2 pokus o samovrazdu zkihanie

Príspevok v téme: 2 pokus o samovrazdu zkihanie
Martinas

ahojte dneska som sa o to pokusil 2 krat. zapil som tabletky navkiekol igelitovu tasku na hlavu zatiahol opaskom nepametam si uz nic len ako som sa zobudil. som stale tu. mam hroznu depresiu uskost strach som po tazkom rozchode priatelka mi to neulachcuje dneska to skusim znova. prehravam citim ako sa vomne byje zivot zo smrtou. stracam pud sebazachovy prezivam hrizne 2 dni volam o pomoc vsetci ma ignorujj nedam to . svoju priatelku milujem na dovsetko ale bez to uz nema ziadny vyznam. lubim ta Nikoletka Vrbova prepac mi to vsetko ale nemam ine vychidisko laska nechxel som ta citobo vydierat ani nevydieram . len bez teba nemam zmysel existovat na tomto svete pametaj namna tvoj martinko

Martinas

ludia. posledne prýspevky nepisem vobec ja . lutujem ludi ze si dokazu robyt z niecoho takehoto este srandu!!!!!!!!!!!ps budem v pohode. rozmyslam uz uplne inac. dik Martinko

Akonato

@iii tu metodu som objavil po tomako som preed romi robil asi 2 mesiace prieskumm, ako na to. Kvoli vlastnej potrebe. Aj som to spustil, stratil som prakticky okamzite, (asi sekunda, mozno dve) vedomie, ziadne bolesti ani nic, bol som jednoduco out jednou nohou uz na druhej strane. Nastastie vcas povolila jedna mala mechanicka suciatka tak moj pokus skoncil neuspesne. Nastastie. Od vtedy ma dali lekari dokopy a za posledne roky som prezil s rodinou kus ozajstneho stastia a aj preto, pointa mojho prveho prispevku v tejto teme bola v jeho poslednej casti

nnnuuu

Martinas, ja ti poviem len jedno, je na svete toľko pekných vecí, ale ty ich nevidíš. Vidíš len to, čo chceš, seba, zvláštna forma slepoty. Nie ty skončíš v Pekle, ale iným spravíš zo života Peklo.

Martinas

je jej jedno ze odchadzma dneska v noci to urobim poistim sa,,, bolo uztoho dost ked zaspi zoberiem sa a ofnnem sa mal som 1.5 dna od posldne pokusu dneska viem ako to skoinci som sebec ublizim vela ludom ale oni to pochopia ,,, ahojte

nnnuuu

IIIIIII - s tým postupom to máš ako s knihou How to commite suicide succefully v knižnici, nikto ju zatiaľ ešte nevrátil:-)