psickari preco ste tak strasne sprosti?

Príspevok v téme: psickari preco ste tak strasne sprosti?
antipsova

Na zaciatok som velmi tolerantna ale niektore veci ma neskutocne na Slovensku stvu a jednou z nich je tupost nasich milovnikov psov a uz musim vypustit trochu pary nech si to aspon tu ludia a majitelia psov precitaju a zamyslia sa nad sebou. Permanentne sa mi stava ze psickar telefonuje alebo niekde vykecava ani nevie kde ma psiska ja idem vziat deti zo skoly ideme spolocne domov zrazu sa odniekial priruti pes zacne na deti skakat skriabat ich stekat ako besny...to ste fakt taky sprosti vsetci? Minule mi pes skoro pokusal dceru do nohy a majitelka tupana sprosta si to uvedomila az po niekolkych minutach ze kde ma psa. Prosim vychovajte si tie svoje zvery a ked uz idete medzi ludi majte ich aspon na voditku s nahubkom!!! Nezijete na tejto planete iba vy ale aj ini ludia...cest vynimkam co si psov vedia ustrazit ale tolko debilov chodi po vonku ze uz som to sem musela napisat !

Mesačný princ

Ďalší príklad /videl som na vlastné oči) - sídlisko, pílenie stromov. Odrazu sa odtrhol majiteľovi pitbul bez náhubku a zaútočil na pilčíka. Ten mu v sebaobrane odpílil hlavu a sebe si odpílil prst.

Mesačný princ

Kycera - to ozaj??? :O Mňa to len tak napadlo, nikdy predtým som nepočul taký výrok a nevedel som, že to niekto povedal.

Mesačný princ

LAXMI - ja len píšem z vlastnej skúsenosti. Darmo dievčatko plakalo, keď mi jej yorkshir visel na nohe. Ja mám rád zvieratá, ale dohrýzť sa nenechám. Aj keby bol ten pes malý, ako potkan.

LAXMI

No tak potom nechapem o co ti ide?
Ked to nie je tvoja vec, tak naco tu o tom vypisujes dookola?

Samozrejme, ze je to vec Mestskej policie. Kazdy psickar si ma za svojim psom odpratat. Mestska policia za to dava pokuty. Rovnako aj za to, ak je pes pusteny volne na verejnom priestranstve.

Ute

Áno, máte pravdu LAXMI. Až na jednu vec: že ja som ešte zatiaľ nič na nikoho "nekydla".

A ďalej: toto nie je vec Mestskej polície ! (A ani moja vec.) Vy si to asi predstavujete tak, že vecou Mestskej polície je vyšetrovať psie hovná ??? Ste úplne mimo LAXMI, prepáčte.

LAXMI

Rieste to s konkretnymi psickarmi, ktori to robia a s Mestskou policiou.
Ked zacnes kydat na internete na vsetkych psickarov, ci psov, nejako to tvoj problem vyriesi?

Ute

Takže vyzerá to takto: psíčkar si žije so svojím psíkom v byte, možno s ním aj spí v jednej posteli. Ale vyšpiniť sa príde susedom pod okná. Považuje to za samozrejmé a jeho nárok. Násobte to počtom psov. Tie sa totiž riadia čuchom a zvyčajne spoľahlivo nachádzajú stopu. A takto každý deň. Niekoľkokrát.

Nie, toto je veľmi zlé. Toto nie je v poriadku.