sa tak pozriem na Mesacneho a jeho kydy, vyberiem si radsej psa. Ten sa nebude aspon stale rehotat, ako postihnuty.

Hovorit o napadnuti v pripade Civavy, ci Yorksira je dost scestne. Ti ta fakt zozeru a odhryznu koncatinu.
Ako aj niektore uzkostlive matere hned vrieskaju, ked sa blizi k ich decku zuriva Civava so zubiskami az po zem.

Kycera

"Čím viac spoznávam ľudí, tým mám radšej psy."

Ernest Hemingway

@ Ccccp,
vieš uviesť aj dôkaz na svoje tvrdenie? Vďaka.

Ccccp

MP, presne to je Hitlerov citát:
čím viac spoznávam ľudí, tak tým radšej mám zvieratá.
odhodil si zo seba další závoj :-)))

ohava1213

Psíčkarka presne! :D Dnes neexistuje normálne decko. Všetky sú blbé a bez rozmyslu vám vbehnú pod kolesa auta. Stále len vreštia a hádžu sa o zem. Dokonca smrdia! Táák a poďme generalizovať ďalej. Ale ak sa tie deti narodia slepé, či inak postihnuté tam už pes nebude ,,blbý´´. Napr. kanisterapia...nič? A ak psa rovnáte krave alebo prasaťu, tak si ho rovno upečte, aspoň ich bude menej behať po uliciach.

zdradca

Ako psickar stebou suhlasim. Su medzi nami debily. Co vencenie beru skor ako unik s domu ci od partnera aby si vybavovali svoje veci.
Je tu moznost. U nas v meste po staznostiach zacali viac mestsky policajti kontrolovat psickarov.
A mesto dalo vseobecne zavazne nariadenie. Vencit psa len na voditku,a zbierat vykali. Inac pokuta.
S tymi vykalmi,no obcas sa najdu,ale vedenie psov na voditku sa respektuje. Ak pobehuje pes navolno,mozes hned zavolat policiu a poziadat o pomoc ze sa citis v ohrozeni. Ver nabuduce si uz majitel da velky ale velky pozor. Zakon na to je a policia ci mestska alebo statna musi reagovat. Hlavne ak je to kolo skoly,skolky. Nevahaj hned volaj.
Ako dlhorocny sidliskovi psickar v tomto stebou suhlasim.

kultpsa

ako ked uz dava niekto na rovnaku vahu dieta a psa podla mna to nieje normalny...pes je rovnake zviera ako prasa alebo krava....nic viac...len v dnesnej dobe su ludia strasne proti sebe a tak sa potrebuju upinat na zvierata lebo si nevedia zalozit rodinu a nevedia vychadzat s inými ludmi....preto sa snazia si nahovorit ze pes je boh a popritom je to uplne blbe zviera ktore bez rozmyslu niekde pokuse nejake dieta alebo zabije macku...pochopte to uz prosim...